Отговори
# 30
  • Канада
  • Мнения: 264
Нека почива в мир милият ти син зара65!
Flowers Rose
Болката наистина е много силна, дори понякога ми се струва, че е чисто физическа, като че ли цялото тяло ме боли.
 Дори мисля, че втората година е много по-тежка от първата... как ще се живее, направо не знам
 Cry Cry Cry

прегръщам те и кураж

# 31
  • Добрич
  • Мнения: 1 146
zara65, мъката е безкрайна, обсебваща,поглъщаща.....
Единствено ни оставя надеждата, че ТАМ са на по-добро място и рано или късно и ние ще бъдем там, отново заедно!!!

Прегръщам те силно....

Поклон пред паметта на милото ти момче Flowers Rose Flowers Rose



А утре моят син трябваше да навърши 17 години.....
Трябваше да бъде тук, трябваше да е с нас,
трябваше да сбъдне неговите и нашите мечти
Трябваше.................................
Сега е само мъка.... Sad Cry

# 32
  • Мнения: 3 016
zara65,mpetkova HugВи много  силно..... Cry

-за нашите непрежалими синове!

# 33
  • Мнения: 1 163
zara65,mpetkova,Рени............... Hugмного боли,знам,но............... Cry Cry Cry
-за вас деца

# 34
  • Мнения: 198
Много боли...Боже колко много боли SadОще не мога да повярвам,а минаха 4 мес.и половина.Чакам да си дойде,чакам,но.....А беше само на 29...Казват, не трябвало да плачем толкова много,но как да спра?Сълзите сами си капят,където и да съм,той е в мислите ми .Как да спра да плача,моля ви кажете ми..... newsm45
Липсва ми толкова много.....

# 35
  • Мнения: 2 015
Мия, разбирам те мила Hug Cry Hug!
Спомените толкова болят, болят, когато тях ги няма Cry!

# 36
  • Мнения: 97
Mия, страдам много и аз ,миличка!
 Изминаха 4 месеца и 6 дни, от както загина при катастрофа моя син-само на 23 години!
Сърцето ми е разкъсано,душата ми е изсъхнала ...Не мога място да си намеря ...
Боли,ужасно ме боли за моето Коле...
Как искам пак да видя хубавите му сини очи и лъчезарната му усмивка...
Няма го Слънчицето на мама...
Понякога имам усещането, че ще полудея от мъка...

Прегръщам те силно!

# 37
  • Канада
  • Мнения: 264
момичета,  Cry Cry Cry плача за вашите деца, отишли си от този свят, така както плача и за моя син

 Hug

# 38
# 39
  • Мнения: 9
ЗДРАВЕИТЕ момичета,НА 18 04 2009г загина при нелепа смърт моето единствено СЛАНЦЕ Н 22 Г ЗАГУБАТА МИ Е ЖЕСТОКА  Weary

# 40
  • Мнения: 198
CHOKLET ,съжалявам за загубата ти. Hug те и плача с теб smile3518

# 41
  • Мнения: 9
БЛАГОДАРЯ НО НИКОГА НЯМА ДА СПРЕМ ДА ПЛАЧЕМ ЗА НАШИТЕ АНГЕЛЧЕТА.Няма нищо по жестоко на този свят от това да загубиш рожбата си .Постояно е с мен а така ми се иска да чуя гласа му да видя прекрасната му усмивка да го прегарна.Моя син почина на ВЕЛИК ДЕН автобус му отне предимството на ляв завои наТодор Александров в Софиа/ПРОКЛЕТ ДА  Е ТОЗИ ДЕН .

# 42
# 43
  • Мнения: 3 016
CHOKLET, съжалявам много  Hug!Тази загуба е наистина най-тежкото в живота на човек.

-нека почива в мир!

# 44
  • Мнения: 97
CHOKLET, знам как се чувстваш...Моят син загина също при катастрофа на 04.06.2009г-само на 23г...
От тогава аз вече съм друг човек...Боли ме,ужасно ме боли ... И нищо няма да е като преди...
Съществувам все още заради другия ми син и майка ми...
Крепи ме и мисълта, че той е наблизо, но в друго измерение и не мога да го видя и гушна...
Как ми се иска всичко да е било само един сън...

Миличка, прегръщам те силно!
Мили майчета,които страдате като мен  Hug Hug Hug!

Общи условия

Активация на акаунт