Вижте колко е щастлива мама, че си има ПОРОДЕНИ двама! *25*

  • 15 513
  • 441
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 3 595
големи сладури Simple Smile
бини наистина много си приличат  Heart Eyes

# 301
  • София
  • Мнения: 62 595
Хепимама,

Много ми е мъчно за детето и за теб като четох. Надявам се да ви се размине болницата, че е ужасно преживяване. Стискам палци.

Въпросният репортаж мисля, че е от инфекциозна болница.

# 302
  • София
  • Мнения: 1 464
И ние си нямаме бабино присъствие, но си мислех да отидем с децата до Икеа... А Маик, наистина ли има голяма разлика в цените между румънската и солунската Икеа?
p.s. Маик, ти пък "Зад часовника в един блок..." по-хубаво от това... отдавна не съм ходила до Русе, но центърът на града наистина е много хубав и някак поддържан. Малко ми домъчня...
Бебета плачат до тук бях с писането... да оздравявате всички!

# 303
  • Мнения: 3 089
майка ми е била от семейство на стари интелектуалци, така да се каже. аристократи не, ама хора от по-образованата класа.
та, баба и дядо са имали къща в центъра. за тая къща що приказки съм чула - имало беседка, стъклописи някакви, била обгърната от бръшляни и увивни цветя - явно си е била китна и уютна. обаче по някое време през 70те им извили ръцете /или пък са я отчуждили - не знам/, но на мястото на няколко къщи построили блок, като баба и дядо получили 2 апартамента от х 50-60 квадрата. в единия доскоро живя баба, а другият е нашият. и да, мястото е хубаво. толкова години живях в русе, а така и не излязох от центъра - всичко все там ставаше - училището ми беше там, срещите, клубовете, л----то  Wink

хепимама - ами не знам дали солунската е по-скъпа от букурещката. на мен ми изглежда евтино там.
...
сега си направих труда да сравня цените конкретно на тоя креват, дето аз съм го загледала - в румъния е 330 леи /днес ми дава 150 лева Shocked 1 лея = 0.45554 лева/, а в гърция - 119 евро. /240 лв/.
мдааа, значи е значително по-евтино...

Последна редакция: чт, 19 фев 2009, 12:46 от маик

# 304
  • Мнения: 5 391
Привет!

Тук съм, не съм се загубила Simple Smile
Но понеже нищо ново при нас и не пиша.
Зарибена съм и аз по румънската Икеа Sunglasses

# 305
  • Мнения: 56
извинявам се Embarassed но някой може ли да прати линк на тези икеи?Благодаря ви предварително!
Приятен ден!

# 306
# 307
  • София
  • Мнения: 6 309
Някой питаше по-назад за клеевата тинктура - давах тази зима и на двамата, особено като закиха и закашля някой в къщи, и аз я пих, и на мъжа ми като се сетя. Мисля, че помага, слава Богу, не са боледували, освен гнойната ангина на Емко точно на Бъдни вечер.

Ние си имаме баба в къщи, майка ми е на гости, и кроях планове март месец да сме при нея в Ямбол, но това лошо време май ми уби ентусиазма. Sad Толкова шофиране до там, и ако е така студено, поне да се постопли да играят там на двора.

Инак сме добре, здрави и палави. Mr. Green

# 308
  • Мнения: 1 461
Здравейте момичета много болнички ,пожелавам бързо оздравяване на всички и нека това разболяване да е последно за тази зима
И Галина кашля от понеделник ходи на градина и в вторник вече беше със сополи но тук не спират децата от градина когато кашлят така че си пием сиропите и си посещаваме гуардето .Тази седмица имат седмица на карнавала за днес трябваше да й напрявим корона Галина много се забавлява ето как я взех днес

и да я похваля за една седмица се е научила да брой до 10 на испански тази вечер както си играеше я чух да брой  Shocked
Мая започва да говори все повече сега тъгува за Галина и я търси през деня .Първият ден Галина ревеше от вътрешната страна на вратата и риташе искаше при мама а Мая отвън чуваше сестра си обърна устничката и започна да плаче с думичките кака пачи ,мамо кака пачи .Но ето че днес плака съвсем малко.

# 309
  • София
  • Мнения: 1 464
Здравейте,момичета Grinning
Карчита, много е сладка малката! И Миа, нищо, че е бебе търсеше Крис като беше на градинка, а като се върнеше със засилка се хвърляше върху него.
Спряха ни антибиотика. Останалият куп лекарства остават дано след седмица оздравеят. Миа е много жална и постоянно плаче, заради кашлицата и сополките - трудно диша. Да му се невиди гадния грип много време продължава и ги мъча децата с лекарства седмица вече...
Аня, и аз давам клеева тинктура и още един имуностимулант, ще видим...

# 310
  • Мнения: 3 595
Хепи хайде вече да се оправяте  Praynig
Карчита невероятен сладур е! Моите също се търсят Laughing

# 311
  • Мнения: 332
Отново благодаря за милото посрещане  Hug
Бини - снимките са много хубави, особено се радвам да видя познати лица на тях  Mr. Green А твоите принцеси са много сладки и наистина много си приличат  Hug
маик, фил - как ме зарибихте по ИКЕА, сега само разглеждам каталога и мечтая  Crazy маик, видях леглото, много е красиво  Hug
kar4ita - много готина снимка  Hug
 

Пожелавам от сърце на всички болнички дечица да оздравяват  Hug
И аз гледах репортажа за тази болница и бях меко казано шокирана.

Ние сме горе долу добре, Стефан ми е леко настинал - Т и червено гърло  Confused

# 312
  • Мнения: 56
благодаря на Лейди ФиЛ за адреса.Наистина има прекрасни неща.
 kar4ita ,много ти е сладка малката/пу-пу/
Бързо оздравяване на всички слънчица! Hug

# 313
  • София
  • Мнения: 1 402
Здравейте, съжалявам че толкова рядко влизам.

Честито на всички празнуващи, много да са щастливи децата ви    bouquet  bouquet

happymama какво става с вас, как са децата?


Гледам добра тема сте подхванали , една от любимите ми - пазаруването в ikea. Вдъхновихте ме, отивам да разглеждам.

# 314
  • Мнения: 535
Здравейте!
Добре дошли на новите мами.    bouquet 
Да не изоставам и аз от вас, разгледах каталога на ИКЕА и си харесах един гардероб, че това ни чака лятото. Местене по стаите и ново обзавеждане.  Rolling Eyes Ама, наистина как ще стане с транспорта!?  Rolling Eyes
При нас, засега няма ошарили се, но на Боби в групата скарлатината повали вече четири деца. Вчера им взеха секрети от гърлата, та ще видиме в понеделник, дали ще ни се размине.
Гале, няма ли да го пускаш Бориската на ясла вече?  Hug

Последна редакция: пт, 20 фев 2009, 14:35 от adrianska

Общи условия

Активация на акаунт