Вижте колко е щастлива мама, че си има ПОРОДЕНИ двама! *25*

  • 15 517
  • 441
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 865
Ivy ,какви са тези седалки newsm78,за степенка бях чувала,ама за седалка.....добре звучи,че Дари я мързи да върви и иска да я носим Thinking

# 76
  • Мнения: 3 595
Това съм писала на друго място слагам го директно  Blush

Цитат
Бъги бордовете и седалките определено са по-евтини в нета, а можеш да се огледаш и дали ги няма някъде от януарските намаления  Heart Eyes
Ето какво издирих от Mytoys:
сгъваща се седалка, пак сгъваща седалка, сенник за тях (малко глезотийки  Mr. Green), дъждобран пак за тях, а това си е степенка само

# 77
  • София - Дианабад
  • Мнения: 656
 Здравейте!
Видях, че обсъждате количките, та бързам и аз да ви кажа какво открих /ако не сте го открили де  Simple Smile/ : http://chipolino.com/eshop/?act=inside_product&product_id=381 - ей това много ми харесва, само да беше излязла по-раничко. Съвсем нов модел е. Иначе ние пробвахме с вариант 1, но пък ползвахме лятна количка и нямаше пълно легнало положение. След което прибягнахме до вариант 3 и съм доволна /купихме Бертони от продавалника/.

Иначе ние сме добре, гледам минута след минута сайтът на ИСОДГ с надежда да видя добра новина, ама няма. Мисля да ходя да поразгледам и аз градините в квартала. От тях ми е позната само една, защото там съм ходила на практика миналата година.

# 78
  • Мнения: 3 595
мда излезли са много хубави неща  Simple Smile

# 79
  • Мнения: 290
Искам да ви попитам-как изглежда варицелата,защото на Ради в групата имат и мисля,че и на него избиват,но са много ситни,как изглеждат къде пробиват пъпките и може ли да го мажа с някакъв противоалергичен крем,че да не го сърби силно?И дават ли се някакви лекарства при шарка,да го къпя ли?
Моля Ви помогнете ми!Ужасно съм притеснена и незнам как да реагирам,защото за първи път в живата си се сблъсквам с шарка,дори не съм карала аз нито една шарка.

# 80
  • Мнения: 4 535
Здравейте и от мен!
Киша и Ина, да са ви живи и здрави Рожденичетата!  Hug
Добре дошла на новата мама.  Grinning
Мишимади, аз се сетих откъде ми беше позната в "Часът на мама" - участвала си и преди в същото предаване, по една не-лека тема. Heart Eyes  Hug
Гале, кофти за работата  Confused, дано все пак прогнозите ти не се окажат верни. Стискам палци.  Praynig
Аз не ви чета много, когато го правя, се и разписвам, да не ме забравите съвсем.  Wink Имам превод от 100 стр да направя до края на февруари, после още един грамадански, дет' се вика - имам работа до лятото.  Tired
Тези дни съм си у дома със Стефан, че беше нещо болничък, сега е значително по-добре, но тази седмица няма да го пускам на ясла, че не знам какво е положението. Събрали са ги в една сборна група, доста деца отсъстват. А тази вечер, много странно, закачаме си се ние както обикновено, и той, както обикновено, откакто е болен, от многото викане и бягане се закашля. Обаче такова жестоко закашляне, че после си изповръща дреболиите.  Shocked Сега спи, но не е спокоен, пипнах го - няма Т. Дано е било еднократно заради закашлянето и повече да не се случва, че ако освен всичко друго е пипнал и грипа, не ми се мисли.  Sad
Макарони е пълен герой, в яслата се скъсват да го хвалят, бабите - също. Те такова послушно и добричко дете нема никъде.  Mr. Green Той също понакашля малко, но други проблеми няма. Засега е на витамини, дано му помогнат. Страхотно контактно дете, леля ми даже е малко притеснена. Каза, че е твърде отворен към хората, едва ли не - бил готов да тръгне след който и да го заговори. Да се тревожа ли?  Confused
Ми това е засега от мен, ще се опитвам да ви наглеждам по веднъж на 5-6 стр най-много.  Laughing Доста народ се губи, между другото. Къде е Майчето, например?  newsm78

# 81
  • Мнения: 451
Привет моичета  bouquet

Отдавна не съм писала, но с "мойте породени двама", ставам луда мама #Crazy Сега и баткото си е в къщи и не е на ясла #2gunfire И времето като е кофти и не можем да излезнем - циркът е пълен!

Чета Ви редовно обаче Peace

ЦЕлувки и гуш на всички

# 82
  • Мнения: 3 595
Хриси обикновено първо избиват в косата, после тръгват по малко навсякъде. В началото са ситни и до ден се увеличават и стават с бяло връхче. По принцип не се дават лекарства. Има мазила за облекчаване на сърбежа, но не ги помня. Ако е варицела и не си карала се подготви психически, че може и да я изкараш Sad За детето е много вероятно да откаже да яде, защото пъпки има и вътре в организма, в устичката навсякъде. По течни храни се хапват и обработват по-леко. Дано да не е варицела все пак  Praynig Противоречиви са мненията за къпането, последните изследвания сочат, че къпането облекчава сърбежа и не разпространява пъпките. Аз къпах и действително помагаше Peace

# 83
  • Видин
  • Мнения: 685
Добро утро от мен.
Не съм писала, защото не съм си във Видин и достъпа ми до интернет е много малък.
Благодаря ви за мненията за количките Hug Има много време до септември и до тогава ще гледам и ще взема решение в последния момент. Но за сега съм най-навита за допълнителна седалка.
Хриси, аз лично съм на мнение че е по-хубаво да се изкарат шарките на по ранна възраст, но стискам палци всичко да мине както ти си искаш Peace
Мишимади, аз теб те знам и от Видинската си темичка Wink

# 84
  • София
  • Мнения: 1 124
Добро Утро  Hug,

Хайде и аз да почерпя днес Ева стана на 3 години  Heart Eyes

сама я направих, използвах ето тази рецепта, е малко я модифицирах Grinning торта

# 85
  • Мнения: 290
Фуриа,Честит Рожден Ден на твоята принцеса!
Да порасне умно и будно дете,да е много щастлива и усмихната!
Весело изкарване на празника и много подаръци!

Благодаря Ви за отговорите момичета!
Аз психически съм се подготвила,поне така предполагам.
За себе с не се притеснявам толкова,колкото за децата и мъжът ми,че и той не я е карал.
А пъпките изглеждат с връхче и сякаш са пълни с течност-това ли е Варицелата?
Надявам се поне температура да не вдигат.
Следобяд ще ги водя на лекар,но да ви попитам има линужда да се спазва някаква диета сега и каква?
Аз също съм за по-ранното изкарване на шарките,но все пак ми е притеснено.Спомням си ,че бяхте показвали снимки на вашите дечица със шарка ,но нещо неможах да ги открия,ако ви е удобно бихте ли ми показали какво да очаквам!
Приятен ден на всички!

Последна редакция: чт, 29 яну 2009, 12:49 от hrisi051

# 86
  • Мнения: 3 595
Фурия Честит Рожден Ден на Ева! Весели игри и безгрижно детство! newsm59

Тортата е просто страхотна а как съм гладна  Heart Eyes

Хриси звучи като да е точно това. Просто по-течни храни, които да минават по-леко и да се обработват по-леко от стомахчето, нищо конкретно иначе. Т може и да има, може и да няма, при Ели имаше докато избиха пъпките и после падна. Някои

# 87
  • Мнения: 643
Честит рожден ден на малката Ева! Много здраве и късмет в живота да си има!

Пъпките са като гнойни, с връхче, но най-добре лекар да ги види.
При нас баткото беше с по-малко, и без температура. А малката с повече и я държа три дни температурата. Таткото и той с пъпки, но без температура. Различно е при всички деца.
Нашата докторка каза да се избягват яйца, шоколади и такива храни, които могат да усилят обрива.
Къпах ги с вода , без сапун и шампоан, но като минаха няколко дни.
Ето снимка:
http://s53.radikal.ru/i142/0901/c9/a115f9247eb7.jpg
Поли беше като стрелян заек със ситни сачми.

Дано леко да минава , ако е варицела.

# 88
  • Мнения: 196
Честит Рожден Ден на малката принцеса Ева!Да расте здраво палаво и умно дете!Весел празник!

Последна редакция: чт, 29 яну 2009, 15:25 от bisssy

# 89
  • София
  • Мнения: 6 314
Записче. Simple Smile
Честито на празнуващите!  bouquet

Ние не си бяхме плащали нета, та затова липсвах. Доста ми беше домъчняло за темичката. Wink От този месец Емко си е и той в къщи, та и без това не ми остава много време за форума. Laughing

Видях, че обсъждате количките, та бързам и аз да ви кажа какво открих /ако не сте го открили де  Simple Smile/ : http://chipolino.com/eshop/?act=inside_product&product_id=381
Браво на Чиполино! Досега само в един сайт бях виждала такива, мисля, че за породени с е идеална! Добре, че нямам излишни пари сега, че както са ми станали мания количките  ooooh! (чак не мога да се позная). Whistling

Иви, на степенката в mytoys пише ли за кои модели колички става, че съм позабравила немския? Че съм решила напролет да разкарам двойната количка и да взема бъги борд, но тези в ибей на Ласкал по-друго изглеждат. newsm78

Общи условия

Активация на акаунт