хайка таксита пребиват клиенти

  • 4 594
  • 87
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 006
А в районното по същото време е имало и друг подобен случай. Пиян таксиметров шофъор блъснал друг шофъор и излязал и го пребил.

# 16
  • out of space
  • Мнения: 8 573
от 973 21 21 по-миналата събота шофьора счупи носа на моя приятелка. Хвърлиха ме по път и тя продължи към Редута. Някъде след това тя му е казала да мине от там, а не от някъде си. Спрял е колата, изхвърлил я е и я набил.
Това вече е върха #Cussing outСъд,затвор и отнемане на шофъорските права на такива изроди.

Няма как. Нито сме видяли номера на колата, нито помним лицето на шофьора.
Отделно, подозирам, че го е предизвикала. Преди това се смазя порядъчно с Н-бири и на няколко пъти й казвах да млъкне. В колата всичко беше ок до като не слязох. После явно тя пак е почнала и той е изтрещял.
Две седмици тя не иска да говори за това.
И таксиметраджиите са хора все пак...... Не знам....  Confused

# 17
  • София
  • Мнения: 3 160
от 973 21 21 по-миналата събота шофьора счупи носа на моя приятелка. Хвърлиха ме по път и тя продължи към Редута. Някъде след това тя му е казала да мине от там, а не от някъде си. Спрял е колата, изхвърлил я е и я набил.
Това вече е върха #Cussing outСъд,затвор и отнемане на шофъорските права на такива изроди.

Няма как. Нито сме видяли номера на колата, нито помним лицето на шофьора.
Отделно, подозирам, че го е предизвикала. Преди това се смазя порядъчно с Н-бири и на няколко пъти й казвах да млъкне. В колата всичко беше ок до като не слязох. После явно тя пак е почнала и той е изтрещял.
Две седмици тя не иска да говори за това.
И таксиметраджиите са хора все пак...... Не знам....  Confused
Щом е приятелка, очевидно е жена. За какви хора си говорим в случая?
Изроди са това, защо не набие някой като него, а на жени посяга?!
Затова мога да препоръчам винаги да е викано такси - така има смс с номер и можеш да си потърсиш правата ако нещо не е наред

# 18
  • Мнения: 2 018
Преди няколко години ползвах ежедневно, по няколко пъти на ден такси.  Имах си познати шофьори, които си виках. Но се случваше да се возя и на случайни таксита. Имах подобен инцидент и когато разказах случката на познат шофьор, той ми каза да внимавам и да си държа устата затворена в такситата, защото имало всякакви таксиджии: психичноболни, току що излезли от затвора - всякакви.
Имам си едно на ум от тогава.

# 19
  • Мнения: 5 370
Само на мене ли ми идат едни други мисли, като чета темата?
Заради отказ да бъдат качени 4 клиенти таксиджийка ще извика 15 таксита подкрепление??? newsm78 И ще стане такъв масов въргал???

А и това също не ми допада :
Моля ви нека бъдем активни в тази тема!Нека и други се включат с подобни случаи.Проблема се оказа сериозен и касае всички ползващи таксита.Оказа се,че всички таксиметрови шофъори за били употребили алкохол,а един от тях е бил с психично разтройство. #CrazyТези хора возят нас и децата ни!Не трябва да има подобни случаи.А фирмата 1 евро,ще съдим до край.
КАк мога да съм сигурна, че не е опит за дискредитация от конкурентна фирма нма въпросните? Не зашитавам в ни най-малка степен таксиджиите , но със сигурност има крушка опашка. Съжалявам, но.....рядко вярвам отволе на разни истории.
Имах период, в който си бях почти абонирана за такси, прибирали са ме от купон по късни часове и са ме изчаквали да вляза във входа. Естествено, и сред тях има боклук. Но чак пък проблемът да касае всички, ползващи таксита???

П.С. И случайни таксита съм хващала, верно, имало е неприятна миризмица, гарнирана с доза чалга. И доста парливи теми сме обсъждали.

# 20
  • Мнения: 3 634
Случвало ми се е докато се возя в такси да се разминем с катастрофа на кола от същата фирма. Направи ми впечатление защото шофьорът ме попита може ли да спрем, за да провери как е колегата му. Нямах нищо против, но след като спряхме този изскочи от колата и директно отиде да се бие. Със сигурност нямаше идея какво се е случило, колегите му го спряха.  Tired

Също така няколко пъти сме били в правото си, но съпругът ми отказва да спори с мотива "Ще дойдат още 10 и ще ни претрепат. Не се разправяй с тях!".

# 21
  • Мнения: 91
май всеки има по някоя случка с такси, направо настръхвам.

# 22
  • Мнения: 2 180
Моя колежка ми разказва как нейна позната попаднала на шофьор, който не знаел добре маршрута и я помолил да го упътва, защото до тогава бил в затвора и бил леко дезориентиран.  Rolling Eyes Момичето запазило самообладание, но се постреснало.
Същата колежка разказа и за момиче, което се качило в таксито, шофьора започнал да се закача и сменил маршрута, т.е. да я кара някъде.....Скочила докато бил спрял на светофар.

А този случай ще го следя, ужасно ми се струва всичко и хич не се съмнявам в историята на авторката, защото съм срещала къде по-абсурдни неща, за жалост.  Tired

# 23
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 575
Само на мене ли ми идат едни други мисли, като чета темата?
Заради отказ да бъдат качени 4 клиенти таксиджийка ще извика 15 таксита подкрепление??? newsm78 И ще стане такъв масов въргал???

И на мен ми се струва, че е имало и друго нещо, не ще да е било само това.

Обаче ми се е случвало шофьор, да ми се развика, за това, че искам да ме закара до Младост 4, защото му омръзнало само до Дружба и Младост да ходи, а нямал нито един курс до Центъра  Twisted Evil. И накрая каза "айде, качвай се, ще те закарам", но аз не посмях, защото прецених, че май не е в ред .

# 24
  • Мнения: 1 878
Идиоти има всякакви, обаче и на мен ми е малко съмнителна историята newsm78 може би защото е извън всякаква човешка логика!
Аковсе пак  наистина така се е случило, пожелавам успех на бъдещата свекърва ! Дано извоювате справедлива присъда!

# 25
  • Мнения: 2 401
Каква човешка логика търсите пък вие у таксиджии?   #Crazy
Само на мене ли ми идат едни други мисли, като чета темата?
Заради отказ да бъдат качени 4 клиенти таксиджийка ще извика 15 таксита подкрепление??? newsm78 И ще стане такъв масов въргал???

И на мен ми се струва, че е имало и друго нещо, не ще да е било само това.

Обаче ми се е случвало шофьор, да ми се развика, за това, че искам да ме закара до Младост 4, защото му омръзнало само до Дружба и Младост да ходи, а нямал нито един курс до Центъра  Twisted Evil. И накрая каза "айде, качвай се, ще те закарам", но аз не посмях, защото прецених, че май не е в ред .

Та те за елементарни неща скачат на бой. Колко пъти тук се е писалоза такива случки, колко пъти са били изхвърляни и удряни  сами момичета, защото не са били съгласни с тарифата..
Аз таксите не ползвам, едно заради погнусата, друго заради отношението.
Един гъчкан икарус ми е по-допустима картинка отколкото компанията на таксиджия в смрадливо купе.

# 26
  • Мнения: 116

Няма как. Нито сме видяли номера на колата, нито помним лицето на шофьора.
Отделно, подозирам, че го е предизвикала. Преди това се смазя порядъчно с Н-бири и на няколко пъти й казвах да млъкне. В колата всичко беше ок до като не слязох. После явно тя пак е почнала и той е изтрещял.
Две седмици тя не иска да говори за това.
И таксиметраджиите са хора все пак...... Не знам....  Confused
[/quote]
1.тя е клиент,клиента винаги има право
2.тя е жена
3.той не е човек!!!!!!!!!!!

# 27
  • Мнения: 958
А бе тия хора, с кастинг за тъпанари и агресивни мутри ли ги избират? (да ме извиняват възпитаните, но повечето не стават)
Честно казано и на мен ми звучи абсурдно да скочат така, без логика, но имам пресен пример.
Точно със жена, от същата фирма.
Мъжът ми ходил служебно до някакъв офис, вдигнали му колата, и той взима такси, до паркинга, където са я стоварили.
Качва се при някаква жена, която почва да псува всички "несофиянци" с да не казвам какви епитети.
Той понеже не е от София се е ядосал и се е заял, при което е последвал голям скандал, заплахи за викане на колегите да го набият и какво ли още не. Само че мойто си е инат и не е слязъл от колата, запънал се, накрая го е закарала и се разбрали без бой.
На мен това ми прозвуча като научно фантастичен разказ, но той пък няма за какво да ме лъже.
Преди години ползвах такси от същата фирма. Беше някакъв грамаден тип около 30-те, който през цялото време псуваше и заплашваше, всички останали участници в движението. После ми показа една палка, като полицейските и как се нея се защитавал и биел, всеки който го засече. Имал бил и пистолет, и само чакал някой да му се заяде????
Така че вече вярвам на всички истории за бакшиши.
Не може да возиш клиенти и да се държиш като простак.
Не можеш да посягаш на клиент, има си и други начини да се разбереш с него.
Не можеш да заплашваш, и да разчиташ на още простаци, готови да се притекът и да се бият, за щяло и не щяло.
Преследвайте си правата, и ги съдете до край!
Успех!

# 28
  • Мнения: 7 474
 ooooh! Нямам думи. Дано не им се размине,
че да е за пример на останалите. Close

# 29
  • Мнения: 5 647
Това бакшишите са голяма мафия. Подкрепят се взаимно, дори да не са от една фирма. Нали преди няколко години и правителството щяха да свалят, заради техен колега, който беше нападнат от клиент.

Общи условия

Активация на акаунт