"Разград се сдоби с потомък-Бели Ружи с бял момък"

  • 11 819
  • 275
  •   1
Отговори
# 15
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Добро утро!  Hug
Ама много сте ранобудни тази сутрин всички! Да не ви се надява човек.

Вълчо, страхотна почерпка! Аз ще си взема от пържолките!  Laughing

Лека и слънчева седмица. Ще се срещаме май по разходки.

# 16
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Привет Hug
За пържолите на Вълчо и аз се нареждам.
Даааа,тази седмица казаха,че ще е с пролетни температури,ще се излиза.
Лека,спокойна и ползотворна седмица. Hug

# 17
  • Мнения: 2 774
Привет ,  wavey
 Танче    bouquet

# 18
  • Мнения: 104
Ние тази седмица ще се сдобием с количка. И малко по малко ще излизаме на вънка. Като е слънчево времето и няма вятър за по 30 мин колкото да се разсеем.   Peace

Вълчо, добре че не съм бременна все още, че с тая толкова апетитно изглеждаща царевица незнам какво щяхме да правим. Аз също ще се почерпя. Мерси.

Сега приспах малката и е време и аз да хапна нещо, че покрай нея няма ни сън ни ядене  Hug  

# 19
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Иве,само слънчице да има и можеш да я изкарваш навън за малко.Такова малко бебе е много лесно да го разхождаш,даже и във ветровито време(стига да е слънчево).Облечено и добре завито в дебело одеалце и сте готови.Макси го правех като пакет и просто нямаше от къде да настине,а и те си спят,не се въртят и не стават,така че видиш ли слънчице и излизайте,но без да прекалявате с времето.

# 20
  • Мнения: 124
Привет и от мен!
Танче,би ли сложила и това на първа страница-
http://www.kidsweb.de/ostern/ostern.html
И пак питанки имам:някой да може да плете на една кука?Миналата година много вървяха едни кошнички за яйца,но мамата,която ги плете няма много свободно време и дори и да помогне ще е с малко.

# 21
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Привет и от мен!
Танче,би ли сложила и това на първа страница-http://www.kidsweb.de/ostern/ostern.html
И пак питанки имам;някой да може да плете на една кука?Миналата година много вървяха едни кошнички за яйца,но мамата,която ги плете няма много свободно време и дори и да помогне ще е с малко.

Аз мога,но незнам как се плетат.

# 22
  • Мнения: 124
Лидка,ще потърся в нета схеми,мисля,че бях мяркала!

# 23
  • Мнения: 4 585
Ако някой има познат, отглеждащ японски пъдпъдъци, яйцата са малки и шарени. Остават шарени и след боядисване. Закачка е да си сложиш при кокошите такива. В Метро последно бяха май по 8 ст сурови.

# 24
  • Мнения: 124
Лидче,на първо четене намерих това
http://picasaweb.google.bg/nina.diana/JucariiCrosetate#5127882675668247650.Показвам само как изглеждаха онези-формата,а не точната плетка.

# 25
  • Мнения: 124
Хайде да почерпя със следобедното кафенце.Нали и мен сте ме брпоили за "Кръстница" на темата.
Аз влизам с питанка.Трябват ми формички за сладки по скоро някакви цветя.

# 26
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Аз имам от миналогодишните кошнички за яйца. Ако оттам може да се разбере как се плетат мога да помогна.
Бен, моите формички са в Мерседес. Мисля, чеима някакви цветя ама не съм много сигурна.

# 27
  • Мнения: 3 219
Да, формичките са тук, стоят и чакат да  ги отнеса при Танчето Embarassed, не знам дали ще ти свършат работа-пластмасови са.

# 28
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Ходих на пазара,купила съм си тънка кука и прежда и чакам насоки.Плета,но дали ще се справя с кошничките-незнам,но ще опитам.В бойна готовност съм.

# 29
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Добър вечер!

Къде сте?

Общи условия

Активация на акаунт