Коликите на бебето прехвърлени на майката?!

  • 3 071
  • 60
  •   1
Отговори
# 15
  • София-Дружба 2
  • Мнения: 1 192
Не съм го чувала това. Не е възможно.
Ако продължат повече време болките- отиди на лекар.

# 16
  • София
  • Мнения: 39 777
joya те е насочила. Ако проблемите ти не са от "тежка" храна и проблемите ти продължават обърни се към лекар.
Аз по принцип имам болна жлъчка. Стомахът може да се раздразни от доста храни.

# 17
  • Мнения: 1 558
Абсолютно НЕВЪЗМОЖНО! Naughty

# 18
  • Мнения: 14 654
Според хомеопата, чиито услуги ползвам, е възможно някоя тежка болест на бебето, с която то трудно ще се справи, да се прехвърли на майката. Случва се при бебета, родени с дихателни проблеми, майките да се разболеят от пневмония или поне да получат симптоми. За коликите не знам, те май са характерни за всички бебета.

# 19
  • Мнения: 3 929
Чисто кармично погледнато, мога да допусна подобно нещо, но това е съвсем друга тема, с която не искам да обременявам майките във форума. Всичко е възможно в този живот. Но ако трябва да се обоснова на чисто медецински ил прост човешки език - не мога. Помня, че е имало случаи, когато синът ми боледува от нещо, боледувам и аз, но на него му минава.
А, между другото, сигурна ли си, че коликите на твоето бебе са минали окончателно? това, че вчера не е имало колики, не значи, че са спрели.

# 20
  • София
  • Мнения: 8 933
Според хомеопата, чиито услуги ползвам, е възможно някоя тежка болест на бебето, с която то трудно ще се справи, да се прехвърли на майката. Случва се при бебета, родени с дихателни проблеми, майките да се разболеят от пневмония или поне да получат симптоми. За коликите не знам, те май са характерни за всички бебета.
Би могло подобно нещо да се случи при много чувствителни хора, на психична основа. Но не става прехвърляне на болеста, а просто майката развива подобни на детето симптоми. Което по никакъв начин не помага на детето.

# 21
  • Мнения: 1 919
Според мен е съвпадение.

# 22
  • София
  • Мнения: 5 761
Четох го в отчетната, но честно казано му звучи абсурдно. Съвпадение, внушение или просто поредната бабина деветина, според мен  Rolling Eyes Търси причината за болежките си другаде.

# 23
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 484
Коликите при бебетата по принцип си отшумяват около2-3 месец, при теб следи за проблема.

# 24
  • Мнения: 14 654
Би могло подобно нещо да се случи при много чувствителни хора, на психична основа. Но не става прехвърляне на болеста, а просто майката развива подобни на детето симптоми. Което по никакъв начин не помага на детето.
Това си е твое мнение, аз писах, че е възможно точно да се прехвърли болестта и детето оздравява, знам че повечето няма да са съгласни, но отговарям на въпроса на авторката. Нямам намерение да споря.

# 25
  • София
  • Мнения: 17 592
 Rolling Eyes

Да.

А в по- късна възраст може да прехвърли и зъбобола си на майка си.

Пробвай го този номер следващия път, когато те заболи зъб.

Как можете да вярвате в такива глупости, 21 век е все пак, не живеете в някакво средновековие!...

# 26
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 327
Звучи ми нереално, по-скоро съвпадение.

# 27
  • София
  • Мнения: 2 227
Нито е доказано, че може, нито, че не може. Хайде престанете да се подигравате. Rolling Eyes Не ви прави чест. Знаете, че връзката между детето и майката е много силна. Всичко е възможно! Не случайно руснаците изследват силата на подсъзнанието и на какво е способно.
Известни са и много необясними случаи, които са ставали. Пример: майката, която повдигнала 2 тонен стълб който бил затиснал детето й. Жената тежала 50 кг. Има и още случаи.

# 28
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 484
Интересно, колко от вас вярват в любовта? Или просто защото не може да се пипне, я няма?
Мисля, че човек сам избира в какво да вярва, за себе си мога да подкрепя на 100% Янечек, но темата не е за тук.
Всеки намира познанието, когато е готов за него.

# 29
  • Мнения: 6 713
За пръв път чувам и мисля, че са глупости това! И така да е, предпочитам коликите аз, а не за бебчо!

Общи условия

Активация на акаунт