Деца на 10-11 години с голи снимки по сайтовете!!!

  • 36 394
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 164
Какво да ви кажа, аз пък ще оплюя безхаберните родители, защото тяхна е отговорността какво правят или не правят децата им в мрежата.  Все по-често научавам за деца във втори-трети клас, които имат свои акаунти в Скайп, Кю-то и се регистрират на воля в разни сайтове и чатят с кого ли не. Например, едно момиченце е на 10 години, но в профила и ника си е написало, че е на 13. Не зная родителите на тези деца как я мислят тази работа. Предполагам, че или не ги интересува, или не осъзнават колко опасно място за децата е мрежата.

Точно PeaceСина ми е на 10г и скоро едно момиче, негова приятелка и съученичка му дойде на гости CrazyУж да си играят на пц-то.Аз съм си вкъщи, но се мотая по другите стаи и с периферното си зрение ги наблюдавам Twisted EvilТа, въпросната госпоица ми влезнала в скайпа и ми го хакнала Shocked newsm78 #Crazy и иска да направи акаунт и на сина ми, за да си говорят ooooh!Реагирах остро, момичето се обиди и си тръгна, но представих си, ако бяха сами тези деца ooooh!На моя хубавец съм му забранила да си прави акаунти в скайп, айсикю или не знам си още къде Crossing ArmsНо до кога ще мога да му въздействам, не знам.Съответно съм обяснявала хиляди пъти, че има педофили и недобронамерени хора и т.н.А въпросното момиче няма нет вкъщи, но майката свободно я пуска до нет залата  Shocked

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 820
За мен най фрапиращ е  факта че има родители които се гордеят с постъпките и качените снимки на децата си и  #Crazy дори ги поощряват .

# 17
  • Мнения: 305
Моя син също е на 10г и има  скайп профил,разреших му да си направи и не виждам нищо лошо,все пак това също е начин на общуване.Разбира се не му разрешавам да пише с непознати но знам че някой ден и това ще стане.А за родителите които не искат децата им свободно да се ровят в нета нека забранят някой саитове на децата си има такава функция родителски контрол. Wink

Общи условия

Активация на акаунт