Връщат НА КАФЕ по Нова от 16-ти февруари

  • 26 362
  • 425
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 504
Няма лошо да го пуснат предаването, ама уви пак няма да мога да го гледам Confused

# 16
  • Мнения: 126
Снощи я гледах в "Градски легенди" и каза,че проектът й стартира февруари месец,
но нищо повече не сподели.  Thinking

 И аз я гледах в "Градски легенди", говорише за някакъв проект, но не мисля, че ставаше
 дума да се връща на предаването отново в ефир.  Rolling Eyes Дано да сте прави, защото
 "На кафе" беше едно страхотно предаване и Гала е една страхотна водеща.
 Ще се радвам ако отново стартира, въпреки че нямам възможността да го гледам редовно.
 

# 17
  • София
  • Мнения: 5 289
Страхотна новина, най-хубавото предаване, което съм гледала е "НА кафе"...
Да знаете случайно къде мога да гледам Градски легенди с Гала? newsm78

# 18
  • Мнения: 17 987
И аз много го харесвах, радвам се ужасно, че го връщат, ама защо не го направят през уикенда? Тогава направо няма нищо за гледане, липсва ми едно такова женско предаване, докато чистя и готвя

# 19
  • Мнения: 304
Не мога да повярвам! Много се радвам, това е любимото ми предаване. толкова ми липсваше, но дори и не съм си мечтала да го върнат. Радвам се! Но и на мен Иван Станчев ще ми липсва. Дано в негова памет да направят нещо в първото предаване. Той го заслужава.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 634
Страхотна новина, най-хубавото предаване, което съм гледала е "НА кафе"...
Да знаете случайно къде мога да гледам Градски легенди с Гала? newsm78
http://tv2.bg/shows/25#
Ето тук, избираш предаването от 18.01 в дясно и готово  Grinning

Последна редакция: чт, 22 яну 2009, 13:38 от Росица

# 21
  • San Diego, CA
  • Мнения: 78
Най-накрая Hug!Откога чакам това да се случи!Когато бях бременна с първото си дете стартира предаването.Страшно го харесвах, и аз плаках на последното предаване.Много се надявах след спирането на Имаш поща да тръгне пак,за да го гледам докато съм пак в майчинство.Нямам търпение да дойде 16 февруари!

# 22
  • София
  • Мнения: 5 289
Благодаря Роси.  bouquet

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 1 201
Аз също се зарадвах,че започва "На кафе".Поне сутрините ще минават по-свежо така,ще има разнообразие.

# 24
  • Мнения: 515
Дано да е истина, много ми харесваше това предаване когато имах възможност да го гледам, дано да запазят старата концепция донякъде ..

# 25
  • София
  • Мнения: 5 289
Нали по НТВ ще го дават? newsm78

# 26
  • Мнения: 4 292
Те защо изобщо го спряха? И аз го гледах понякога, харесваше ми концепцията на предаването. Радвам се, че отново ще го излъчват и без това няма нищо по телевизиите точно в това време.

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 337
Супер newsm10 Вси4ки жени ще ликуваме Mr. Green

# 28
  • София
  • Мнения: 1 735
И на мен ми харесваше и така и не разбрах защо го спряха преди години.Доста по-смислено беше от Искрено и лично,което тогава беше уж с висок рейтинг.Не можех да си представя,че хората предпочитат тази простотия пред На кафе.

# 29
  • Мнения: 3 268
Снощи гледах Гала в Градски легенди.Каза,че през февруари започва предаване,но не На кафе,а друго.Говори на дълго и широко как на времето са спряли предаването и как тя много го била преживяла.Ще има предаване с Гала-това е сигурно,но не издаде точно какво ще е.

Общи условия

Активация на акаунт