Кое кулинарно предаване по ТВ гледате с (не)удоволствие?

  • 10 812
  • 90
  •   1
Отговори
# 15
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 824
Предаването не се ли казва "На гурме с Андре" newsm78

Къде мога да гледам предаванията с Джейми Оливър?

# 16
  • Мнения: 13 191
Много обичам да гледам кулинарни предавания и да чета такива книги. Любимото ми е по телевизия Zone club, с един рус възрастен готвач. Показват бързи ястия, включват гост- готвачи от Италия, Китай, Индия. Удоволствие е да ги гледаш- оператора така добре се справя, че усещаш миризмите. Само е лошо, че след това предаване готвим като луди.
Гледам си и българските. На Ути съм пробвала няколко рецепти и станаха учудващо вкусни.

# 17
  • Мнения: 233
Тези дето не ми доставят удоволствие просто не го гледам.

# 18
  • Мнения: 4 496

Къде мога да гледам предаванията с Джейми Оливър?

Всяка неделя по Евроком от 13 ч. Hug

# 19
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 824
Там той готви така ли? Накъде гледах едно предаване с него, където трябваше да избере между трима "поправили се" на кого да даде гостоприемница newsm78

# 20
  • Мнения: 9 776

Къде мога да гледам предаванията с Джейми Оливър?

Всяка неделя по Евроком от 13 ч. Hug

И аз се питах същото, защото правя много хубав хляб по рецепта на тоя човечец, дадена тук от една мама. Интересно ми е да го видя. Благодаря!

А по темата - Звездев го гледам много рядко, Ути ми харесваше, но откакто го изместиха и не знам даже кога да го гледам. Имаше някакво предаване, където готвеха в различни държави и беше много интересно. За съжаление не помня нито по коя тв, нито как се казваше. Не съм го случвала отдавна. Да, и едно момченце по някоя от Диемите, но май го спряха предаването. То предлагаше интересни и достъпни рецепти.

# 21
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


 Кагато попадна на кулинарно предаване, винаги го гледам с интерес.Но никога не сядам пред телевизора с тази цел.

# 22
  • София
  • Мнения: 478
С удоволстие гледам Бон Апети, с неудоволствие гледам Гурме с Андре Sick Този човек представя много интересни рецепти, но готви страшно мърляво. Никога не бих хапнала нещо от него. През цялото време пробва яденето с пръст или прибор, после ги облизва и после пак бърка с тях и всякакви такива гадории Naughty Ръкавите му вечно се завират в храната Sick

# 23
  • Мнения: 6 713
Аз харесвам Бон апети, гледам го само понякога обаче. Май повече обичам да купувам списания и да си чета рецептите.  Laughing

# 24
  • Мнения: 2 774
Кулинарните предавания  са ми страст.
Почти всичките ги гледам.
"Време за готвене " също е добро,а Тайните на Оливър - направо  ми обира овациите.Джейми  Оливър е много  сладък и готви с огромен хъс .Удоволствие е да го гледа човек.
Нямам търпение да дойде февруари , та да започне новия сезон на "Перфектната вечеря"- дано този е мноооого по добър от предишния- той си беше чист провал според мен  Tired

# 25
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Само Звездьо си гледам аз Mr. Green
Голям фен съм му Crazy

# 26
  • Мнения: 11 818
Гледам когато ми попаднат и имам време, рядко пробвам нещо, което ми хареса, по-скоро използвам идейки.
В изброените може би трябва да включим и Перфектната вечеря, което даваха по GTV, а също и едни поредици напр. за средиземноморски готвачи.
Но трябва да направим разлика между реалититата и просто предавания с представяне на рецепти.
А конкретно за Звездев - от както го чух няколко пъти да използва маргарин и натриев глутамат не гледам на него сериозно!
Но това, че Ути пак си е шишкав не ме дразни, все пак той е преди всичко актьор и в манджите си.


# 27
  • Мнения: 720
Гледам вкусотиите на Оливър с огромно удоволствие въпреки, че никога не съм приготвяла нещо по негова рецепта.  Grinning
Харесвам и Бон Апети. Тук вече съм опитвала доста рецепти, винаги са се получавали. Иначе Иван Звездев е малко скучен.
Ути също гледам, имам сполучливи негови рецепти.
Перфектната вечеря обожавам. Сега пак тече реклама, много се радвам, че пак я пускат на екран.  Grinning
Когато засека говарско предаване по ТВ рядко го проопусам.  Mr. Green

# 28
  • Мнения: 37
Когато съм в къщи и имам време гледам такива предавания.
Да попитам таините на Оливър къде го дават и по кое време? Предварително благодаря.

# 29
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 824
Преди време търсих книги с рецепти на Джейми Оливър но ударих на камък. Същото е и с Рамзи. Негови рецепти има само в "Good Food".

Общи условия

Активация на акаунт