има ли истенска любов ? трябва ми съвет ! обичам си жената и дъщерята !

  • 7 302
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
Фръцла!
Като не е по нейната и стяга багажа! А ти, нещастен, пишеш в женски форум. Какво да ти кажем? Бачкай, трупай пачка, та белким си дойде?!
Иди й се помоли, та дано се смили и се прибере?!
Наведи се пред тъщата, та да мине на твоя страна и да ти прати дъщеря си?!
Било й е спокойно там, казваш? Ами как да не й е. Тате носи, мама меси - да живей труда! А ти не забравяй да пращаш за дъщерята! Егати купона!



с две думи добър баща =глупак
станалото станало пий яш и се весели,че утре може и да няма.
 детето да се оправя ,то и без тати ще порасне ....

# 16
Грижи се за детето си. Виждай се с него и т.н., а на бившата и тегли майните(не се обиждай, ако все още имаш чувства към въпросната персона).

# 17
  • Мнения: 38
извинявай,но аз ако съм ще намеря начин да помогна,а не да чакам само на мъжа ми като виждам,че му е трудно да издържа,а не да си взема партакежа и да замина,защото така всеки може.Семекството е за това,за да се подкрепяте,за да се опирате един друг на рамената си,тя иска хем душата в рая и х.я до края е то и аз искам така ма не става.Като иска мъж до себе си по 24 часа,да седи гладна,ако иска да сте в добро финансово състояние ще стисне малко зъби.А тъщата вместо да се прави на интересна,да дойде да погледа малко детето,че таз твойта жена да се хване малко на работа сериозна,то е лесно да се говори...

# 18
  • София
  • Мнения: 17 283
О, я стига, опирате се само на неговата гледна точка!
Жена не се вдига с детето си толкова лесно, бая си е потърпяла преди това - безпаричие, безработица ... Той сам казва, че е взимал заеми, за които не й е казвал - да не натежалава обстановката у тях. На мен това ми говори много в подтекст.
Няма, повтарям, подчертавам и ще потрета - НЯМА жена, която да си тръгне, защото мъжът й работи много.
През какво е минала, за да стигне до там само тя си знае, той тука няма да ни го каже.
Айде стига с епитетите, че се ядосах, представям си моя бивш какво може да ме изкара ако реши!

# 19
  • Мнения: 404
Ами има една стара поговрка, която гласи, че когато гладът чука на вратата, любовта се изпарява през прозореца...
Има и друга - "С любимия и в колиба е рай."
Аз пък ще кажа същото "С любимия и в колиба е рай".
Ние имаме две момиченца.Женени сме от 10 години.Много ни е трудно с финансите.Все не стигат, но се обичаме.Така ми е добре и не бих казала, че чувствата се изпаряват така лесно - просто заради това, че парите не стигат, или, че никъде не излизаме.Нашия тати работи много и предимно вечер се виждаме за по малко , и моите чувства не се променят към него.Обичам го и няма за нищо на света да избягам от него.Не ме интересува това, че не излизаме на кафе, ресторант или бар.И така си ни е добре.Това е истинската любов.

Щом за такива дребни неща се сърди в днешното трудно време - просто не зная, може би гледа повече на материалното отколкото на любовта.
Желая ти късмет и все пак дано да не съм права за това, че най- вероятно жена ти няма да се върне.

# 20
  • София
  • Мнения: 17 283
Щом за такива дребни неща се сърди в днешното трудно време

Или поне той така казва, нали, с нея не си говорила.

# 21
  • Мнения: 3 268
О, я стига, опирате се само на неговата гледна точка!
Жена не се вдига с детето си толкова лесно, бая си е потърпяла преди това - безпаричие, безработица ... Той сам казва, че е взимал заеми, за които не й е казвал - да не натежалава обстановката у тях. На мен това ми говори много в подтекст.
Няма, повтарям, подчертавам и ще потрета - НЯМА жена, която да си тръгне, защото мъжът й работи много.
През какво е минала, за да стигне до там само тя си знае, той тука няма да ни го каже.
Айде стига с епитетите, че се ядосах, представям си моя бивш какво може да ме изкара ако реши!


Напълно съм съгласна с Бърди.Много бързо решихте,че жената е виновна и то защо,защото мъжът взел,че се оплакал във форума.Току така жена не си събира багажа.

# 22
  • София
  • Мнения: 395
“Да сте заедно в добро и зло, в бедност и богатство, в здраве и болест, ...и т.н.  Whistling

# 23
  • Мнения: 355
Сигурна съм в едно - за дъщеря ти, ти винаги ще останеш Татко и тя ще има нужда то теб още много години. Не го забравяй, каквото и да се случи между теб и жена ти. Дали жена ти ще се върне - това само Господ знае, няма две еднакви връзки, както няма две еднакви жени. Ако има желание - ще стане, ако не - каквото и да правиш крайния резултат ще е все този. Ти си я познаваш най-добре - мисли какво можеш да направиш по въпроса.

# 24
  • Мнения: 1
Да има истинска любов,но в повечето случаи жените са тези които страдат толкова много когато ги изоставят.Ако мога да ти дам съвет,той ще е да си стъпеш на краката финансово и да продължиш да се бориш за любовта си.Ако и това непомогне значи любовта не е била взаимна.Най-лошо е когато има близки които се бъркат в живота на младите и ги разделят,само защото на някой от родителите не му харесва избранника.Няма по голяма болка от това да водиш битка с родители които виждат само грешките и никога останалото от човека.Аз го изпитах и все още се боря за любовта на живота и бащата на детето си.Тя явно неосъзнава каква късметлийка е с мъж като теб. Пожелавам ти успех от все сърце.

# 25
  • Мнения: 1 731
Стъпи си на краката и всичко ще си дойде по местата.Без пари не се гледа семейство,но и любовта е важна.Дано не ви е напуснала съвсем.Успех ти пожелавам!  bouquet

# 26
  • Мнения: 432
Не е хубаво така да се съди като не е чута и другата страна.Ето и аз имам какво да кажа защото съм 'от другата страна на барикадата''Моят мъж има добра работа ,ама добра за през лятото.През зимата по 2-3 месеца или е много малко или няма хич.А все пак имаме дете ,разходите не са малки в това трудно време. MoneyНо той се е заинатил-хубава му е работата защо да търси друга.Аз трябвало да харча по-малко.Да ама аз освен за храна и дрехи на малката за друго не харча.Не си купувам дрехи ,не излизам.Не та не-трябвало да пазарувам само най-евтиното за да сме избутали тези няколко месеца.Не можело на ден да се дават по 20 лв за храна нищо че сме 4 човека.Майка не работи за да гледа детето и аз да работя.И как става този филм моля  newsm78.Иначе лятото с една негова заплата всички ходихме на море .И все пак нормално ли е това? Отговорен баща и съпруг ли е това?

# 27
  • Мнения: 3 268
Хубаво е,че се включи с твоята гледна точка.Авторът изчезна и ни се чу,ни видя.Оплака се и му олекна.

# 28
  • Мнения: 1 432
И аз бих те напуснала.......само заради правописа ти  ooooh!

# 29
  • Мнения: 2 425
Бърди , много на място казано.  Peace Кой бяга от добро?  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт