Операция на Щитовидна жлеза.

  • 294 058
  • 1 046
  •   1
Отговори
# 990
  • Мнения: 133
И аз стискам палци. Като мине всичко - да разкажеш.
Замислям се вече дали да не отида до Африка при някой шаман ...
Сега лекарите ще се избият за мен кой да ме оперира. Освен възлите на гушата си имам и дискови хернии на гръбначния кош ... Направо да вземе някой да ме  #2gunfire и да ме отърве от мъките ...

# 991
  • Мнения: 4 347
АзСъмСи ,Господ наказвал тези,които обича,за да ги направи по-съвършени и мъките били според издържливостта.
явно трябва да намалим прага на търпение..
и аз освен това съм с уропроблем и вече 9 години съм със серийни операции.но няма да се даваме.има слънце и за нас!

# 992
  • Мнения: 133
Чувствам се много гадно. Вместо да си гледам работата и семейството, мислите ми са все за болести. И не само мислите, а и не съм във форма. Такава кифла ли ще бъда занапред Sad Как се справяте?

# 993
  • Мнения: 4 347
от пролетта е.и временно явление на пауза,за да презаредиш батериите.ще видиш после в какъв летеш ще си.

# 994
  • Мнения: 1
здравейте на всички, има много теми относно щитовидната жлеза но реших да пиша тук. аз съм с Базедова болест тиреотоксикоза от 2г. и 7м. пия пропицил 3 х 2, и пропранолол 3 х 1, ФТ4 постоянно е над нормите, а ТТХ потиснато, от месец и половина ми вливат и метилпреднизолон+калий, днес бях на комисия пред хирурзите и решиха следващия месец да ме оперират от щитовидната жлеза и ми казаха, че имам 1 възел, а януари бях в болницата и ми казаха че нямам възли. ходя в терапията във Варна. някой би ли ме посъветвал там докторите добри специалисти ли са, дали да се оперирам или да продължа медикаментозно лечение.или който е имал същия проблем ако се е оперирал как се чувства сега.вече не знам какво решение да взема, писна ми и от лекарства по една шепа на ден да пия, писна ми и от доктори. дали след операцията ще свърши тоя кошмар. моля пишете.

# 995
  • Мнения: 148
nadka_a ,
нищо не пречи да вземеш всичките си изследвания и да се консултираш с друг специалист, от друг град и чак след това да решиш какво да правиш. Преди това обаче се успокой! Никой не се радва да обикаля по доктори и нервите му да не издържат,
повечето тук обаче виждам сме така. Ето АзСъмСи, ina15, аз -  откакто родих - 3 операции, откриха ми кисти в черния дроб,  мастопатия, гастрит...Обаче за нищо на света не си давам живота, има толкова хубави неща!

АзСъмСи ,Господ наказвал тези,които обича,за да ги направи по-съвършени и мъките били според издържливостта.
явно трябва да намалим прага на търпение..

Хм, хем ме  обича, пък ме наказва. Абе пак излиза, че незнающите, невереющите и гадините си живеят по-добре!

Валмар, пиши!

# 996
  • Мнения: 186
Здравейте   bouquet
На  всички които седят и си броят болежките Hug Stop,дигнете глава и продължете все пак има хора на които сме нужни и разчитат на нас. Whistling
nadka_a моя съвет е направи си опреацията и ще се почувстваш жива ,да лекарства ще има може би докрая на живота ти но спорет мен е подобре така.Лично аз до преди операцията имах най различни болки и болежки,зъбете ми се сасипаха ,очите ми останаха изпъкнали и съжалявам че се мотах 5 години докато реша за операцията,и най важното неможех да забременея а я сега виж по отдоло подпи са ми.  bouquet

# 997
  • Мнения: 148
 Sad :cry
много ми  е голям белега...хем съм гърмян заек, ма такова нещо не очаквах, нагоре вертикално-от основата завива към брадичката, и то почти отпред   Sad
знам, че друго е важно, но исках да ви споделя

А и миналия път не си спомням така да ми е било изтръпнало, цялата предна част на шията. Леко боли в централната част. И всъщност доста ме опъва - не мога да се завъртам настрани и спокойно назад и нагоре; оказа се че не е бил лейкопласта от превръзката. Вече 2 седмици минаха. Помните ли ви разказвах, че преди как се вика на купон с танци бях по това време

Последна редакция: вт, 16 мар 2010, 20:48 от 4ик4ирик

# 998
  • Варна
  • Мнения: 956
4ик4ирик  Hug
Не се притеснявай сега за белега  Peace Нали казваш, че си гърмян заек - знаеш, че ще избледнее и няма да личи.
Сигурно са ти махали лимфни възли, затова е вертикално. Аз като ходих да питам за моите лимфни възли и хирурга каза, че разреза е от врата - почти до ухото и аз се бях стреснала  Shocked
За изтръпването - изтръпнало е и безчувствено дори месец и повече. Нормално е.

Важното е, че вече мина всичко и ти предстоят само хубави моменти  Hug


valmar, как мина операцията при дъщеря ти ? Надявам се да сте добре  Hug

# 999
  • Мнения: 148
Благодаря ти, Amar !
Много ви обичам   bouquet

# 1 000
  • Мнения: 13
Да се похваля и аз при мен нещата са наред.Няма рак.Най щастливият човек съм.Сега ще си пия хормоните ще си ходя на прегледи и така, нищо страшно. smile3508  love001А относно операцията всичко отминава макар и бавно при мен минаха вече 20 дни и още ми опъва и малко ме боли но това ще мине няма да хленча за такива незначителни неща.

# 1 001
  • Мнения: 133
Да се похваля и аз при мен нещата са наред.Няма рак.Най щастливият човек съм.
baloni Hands Clap newsm51  Да почерпиш !
Аз пък си записах дата за операция. Като ви чета - направо ми се прииска  Mr. Green

# 1 002
  • Мнения: 283
завиждам ти - за кога е насрочена и  при кой лекар, ще правите ли биопсия? и аз вече искам да се оперирам - това чакане е убийствено

# 1 003
  • Мнения: 133
Доц. Димов в Каспела в Пловдив . Ще постъпя на 06.04. Надявам се да ме оперира на 7-ми и на 10-ти да съм си у дома. Не говорихме за биопсия, но според мен няма смисъл.
Именно чакането ме убива- да става каквото ще, само да е минало Simple Smile
Категорично питах - само 40 лв. за прегледа ще дължа. Нямат "такса за избор на екип" и други такива.

# 1 004
  • Мнения: 4 347
 АзСъмСи ,честито за датата.мен ме оперира в деня на приема и ме пусна на др.ден.дано и на теб ти е кратък престоя.

Общи условия

Активация на акаунт