Отговори
# 15
  • Мнения: 2 110
Аз разнообразявам сандичи
http://www.partyservice.bg/service_images/1218553289_VESELA-HRANA.web.jpg
но мойте деца обичат и плодове за закуска или нескуик,мюсли!

# 16
  • Мнения: 559
Здравей,аз съм майка на 2 деца и те не са ходили на дет.кухня.Все аз им готвя и не се оплаквам -не са били злояди.Хапват си добре.
За закуска освен класическата попара,аз бих ти предложила нещо,което моят син обожава-прясно мляко с обикновени бисквити.Не слагам чаени,защото стават на каша.А също и солена попара-сухарите се заливат със стопено масло в което има щипка червен пипер.След това се налива гореща вода и сирене по желание.Много е вкусно.Друго което правя е-каша с валчета.Във вряща вода със сол се пускат топченца от брашно и вода.Не идеално кръгли,а небрежно,както дойде.След 10-на минутки се сваряват тези валчета и подпряваме кашата със стопено масло и 1л.червен пипер.Кашата е много вкусна.Може и да се надроби,а може и така.Опитай и успех на твоето пухченце.Дано му хареса Simple Smile

# 17
  • Мнения: 2 950
Може да се повторя, ама...
 - кисело мляко с бисквити
 - овесени ядки с всякакви плодове
 - кус-кус
 - плодове с кисело мляко
 - филия с кашкавал или сирене
 -  сурови плодове

# 18
  • Мнения: 886
Здравей, защо не пробваш със супички. Можеш да с вилица да намачкваш по-наедро зеленчуците, а ако е местна ситно да нарязваш месото, за да може да привиква и към по- твърди храни. Рибената също е подходяща, особенно от сьомга, но трябва да внимаваш да е само филе.

# 19
  • Мнения: 720
Пасиран банан скисело мляко и бисквити. Моят син обожаваше това.

# 20
  • Мнения: 2 521
Козунак с мляко,домашна юфка(на Трявна е много хубава),към овесените ядки прибавям и пшеничени и ги варя около 2-3 мин.Вкуса се променя и това е любимата закуска на моя син Simple Smile,елда ако хареса също е добре,но тя има особен вкус и доста деца не я харесват(моето също я мрази)

Общи условия

Активация на акаунт