Кога се дава пълнозърнестата каша в бурканче?

  • 2 057
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • София,
  • Мнения: 4 267
Аз точно от тези каши май не съм давала, става въпрос за Хип и Сънвал, но подобни съм давала на БЕйбивита, а също и на Ганчев. НО тези на Ганчев са отврат - прекалено са сладки и беба не ги харесваше много, а на бейбивита пък са повече плодови и не я засищат май много, пък и плодовете не са препоръчителни за нея. Ще взема и аз да ги пробвам тези на Хип да видим дали ще и харесат тъй като ние основно сме на каши - много си ги тачим тях, но от тези разтворимите на ХИП зърнената, оризовата - обожава ги, а и много хубаво се разтварят и сгъстяват. Аз също добавям така в малко вода две или три лъжици от АМ и то почти във всичко в пюретата и в кашите от бурканчетата. А сухите каши дори да са млечни пак ги приготвям с АМ от нейното! Hug

# 16
  • Мнения: 405
 Когато захраниш с глутен, и когато в състава на кашата в бурканче присъстват елементи, а които детето вече е захранено.

# 17
  • Мнения: 3 993
Те са доста калорични така че едва ли са подходящи за междинно хранене. Аз ги давах за следобедна закуска.
И аз така правя, за следобедна закуска ги давам. Peace Наистина са калорични, ако изяде това между храненията, ще си развали следващото хранене със сигурност. И моето дете е ящно и тези каши в бурканчетата я засищат идеално, яде по половинка, но после пие АМ, т.е. следобедното хранене не ни е заместено. Както казва sourcherry, не искам да губя млечно хранене до 1 годинка.  yes

# 18
  • Мнения: 9 973
аз давам следобяд,а други сутрин

Общи условия

Активация на акаунт