"С големи тумби сме всички и очакваме МАРТенски звездички!"

  • 12 104
  • 292
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 242
Здравейте и от мен.
Темата е страхотна с тези пеперудки.
Аз снощи щях да откача - имах контракции, и то доста и силни. Дори към 23 ч. викам на мъж ми да ходим в болницата. Пооплаших се. Но после минаха. Днес съм си в леглото и мисля да почина повече от вчера. То не че вчера кой знай какво правих - излязох на разходка за 1 час....
Креми - гадно това с Метро, ама не се ядосвай...
Зори ТВ - почивай повече и не се притеснявай много, аз съм със скъсена шийка от началото на бременноста и постоянно гледам да не се претоварвам, а да почивам.
Относно изборът на педиатър - ние ще ползваме нашата от каката. Когато я питахме, тя каза че когато подаваме бланката в ЗК да кажем, че имаме уговорка с лекар, защото иначе можело бебето да остане един месец без педиатър. Така, че тези които вече са си избрали и уговорили са постъпили правилно.
Лек ден за сега от мен. Отивам да обядвам.   

# 61
  • София
  • Мнения: 673
Аз да се похваля, току ще си предадох болничния в счетоводството:))) утре ще спя до 7.15:)))) Ураааа

# 62
  • София
  • Мнения: 263
nereneia , голям смях правиш с тази твоя приятелка и желанията й да направи мъжа си стерилен  Shocked. Честито ти майчинство! Ама хубаво време ни се падна за в началото на почивката.
veselina_s_p , чантата е НЕ-ВЕ-РО-ЯТ-НА!!! И аз ще се огледам за такава :oops. ТЕ нали са универсални, стават за всякакви колички?
Между другото точно си мислех, че май сте позатихнали с покупките, но ето че не.
Аз издирвам сега някакъв хубав сутиен. Май за кърмачки направо да взема, мисля, обаче тези на които попадам са трагедия за моето положение. Няма ли някакъв сутиен , който да повдига и оформя малко, от малко.. Те всичките сякаш са направени за перфектни гърди, а моите вече дори не мога да ги оприлича на гърди, ами ..не знам, някакви цистерни са станали  Banghead.
За педиатъра аз ще питам личния лекар да ми препоръча. Аз съм за 13 ДКЦ. Има ли някой в този район?

# 63
  • Мнения: 4 428
Оки4, чантата е универсална  Peace Те попринцип всичките са универсални  Grinning

А за сутиените. Ами те повечето са с есна такава квойка, която не се старае да ти придаде особено хубав вид на бюста, а да го придържа добре и да ти е удобен.

Аз имам един много хубав още от Маги. Лошото е, че не помня марката. Сега си взех още един, но определено не ми е толкова удобен, колкото първия.

# 64
  • Мнения: 1 734
veselina_s_p , чантата е страхотна!!! просто съм очарована. Със здраве да си я ползваш

# 65
  • Ееей тук!
  • Мнения: 40
Здравейте и от мен,викам да се включа и аз поне в тази тема,то чета чета назад нямате прочитане бе мамита... Simple Smile
Ние сме добре, като изключим киселините,подуванията,изтръпванията и др. подобни присъщи за бременните симптоми  Crazy
Чистя и нареждам като откачена след пустия му ремонт, после ще кача снимки на завършената кухня. Да ви кажа хич не ми стига времето, докато се обърна и станало вечер хайде вечери работи ..... насам натам и време за лягане, що така незнам дали защото много се мотам с дребни неща или липса на организация (много съм се отпуснала признавам си Embarassed) незнам,ноо никак не успявам да се сколасам...
Сигурно сте дискутирали темите за кошари, нооо аз естественно съм била в голямо междучасие  newsm78 тааа викам си кво ви е мнението за кошарите че смятаме вече да я купуваме ?

# 66
  • Мнения: 28
veselina_s_p,чантата е прекрасна.Много ми харесаха и дрешките на Бодливка.Видях че си взела и на Вис виталис.Аз миналата седмица направих поръчка.Много евтини камизолки и ританки,и бодита.Днес ги получих.Страхотни са.

# 67
  • Мнения: 201
Бях писала, но сигурно сте ме пропуснали newsm78....бройте и мен за срещата за сега. Ако ми изникне нещо ще пиша Peace

# 68
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
преди малко писах на добро настроение лична бележка, но ми изписа съобщение, че си е запълнила кутията, затова ще се обърна тук към нея - много ми се иска и аз да прочета есето ти  Hug, би ли ми дала линк към него или да го постнеш в темата, благодаря ти  Praynig  bouquet

# 69
  • Мнения: 361
искам да питам нещо- и аз видях нещата на Бодливка от Вис виталис. Как поръчвате и къде са им цените. Разглеждам им сайта и си харесах няколко роклички за бебка, та ще ви замоля за помощ.

# 70
  • Мнения: 222
Айде и аз най-накрая сложих моите неща за бебко в албума  Laughing вече съм готова и с чаршафчетата  Laughing
Сега мисля една текстилна етажерка (така я водят по магазините) да направя с разни апликации (остатъци от чаршафчетата) за кошарката. И тъй като нашата кошарка ще е преносима, много се чудих как да я закрепя и накрая се сетих - на плота за повиване ще я прикрепя  Laughing

# 71
  • Мнения: 4 428
И аз видях сладурски комплектчета на сайта на Вис Виталис. Но не виждам да има възможност за поръчка он-лайн  newsm78
Те имаха един малък магазин на Пиротска. Но ен съм ходила отдавна натам. Може да го посетя тези дни и да видя там какво има  Grinning

Мерси, момичета, за чантата  Grinning

# 72
  • Мнения: 5
vihrogonche   , в края на предишната тема писах за есето и сложих линк към списанието, но тези, които минават директно в новата тема явно го пропускат, копнах ти цялото съобщение от старата тема, в него има линк, а и ако някой друг прояви интерес да го прочете да не се връща назад в старите теми.
Много благодаря на мамите за милите думи за есето и аз много се радвам, че го публикуваха в списанието/това е част от него, истинския му обем е около 2 стр./,  наистина малко след, като разбрах, че съм бременна написах тези редове и вложих цялото си сърце и вълнение в тях, надявам се един ден Марти да ги прочете и да знае, колко щастлива и горда е била мама с него!!! preggo  Ето копираното съобщение :
Момичета, искам да споделя с вас радостта си,   newsm53  newsm03 публикували са част от едно мое есе : Чудото на моя живот - посветено на бременноста ми в новия брой на с-ние "Моята бременност",който излиза от утре в продажба, на корицата е Венета Райкова, ето линк към ел.вариянт: http://www.moetobebe.net

Последна редакция: вт, 20 яну 2009, 17:00 от dobro_nastroenie

# 73
  • Мнения: 28
Elg,аз поръчвам от Беборани.Но и в Бебчоима неща на Вис виталис.

Последна редакция: вт, 20 яну 2009, 14:33 от kremmyto

# 74
  • Мнения: 69
ох страхотно есе  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт