Нощно будене

  • 2 276
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 961
И според мен са зъби. Моят син също започна напоследък да спи доста неспокойно и очаквам да пробия някое зъбче.

# 16
  • Мнения: 46 518
...
А, да имате представа колко време ще трае това неразположение? Зная, че е индивидуално, но горе-долу колко продължава най-тежкия период с плачкането през нощта?

Няма отговор. Моето дете например никога не е плакало от зъби.

Не разбрах - как разбра, че не е гладна? Предлагаш ли мляко?

# 17
  • Мнения: 577
И аз си мислех все че са зъби но чак сега му избиха и то почти безпроблемно.

Имаше нощи в който не издържах и за да разбера дали са зъбите една вечер преди сън му дадох панадол но пак си се будеше.

Започнах много внимателно да го наблюдавам докато плаче какво прави и забелязах че си сгъва крачетата и се опъва предположих че го боли корем и му давах капки за колики Саб или Нопар даже заспиваше по корем в/у коляното ми.  Нощните будения  намалиха. А после изобщо спря да се буди нощем. Но от 1семица започна да се буди в 4часа да яде.
Всичко е на периоди и моменти.

Може да пробваш да я взимаш при теб на леглото и да я гушкаш не се притеснявай от 1-2 пъти няма да свикне.

# 18
  • Мнения: 1 558
За съжаление няма измислена рецепта,валидна за всички.И това ще мине,трябва само търпени,а дотогава #Cussing out

# 19
  • Мнения: 942
С каката нямаш никакви подобни проблеми Simple Smile Зъбите така и неразбрах кога са й избили,незнаех какво е нощно будуване Simple Smile Но.......с малката бонбонка............нещата изобщо не седят така Sad Това дете просто неспи и това е то! От 4-5 месечна възраст ми спи два-три пъти на ден по 15 мин.,ве4ерите,по право нощите и прекарваме в два 4аса сън и 3-4 часа игра Sad Когато я мъчат зъбките съм забелязала че реве със затворени очи и рева изведнъж много силно............. но през другото време ..............незнам..........
За съжаление няма измислена рецепта,валидна за всички.И това ще мине,трябва само търпени,а дотогава #Cussing out
За съжаление няма измислена рецепта,валидна за всички.И това ще мине,трябва само търпени,а дотогава #Cussing out
Да за съжеление е така  Sad

# 20
  • Мнения: 13
Не разбрах - как разбра, че не е гладна? Предлагаш ли мляко?

Именно. След като е изпила в 2ч 100 мл мляко, и се разплаче отново в 2ч30 - 3ч, предлагайки й отново шишето, тя отказва да яде Wink

# 21
  • Мнения: 1 817
През нощта болката се изостря. Зъбки са най-вероятно.
Малкият ми син се будеше по много пъти до 6-7 месеца. Пиеше млако през вечерта.
После изведнъж сам реши да спи през цялата  нощ, а на мен не ми се вярваше, че спя до сутринта Wink

# 22
  • Мнения: 5 577
Аз, какво забелязах, при моето бебе, на 2 месеца и половина е - спи спокойно и не се буди, ако не яде вечер.  Shocked
Трудно я приспивам без мляко, но успявам /люшкам я в кошарата/. Ако я нахраня, цяла нощ се мята и върти и привива. Не съм още напълно убедена в теорията си, но втора нощ е така /пу пу, да не казвам голяма дума/. Последно ядене към 18 - 19 часа .

# 23
  • София
  • Мнения: 17 592
Сигурно са зъби...

Към Вергилия: На тази възраст детето трябва да има 6 хранения. През 3.5 часа. Не знам къде ще ги вместваш, ако за последно храниш в 18 - 19. Освен ако не ставаш сутрин по тъмно...

# 24
  • Мнения: 9 973
както другите са казали,най-вероятно е от зъбите

# 25
  • Мнения: 1 629
И моето бебе така се будеше 2 седмици преди да избият зъбките. Буди се, плаче малко и пак заспива. Peace

# 26
  • Мнения: 13
Сигурно са зъби...

Към Вергилия: На тази възраст детето трябва да има 6 хранения. През 3.5 часа. Не знам къде ще ги вместваш, ако за последно храниш в 18 - 19. Освен ако не ставаш сутрин по тъмно...

В Канада ни съветват по 8 пъти да се храни на денонощие. Simple Smile

# 27
  • Мнения: 542
може или от зъбки или да се е стреснала нещо!
а пък може и да сънува!
ние също се будим често!

# 28
  • Мнения: 12
И аз мисля, че сънува. И моята буба се буди по 3-4 пъти на вечер от около месец. Плаче със затворени очи, обаче ако я събудя е весела и си играем посред нощ. По принцип избягвам да го правя, но ако немога да я успокоя я будя, поиграваме си малко и после спи по-спокойно.

# 29
  • Мнения: 1 919
както казват-зъби, само че след това остава навика за будене Rolling Eyes/при нас изникнаха зъбите,но още се буди/.

Общи условия

Активация на акаунт