БеС кУмплексТи за малКоценност- прЪвописТен бляк даймънд 27

  • 26 736
  • 770
  •   1
Отговори
# 30
  • 7800
  • Мнения: 243
Цитат
преди 3 год. седим в  къщи с едни приятелки и по едно време  някакво драскане по вратата  на терасата ослушва ме се и аз казвам сигурно е котката и вследжаштя миг виждам 4е котката е във стаята но се оспокояваме 4е ниса е при4уло,но след малко се 4ува ясно по4укване на прозореца ,като 4е ли има някой на терасата истрапнахме вси4ки и 5 мин. след това детето на приятелката ми което спе6е през това време в другата стая го 4уваме да  разговаря влизаме в стаята и виждаме детето седнало на леглото и гледа в страни и си говори и приятелката ми го пита мамо с кого си говориш ,а то с едно мом4е иска да си играем .мамо мом4енцето каза 4е баща му много го бие и ни вси4ки и тя кажи мамо на мом4енцето да си ходи .-мамо той се разплака и не иска ,ама каза щом не го искаме и тука ще си трагне.Какво беше това 4удо така и неможахме да си го обясним

# 31
  • Мнения: 1 310
Привет в новата тема и поздравления за заглавието!  bouquet

Цитат
А добре, че и не са те како-свали. *** веднъж каза няколко пъти "кака" на една девойка и тя остана много очудена
Цитат
Казали са ви за Италия. Моят мъж, късно го раждала майка му, има братовчеди на по 50 и кусур и чичовци и лели на 86 и една на 97, да им викало детето ми Чичо и Лелъо, като тейко си, ами няма да стане, те може да са му прапра баби и дедовци, да не са негови лели и чичовци, я.  А на братовчедите бащини на име да се обръщала, това бива.
И тук моето след като ходихме последно в Бг почана да какосва, ама го " изтрихме" от канченцето му с " бомбардировки" от Леля и Чичо на български, сега не го казва, защото и тук значи 'Ако", като в Немско. Засега не казваме Синъора и Синъор, мнооого сме малки още.
newsm78 Crazy

# 32
  • Мнения: 4 585
 мишцица гризанка

 Това е ник.

# 33
  • Мнения: 434
Живот ли бе – да го опишеш?
.....................
Разровиш ли го – ще мирише ......

По-долу цитирам само една авторка:

"мойте"  - разбирай моите

"АЛИГОРИЯ"  -  разбирай "алегория"


"За това и не изглежда толкова добре"
 
"водопои" - водопой

"свадбата"

"Тези мисля да са първите който ще сложа........"

"поущрението"

"одавна" - отдавна

"малко по отстрани"

"племиницата ми"

"По-желание на дъщеря ми"


 И спрях да чета.

# 34
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 043
мишцица гризанка

 Това е ник.

 hahaha hahaha    мишцица   Joy Joy

 Wink и точно на теб да се падне  Crazy късметлия

и от мен - Blush скромно, но от сърце   Laughing

Цитат
... спи без панперс от ...

# 35
  • Дива Индия
  • Мнения: 622
"има ли истенска любов ? трябва ми съвет ! обичам си жената и дъщерята ! "

Няма истЕнска според мен. Вероятно истинска има. Peace

# 36
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
"има ли истенска любов ? трябва ми съвет ! обичам си жената и дъщерята ! "

Няма истЕнска според мен. Вероятно истинска има. Peace


Я, бисер от "Татковци"  hahaha

# 37
  • София
  • Мнения: 11 116
Над 2 млн. души са се събрали около Капитолия, Белия дом и мемориала Линкълн в очакване Барак Обама да полижи клетва.  Laughing

 http://news.ibox.bg/news/id_1258882237

# 38
  • Мнения: 798
Здравейте!
Хубава темичка! А аз едва вчера я забелязах.
Може би тук е мястото на заглавията от форумите: "Консултации по въпроси свързани с рака на маточната шийка", "Родители отглеждащи сами децата си" и "Родители преживели загуба".
Предлагам три-четири запетайки, за да се поставят на място  Mr. Green
И около килограм запетайки за почти всички обръщения - в почти всички постове  Joy

# 39
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464

Много грубо!

# 40
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 847
За сега само запис...

# 41
  • Мнения: 798
Цитат
Много грубо!

Не разбрах кое е грубо. Това, че еднотипна грешка стои в няколко заглавия или това, че обръщам внимание върху нея в тема, в която се коментират правописните и печатни грешки с хумор?
 newsm12

# 42
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Цитат
Много грубо!

Не разбрах кое е грубо. Това, че еднотипна грешка стои в няколко заглавия или това, че обръщам внимание върху нея в тема, в която се коментират правописните и печатни грешки с хумор?
 newsm12

Грубо е поради специфичната тематика на тези подфоруми.

Трябва да се внимава с начина на поднасяне на грешките от там.

Това е личното ми мнение.

# 43
  • Мнения: 6 274
Цитат
Много грубо!

Не разбрах кое е грубо. Това, че еднотипна грешка стои в няколко заглавия или това, че обръщам внимание върху нея в тема, в която се коментират правописните и печатни грешки с хумор?
 newsm12
Това, че има безкрайно много теми, в които глупостите преливат, а ти си седнала да се ровиш в темите, в които се описват ужасни трагедии...
Не ти прави чест, извинявай....
На всичкото отгоре и продължаваш да задълбаваш, вместо да се замислиш върху това, което ти беше казано съвсем тактично...

# 44
  • Мнения: 750
Да, и аз така мисля... Ужасно е!

Общи условия

Активация на акаунт