БеС кУмплексТи за малКоценност- прЪвописТен бляк даймънд 27

  • 26 764
  • 770
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 177
ВкУренени греЖки в ПО ЧЕРГА или правописТен автобЯс 28- това, за да се разпознава темата  newsm78

Не се излагай. ПрЪвопистен.

 thumbsup

# 691
  • Мнения: 6 274
ВкУренени греЖки в ПО ЧЕРГА или правописТен автобЯс 28- това, за да се разпознава темата  newsm78
Може да завършва - "...тема на баМнатите - 28", примерно...  Wink


ВкУренени греЖки в ПО ЧЕРГА или правописТен автобЯс (тема на бамнатите - 28).

Те това иЗках да кажа...  Peace

# 692
  • Мнения: 750
Да, днес сте много креативни  Mr. Green

# 693
  • Мнения: X
Голям смях пада тука, гледам....прекалено строги съдници виждам... Честно казано, догнусява ме на моменти от това ваше ровичкане  и изплющяване на грешки, неволни....но щом това ви прави щастливи...хубаво. Препоръчвам ви обаче ,освен да се гаврите и гаргарите с чуждите грешки, да започнете и да се учите от тях, че извън тая тема , хващам доста защитнички на правописа с абсурдни грешки. Самокритиката понякога също е хубаво нещо.

# 694
  • София
  • Мнения: 177
Голям смях пада тука, гледам....прекалено строги съдници виждам... Честно казано, догнусява ме на моменти от това ваше ровичкане  и изплющяване на грешки, неволни....но щом това ви прави щастливи...хубаво. Препоръчвам ви обаче ,освен да се гаврите и гаргарите с чуждите грешки, да започнете и да се учите от тях, че извън тая тема , хващам доста защитнички на правописа с абсурдни грешки. Самокритиката понякога също е хубаво нещо.

Аз лично не виждам разлика между тази тема и темата, в която се обсъждаше и оплюваше участничката в "Стани богат". Идеята и на двете е да се посмеем на чужди грешки. Тук поне не ръсим обиди, а там видях доста груби изказвания.

# 695
  • Мнения: 1 817
Цитат
Сайта е в ремонт !

# 696
  • Мнения: 2 724
А, не е вярно, учим се от грешките и си признаваме без бой .

# 697
  • Мнения: 4 585
Бутински, аз като се издъня, независимо къде, ме изплющяват моментално.
Например с акУмулаторите.
Не се ползвам от привилегии. Но поне като дойда тук, виждам какво съм сгрешил.

# 698
  • София
  • Мнения: 177
Бутински, аз като се издъня, независимо къде, ме изплющяват моментално.
Например с акУмулаторите.
Не се ползвам от привилегии. Но поне като дойда тук, виждам какво съм сгрешил.

А, само така си мислиш! Найш как та щадя, затварям си едното око, понякога и двете. Grinning

# 699
  • Мнения: X
И ти ли, Вълчо !

# 700
  • Мнения: 1 533
Бутински, аз като се издъня, независимо къде, ме изплющяват моментално.
Например с акУмулаторите.
Не се ползвам от привилегии. Но поне като дойда тук, виждам какво съм сгрешил.

А, само така си мислиш! Найш как та щадя, затварям си едното око, понякога и двете. Grinning

Тъй тъй, кажи му. Аз месеци наред го щадих за акомолаторите, но накрая акомолиращата печка преля чашата на търпението ми. Вълк, с най-добри чувства.

# 701
  • Мнения: 6 274
Хайде, оставете Вълчо....
Какво го подкарахте ?  Laughing


Цитат
Имах угорока с лекарка............... епизиототмията............

 Tired

Такива ми ти работи...

# 702
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 390
Ние празнувах ме в този клуб и бях очарована от всичко,имаше и дечица на 6год на който също им беше забавно,а родителите си пиивахме в тяхното обособено за тази цел кафенце

# 703
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689
Цитат
какво да ви кажа......поръчах си от тв бутик епилатор,който неработеши  и познаите заменят ми го 3 пъти и всеки път заменение епилатор пак неработи + това пише че доставката е безплатна а аз си я платих......писна ми вече да го връщам а нещат да ми върнат парите...незнам какво да правя вече   
Айде, някой да каже!

# 704
  • Мнения: 106
Хорааа! Виждала съм какво ли не, но такава странна аномалия не бях.
ожених ме, има ме и т.н.
Насладете се и вие!
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=364876.0

леле, този разказ е черешката на тортата. всички българисти биха си посипали главата с пепел Laughing

Общи условия

Активация на акаунт