Безвъглехидратна диета - тема № 6

  • 30 455
  • 585
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 772
аз уж съм на диета,но все успявам да сгафя с нещо Cryза сега съм само -0.5 и то след тренировка..

# 76
  • Мнения: 1
Момичета прочетох някои много страшни неща за нашата диета и ми се плаче  newsm45   Днес ми е 5-ти ден и умирам от глад. Адох преди 1 час скумрия и зелена слата и после печени чушки, а сега ще пукна от глад. Пека бутчета и мисля да ям. Незнам много се притеснявам. Тя нашата диета била на д-р Аткинс. Последните прочувания казват, че водела до безплодие у жените. МОля ви кажете ми че не е вярно.

# 77
  • Мнения: 1 095
Момичета прочетох някои много страшни неща за нашата диета и ми се плаче  newsm45   Днес ми е 5-ти ден и умирам от глад. Адох преди 1 час скумрия и зелена слата и после печени чушки, а сега ще пукна от глад. Пека бутчета и мисля да ям. Незнам много се притеснявам. Тя нашата диета била на д-р Аткинс. Последните прочувания казват, че водела до безплодие у жените. МОля ви кажете ми че не е вярно.

НЕ Е ВЯрно !  #2gunfire Все ще се намери някой да натвори глупости ! Ей ме на, аз имам дете, пък съм я правила преди много години !
Не вярвам !

# 78
  • Мнения: 1 633
Е чак пък безплодие  Thinking
Аз бях доооооста дълго време на протеинова диета...даже да не кажаа че за един известен период от към 2 години  бях ограничила силно въглехидратите и приемах основно протеини и мазнини /то и въглихидрати си има де  почти във всичко/ но хляб, брашно тестени, картофи бобови и т.н  почти не хапвах и се чувствах мн добре аз тогава и сладко не пбичах, чак сега след като родих посвикнах по малко шоколад да ям. Та с бебе съм след диетата споко Peace

# 79
  • Мнения: 91
Момичета прочетох някои много страшни неща за нашата диета и ми се плаче  newsm45   Днес ми е 5-ти ден и умирам от глад. Адох преди 1 час скумрия и зелена слата и после печени чушки, а сега ще пукна от глад. Пека бутчета и мисля да ям. Незнам много се притеснявам. Тя нашата диета била на д-р Аткинс. Последните прочувания казват, че водела до безплодие у жените. МОля ви кажете ми че не е вярно.

Това са глупости , бъди спокойна. Тя книгата на човека се казва " Революционна книга за подмладяване", а не как по бързо да ми се спомине яйцеклетката ако имаше нещо подобно едва ли щеше да е на пазара!

# 80
  • София
  • Мнения: 6 010
Момичета, недейте да се филмирате!
Ние приемаме въглехидрати с всяко хранене, в което има зеленчуци! Ако се яде само месо и риба тогава вече си е опасно, не знам до каква степен е свързано с безплодието, но предполагам, че трябва продължително да се избягват въглехидратите за да стане опасно за здравето.
В тази диета се приемат лесноусвоими от организма въглехидрати, а се избягват един куп вредни храни.
Няма страшно, но наистина диетата трябва да се прилага умерено и да се дават заслужени почивки на организма!
Я напишете за колко време колко кг сте стопили, че ми е интересно
Успех!   bouquet

# 81
  • Мнения: 1
едно голямо БЛАГОДАРЯ на всички, които ми отговориха newsm20

# 82
  • Мнения: 94
И аз макар и със забавяне.Верно е,че е Аткинс.Спекулациите са всякакви и пишат какво ли не,но спокойно Аби.Ако беше вярно до сега поне половината Дюкан да бяха измрели(те минават 1:1 на Кетонна:Аткинс Joy
Аз да ви се опача...Слагам вечерята-супа за мен от моята тенджерка без картофи и фиде и супа за малката и таткото от тяхната тенджера и сърмички за тях..Както си ям ИЗНЕНАДА - намирам в супата си парче картоф smile3511 Помислих,че е паднал случайно един ,защото готвих на 2 съседни котлона...Обаче не- бъркам надолу в купичката си и намирам познайте какво?ФИДЕ!!!Помислих,че съм си сипала от общата тенджера или съм объркала с купичката на малката..Скочих ,извадих си тенджерата от хладилника - бъркам с черпака-КАРТОФИ И ФИДЕ плуват из вътре...И ми светна..На обед се върнах от работа да нахраня малката,но не ми стигна времето и я оставих на средата на супата с поръчението да я изяде всичката.Тарикатката не разбрала,че супите в двете тенджери са различни и решила да се направи на хитра и да изсипе супата в тенджера уж я е изяла(а досега си оставяше неизяденото както си е в чинията - така съм и поръчала.каквото не се изяде не се връща)...Че така я спипах лъжкинята...Ама докато се усетя може да съм глътнала някое фиде.. Sick

# 83
  • Мнения: 94
ПП.Шефа днес ме гледаше как ям пушените свински ребра и ми се присмя,че имало да чакам докато отслабна с това мазничкото."Ти си събирай мизата за баса"(му казах),че вече си изгубил " hahaha!
На 1.07.2009  трябва да съм 64 кила според баса...,а аз съм заложила 58 smile3533 и съм уверена ,че ще стане:)!
Мъжът ми взе да усеща ,че отслабвам..Заглежда ме странно Joy.Няколко пъти го засичам Wink
Аби - неконтролируемото ядене ми е твърде добре познато - това е глада за сладко,ама ПСИХИЧЕСКИЯ глад.Забрави за диетата - спазвай си спокойно и не мисли как да броиш дните.Аз обяснявах в тема 5 как съм настроена и този път за пръв път заради нагласата този вид глад не ме е посещавал..Пробвай - всичко е в мозъка!

# 84
  • Мнения: 91
Еlica7, сигурна съм, че ще натриеш носа на шефа си !

# 85
  • Мнения: 37
Здравейте момичета,тазивечер съм съсипана-малчо ми се засиня 2 пъти за 10 минути и за малко да направи беля,направо изпадам в ужас newsm45 Не знам дали вашите деца се засиняват но ако можете дайте съвет Praynig  За вечеря хапнах по 2 пържолки и кърначета на скара с много малки маслинки,и си позволих 2 чашки винце,ходих и на аербика и резултата на мацките беше" newsm81 колко си отслабнала " Joy По дрехите виждам ама на кг не  Thinking та по тази част мисля да направя диетата или с една седмица почивка или без изобщо,а и особено като гледам сисилотка колко добри резултати дава newsm78 Ще видим,за сега се чувсвам много добре,защото в самото начало си казах е ще я направя и с нея ще отслабна,аи колкото по бавно се сваляло,някои казват-значи после няма да върнеш  Praynig Praynig Praynig Мисля сега да си взема душ и после може пак да намина,ако не лека от мен  bouquet

# 86
  • dobrich
  • Мнения: 13
ОХ МОМИЧЕТА,ДНЕС ИЗОБЩО НЯМАХ ВРЕМЕ ДА ПИША.
АБИ, НАШАТА ДИЕТА НЕ Е ТОЧНО АТКИНС-ПРИ НЕГО Е РАЗРЕШЕНО МЛЕЧНИ ИСТОРИИ.
И АЗ СЪМ ПРАВИЛА BVDIETA И КАКТО ЗНАЕШ БЕБОКА СПИ В ДРУГАТА СТАЯ ТАКА ЧЕ НЯМА СТРАШНО.
ЗА ОТЧЕТА:ВЕЧЕРЯТА БЕШЕ-ПИЛ.БУТЧЕ В ТОРБИЧКА С ГЪБИ+САЛАТА ОТ ЧЕРВ.ЗЕЛЕ
СЛАДУРАНИ, МИСЛЯ ЧЕ Е КРАЙНО ВРЕМЕ ДА НАПЪЛНИМ АЛБУМА smile3509
АЙДЕ ОТ МЕНЕ ЛЕКА НОЩ НА ВСИЧКИ И ДАНО УТРЕ СМЕ ПОНЕ С 1кг. ПО ЛЕКИ. luvbed

# 87
  • dobrich
  • Мнения: 13
EЛИЦА123 ЧЕСТИТО ЛЕЛЧЕ ДА Е ЖИВО И ЗДРАВО ПЛЕМЕННИЧЕТО И ДА РАДВА ЦЯЛОТО ВИ СЕМЕЙСТВО! Е ВЕЧЕ НАИСТИНА ЛЕКА НОЩ!

# 88
  • Мнения: 46
Здравейте,заблудената сестра се завръща.
  През 2007 правих тази диета и резултата беше очеваден.Бях 87кг,при ръст 169см.
На две серии по 26 дни свалих 10кг. После продължих в олекотен вариант-без сладко,хляб,боб,картофи и други подобни.Най-доволни бяха домашните-към мръвките за тях имаше и гарнитура,и десерт.
  Миналата година трябваше да пия лекарства и за съжаление си  върнах килограмчетата,но поне не бяха повече.
Докато бях на диетата се чувствах страхотно.
   От три дни съм отново в отбора и съм минус 1кг.
Открих страхотен заместител на сладкото - сок от изцедени моркови. Някой може ли да ми каже дали не нарушава диетата-сокът е сладък.
   Днес съм на пилешко неопределено количество,чаша сок,4 чаши чай-редувам зелен,лайка и друг билков, купичка пилешка супа със зеленчуци.
   Може ли в моменти на глад да се взаимства от Дюкан трици с нискомаслено кисело мляко.

# 89
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Здравейте!Съвсем нова съм във форума,но в безвъглехидратната диета съм "старо куче" Mr. Green При мен нещата са много лесни.Просто съм свикнала отдавна да се храня така.Първо,преди 10-тина години минах на разделно хранене.После така го разделих,че станах вегетарианец......Но сега съм на безвъглехидратна(по-скоро нисковъглехидратна) и съм много доволна.От април-май 2008г започнах сериозно с този режим и свикнах бързо.След това се завърнах и към спорта(ако може да се нарече спорт джиткането на крос-тренажор вкъщи).Та април тежах 65 кг,а сега съм 55кг,при ръст 166см.На 33 години съм.Синът ми е на 3г и половина.След като родих ,реших да мина пак на вегетарианство,но почти нищо не свалих.Влачих 70-те си килограма повече от 2 години.И накрая ми омръзна,и реших да сменя тактиката.Пълна противоположност-протеинов режим.Хубавото е,че не изпитвам глад,въобще не ме тормози.С други думи-режимчето си го бива,работи.Е това е от мен,късмет Ви желая,на всички!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт