Подарък за 18 годишно момиче

  • 65 636
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • гр.София
  • Мнения: 184
За брат ти можеш да направиш красив албум със снимки от детството Ви досега и да акцентираш на някои от страничките - "Първо зъбче", "Футболист №1", "Шампион на България по колоездене", "Първата ми кола", "Първата целувка" - може да допълниш с нещо по интересите му /имаше много красиво оформена книга за историята на колите/ - ако спортува може нещо в тая насока.

# 16
  • Мнения: 259
Лятна сатенена пижамка-потниче с тънти презрамки и шортички. Много са секси и в същото време удобни .

# 17
  • Мнения: 73
Лятна сатенена пижамка-потниче с тънти презрамки и шортички. Много са секси и в същото време удобни .

 Heart Eyes Пижамки и нощнички много обичам да подарявам. Младите някак я игнорират тази дреха и спят по бельо или без бельо.  Laughing Но да ме прощават няма по секси вид от секси бельо включително и спално. А носенето му е и въпрос на навик.
Харесвам и красиви сатенени халати. Често си вървят в комплекст с такава пижамка или нощничка. Подарявала съм такъв комплект и беше страхотно приет.

Също харесвам да подарявам чантички за гримове -от малки несесерни и до голями. Понякога се срещат такива красиви че просто е невъзможно да устоиш - купувам и я скривам до първия повод. На дъщеря ми съм подарявала доста и тя си ги обожава. Но тя има страшно много козметика и такива неща никога не са и прекалено много.

Обичам също така да подарявам луксозни кожени ръкавици от финна кожа, а също женски мини-чадърчета за дамска чанта. Шалчета също -летни или зимни без значение стига да са избрани с вкус.

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 97
Вече писах в темата подарък за абитуриент.
Подарих на моя племенник колаж от негови снимки от малък до голям,
много му хареса, вече е закачен на стената. Радвам се , че уцелих подаръка, макар, че незнаех дали ще му допадне. Party

# 19
  • София
  • Мнения: 5 656
Миналата година на племенницата подарих за абитуриентския бал кожена кутия за бижута от онези с многото преградки и чекмедженца, а вътре семпло колие сваровски. Никога няма да забравя възторжения й и невярващ поглед, че това е за нея  Party

Общи условия

Активация на акаунт