какво знаете за Стефан чакъров от Айтос?

  • 47 183
  • 96
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6
Благодаря на вси4ки които ми отговорихте!!!Сега за мен остава изборът дали да отида или не!?Ако слу4айно реша да отида да ми гледа или каквото там прави -ще споделя и моите впечатления тук във форума-може някой някога като мен да пита-нека и аз съм от полза ако мога........

# 16
  • Мнения: 2 926
murzel
 по-спокойно с квалификациите.Звучиш злобно и думата "измекяр" не е точната за човек пред чията врата стоят десетки хора ежедневно.
Не познавам човека, но попаднах там в труден от живота ми момент.В момента в който влязох в стаята, той ме извика при него, въпреки че чакаха поне 30 човека и ми се скара ужасно, заради положението до което се бях докарала.Контакта ми с него беше само 5 мин., но останах като ударена от гръм след нещата, които ми каза.Толкова точно, че чак самата не вярвах, че няма от къде да ги е научил предварително.Много от нещата вече ми се случиха, макар че не отричам, че и аз като повечето бях много скептично настроена, защото по принцип не вярвам много на такива неща.
Въпрос на избор е.Който иска да ходи, който иска да не ходи.Но не е добре да квалифицираш така.

# 17
  • Мнения: 156
murzel, не можеш да говориш така за някого когото не познаваш . Нямам намерение да му вдигам акциите, защото както каза Карамел пред вратата му стоят десетки хора на които той помага не за да им вземе парите, а защото наистина иска да им помогне с каквото може и го прави от сърце. Исказванията ти са доста груби и не на място

# 18
  • Мнения: 194
Абе, в този форум нямаше ли отделна тема за тези абсурди ooooh!, първо!

И второ, защо авторката не изяснява за какво става въпрос в първия пост?


# 19
  • Мнения: 1 849
Това, че седят десетки хора пред нечия врата не говори толкова колко е способен човека, а колко наивни сме хората и как се мъчим да се хванем и за сламка...
Тази есен попаднах при един "лечител". Аз ако знаех, че е такъв нямаше да отида, мислех че отивам при гинеколог. Човека се мъчеше да се прави на екстрасенс, искаше да ми опипва гърдата, за да ми покаже, че съм имала киста...дъра бъра. Целия кабинет не беше чистен последните два месеца, нямаше чисти инструменти... и накрая след една лекция "Дай 40 лв. за моите билки, много помагат...". Няма да ви казвам какви добри отзиви чух за този човек и колко хора чакаха... Казва се д-р Желязков, приема в частен кабинет до "Захарна фабрика"
Много се замислих тогава, защо се оставяме да бъдем баламосвани по този начин...
Винаги има решение на проблемите ни независимо здравословни или житейски, но това е свързано преди всичко с промяна на начина ни на мислене и на живота ни като цяло, а на много хора не им отърва това и екстрасенсите и врачките се явяват "лесния" начин но на висока цена...

# 20
  • София
  • Мнения: 1 890
Това, че седят десетки хора пред нечия врата не говори толкова колко е способен човека, а колко наивни сме хората и как се мъчим да се хванем и за сламка...
Тази есен попаднах при един "лечител". Аз ако знаех, че е такъв нямаше да отида, мислех че отивам при гинеколог. Човека се мъчеше да се прави на екстрасенс, искаше да ми опипва гърдата, за да ми покаже, че съм имала киста...дъра бъра. Целия кабинет не беше чистен последните два месеца, нямаше чисти инструменти... и накрая след една лекция "Дай 40 лв. за моите билки, много помагат...". Няма да ви казвам какви добри отзиви чух за този човек и колко хора чакаха... Казва се д-р Желязков, приема в частен кабинет до "Захарна фабрика"
Много се замислих тогава, защо се оставяме да бъдем баламосвани по този начин...
Винаги има решение на проблемите ни независимо здравословни или житейски, но това е свързано преди всичко с промяна на начина ни на мислене и на живота ни като цяло, а на много хора не им отърва това и екстрасенсите и врачките се явяват "лесния" начин но на висока цена...
  Хаха, това е в моя блок.  Crazy Само че, странна работа, аз за толкова време никога не съм виждала хора да чакат пред кабинета - едва ли е толкова търсен.  Whistling А и какъв гинеколог, като много ясно си пише "фитотерапевт" ???  Twisted Evil

# 21
  • Мнения: 1 849
А и какъв гинеколог, като много ясно си пише "фитотерапевт" ???  Twisted Evil

Недей така, специално като си тръгвах огледах надписа, защото мислех да пускам жалба в ХЕИ. Може и да пише фитотерапевт и да не съм видяла, но гинеколог пише със сигурност.
А хора си имаше, аз чаках, а след мен дойдоха още 4 човека...а на мен ми го препоръчаха за добър диагностик. ooooh!

# 22
  • София
  • Мнения: 1 890
 Rolling Eyes Днес ще мина специално отзад да огледам.  Wink Никога не ми е било интересно какво има там, но на гинекологичен кабинет определено не прилича - много запуснато изглежда...

# 23
  • Мнения: 280
Хайде да си кажа мнеието и аз.

Ходила съм при него преди повече от 5 години. Отиваше се рано сутринта и се записваш, след час-два се събирате всички и влизате в една стая. Пред него има икона и "вижда" по нея. На мен лично не си спомням да ми каза нещо съществено, но и аз отидох ей така за псорта, пък и непомня особено какво ми е предрекъл за бъдещето. ОБАЧЕ....изумих се от това което каза на другите - една женасе съмняваше, че има магия. Той го потвърди и още преди тя да е казала в кой се съмнява/носеше и снимка/ той описа жената  Shocked Едно към едно със снимката!! На друга и каза нещо което знаят само неколцина човека, т.е. тя и сестра и. така, че според мен човека си познава, но трябва да отидеш с някакъв проблем, нещо което той да види и покаже пътя за решаването му, а не като мен - за спорта   Peace

# 24
  • Мнения: 54
 А, пред всички ли консултира? newsm78 Щом познава да взема и аз да отида. Но така прид всички...

# 25
  • Мнения: 280
Да, говори пред всички и това е кофтито.

# 26
  • Мнения: 2 926
Казва каквото има пред всички.Много е директен.
Ако имате разни скрити тайнички внимвайте, че що неща видях там....голям смях пада  Joy
На някои директно си им казва да спрат да изневеряват и такова червене настава, че можеш да умреш от смях
.

# 27
  • Мнения: 54
Тук май стана объркване между този от Айтос и другия от Захарна фабрика.

# 28
  • Мнения: 280
аз говоря за този от Айтос  Peace

# 29
  • Мнения: 112
   Фокуси-мокуси JoyА с какво се промени живота  на тези , на които е познал ThinkingИ  въобще  тези , които получиха "арабските" драсканици,  разбират ли какво пише на тях?Защото  може да се окаже , че там пише мноооого неприятни неща.Умната! Опичайте си акълите, преди да ги посещавате тия  "богопомазани" шамани.Поне  имам контакти с  бивши такива и ми е ясно за какво става дума.И те са си мислели , че помагат на хората.Докато не дошъл деня на истината.

Общи условия

Активация на акаунт