От кога на детска кухня?

  • 6 086
  • 61
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 493
Започнах да му давам кухнята малко преди да навърши 10 месеца.
Нямаше никакъв проблем да преминем от пюрета на готвените ястия,яде всичко без да пасирам.

# 16
  • София
  • Мнения: 17 592
Във всеки случай след като приключиш със захранването - с всичко. Кравешко мляко, белтък... всичко.

На годинка и ... 2 - 3 месеца започнах да поръчвам кухня.

# 17
  • Мнения: 9 973
Ние се записахме на държавната кухня след като навърши 10м Peace
и ние

# 18
  • Мнения: 129
Ние се записахме на 7 месеца.Яденето е превъзходно!

# 19
  • Мнения: 529
На 7 месеца,почуствах,че детето е готово хапва си всичко с апетит.Ако се мръщеше или плюеше щях да исчакам.

# 20
  • Мнения: 148
А откъде вземате храна ,че държавната кухня започва след 10 месеца и то,ако дотогава ти е дошъл реда?

# 21
  • Мнения: 3 993
Е на това питане да отговори tedi_vt_86 , щом си храни детето с ДК от 4-месечна възраст. Може би във Велико Търново имат млечна кухня от 4- месечна възраст   newsm78

Ние сме на кухня от 4 месечни Crossing Arms
Хайде изяжте ме сега Mr. Green
tedi_vt_86, няма нужда да те "изяждаме", щото не е интересно. Какво яде детето ти си е само твоя работа.

# 22
  • Монтана
  • Мнения: 1 010
То и в Монтана е от 5 месеца но нулева група е само кисел.

# 23
  • Мнения: 276
Е на това питане да отговори tedi_vt_86 , щом си храни детето с ДК от 4-месечна възраст. Може би във Велико Търново имат млечна кухня от 4- месечна възраст   newsm78

Ние сме на кухня от 4 месечни Crossing Arms
Хайде изяжте ме сега Mr. Green
tedi_vt_86, няма нужда да те "изяждаме", щото не е интересно. Какво яде детето ти си е само твоя работа.

Да в търново почва от 4 месеца кухнята.Няма смисъл аз да казвам или да налагам мнение като други. Peace  Просто момичето пита и всеки има право на мнение.Тук във форума има много крайни мнения,но то затова е форум всеки си отсява това което е най доброто за него.Пък сме достатъчно големи да може да преценим с какво и как да си храним детето Peace

# 24
  • София
  • Мнения: 3 271
След 10месец  Peace

# 25
  • Мнения: 1 062
Ние сме на кухня от 4 месечни Crossing Arms
Хайде изяжте ме сега Mr. Green

 Joy Ти ако искаш от 4-ти месец, му дай боб с карантия. Твоя работа.
Извинете за офф-а, но винаги ми е смешно от такива класически изрази и обикновено казани с гордост "хайде изяжте ме", "разпънете ме на кръст", "оплюйте ме сега" и т.н., придружени с озъбено емотиконче.
По темата, моето бебе записах на ДК след годинката. Зависи, какво предлагат и от каква възраст, навсякъде е различно. Единствено искам да те посъветвам, да разучиш и да си информирана, какви продукти използват, защото аз не го направих и захраних детето си с прясно мляко без да съм го искала. Освен това в нашата ДК се оказа, че използват некачествени продукти, но го установих, след два месеца взимане на храна от там.

# 26
  • Мнения: 1 305
Първо записах дъщеря ми на 10м не я ядеше, после пак я записах почти на годинка пак не я хареса ядеше единствено супите и то по малко. Сега е на 1г и 3м и я харесва от 2 седмици пак я записах и си я изяжда
Много зависи от самото дете, и аз не съм пасирала никога кухнята

# 27
  • Мнения: 1 197
Според мен след годинката или най-добре никога. Peace

# 28
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Ние сме на кухня от 7 месечна възраст , но на млечна кухня , която започва от 6 месеца.

# 29
  • Мнения: 11 004
След годинката, когато беше захранена с почти всичко, което се готви в ДК.

Общи условия

Активация на акаунт