Относно пола на бебо

  • 2 102
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 274
Казваха ми, че е момиче до 7 месец....
И после изведнъж - момче...
Голям шок беше...
  Shocked

# 16
  • Мнения: 6 713
На мен ми казаха, че ще е момиче в 22 г.с. на фетална морфология Grinning

# 17
  • Мнения: 302
На мен в 11гс ми казаха момче и така до края.И познаха.

# 18
  • Мнения: 494
Никой няма да ти каже 100%. Винаги има малка грешка. Обикновено познават, но съм чувала и за много грешки.

# 19
  • Мнения: 98
Когато бях на фетална морфология лекарката ни каза: Нали знаете,че е момче? Е,не знаехме,защото беше доста рано тогава-към 16г.с. Когато бях 32 седмица лекарката видя,че тестисите му са слезли вече в торбичките и няма грешка-100% момче.Дори и да съм имала някакви съмнения относно някои стърчащи части,вече със сигурност знам какво е бебето.

# 20
  • Мнения: 386
в 12гс. на ФМ и аз и таткото видяхме малкия и неговото достойнство...

# 21
  • Мнения: 9 973
в 19 гс ми казаха пола и познаха

# 22
  • Мнения: 306
На феталната морфология в 19 седмица ми казаха, че е момиче. Дори аз видях на екрана срамните устнички. Девойка си имаме Grinning

# 23
  • Мнения: 444
казаха ни още 17 г.с., че ще си имаме мома  Hug От тогава всеки път се потвърждава предположението и то от различни лекари   Simple Smile

# 24
  • Мнения: 2 375
в 19 седмица ходих на триизмерен ехограф и ми познаха , че ще е момиче Peace
И аз така, даже ми каза "Гледай я ти госпожицата как си е скръстила краченцата". Видях и личицето горе-долу, ясно се виждаха очичките и устничките.

# 25
  • Мнения: 299
пуснете снимки да видя как се вижда пиленцето

# 26
  • Мнения: 3 416
В 17 г.с. на обикновен ехограф казаха, че е момче; доц. Томова потвърди това на ФМ в 21 г.с. ( то толкова ясно се виждаше, че нямаше нужда да потвърждава  Laughing ), в 8мия месец лекаря, който ангажирах за секциото потрети, че е момче. ( моя прителка ходеше на консултации при него и до 8мия месец бебето ѝ беше момче, после и каза момиче и роди момиче, де. не знам как може да я обърка на 3D, при положение, че когато бях на ФМ всичко си се виждаше толкова ясно  Rolling Eyes )

# 27
  • Мнения: 299
незнам да не го бъркам с пъпната връв

# 28
  • Мнения: 2 013
Чак в 6-ти месец видяхме пола,защото нашата мома беше много срамежлива и все се криеше,завърташе и не се виждаше нищо.
Но един път я изловихме  Mr. Green
Док каза "100%" мома и позна!

# 29
  • Мнения: 3 294
На ФМ в 12 г.с. док ни каза  момче , след това четири пъти го потвърдиха , двата пъти  от които бяха на 4Д  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт