1001 нощи - екрана погледнете и кърпичките извадете - част 7

  • 29 320
  • 462
  •   1
Отговори
# 15
  • варна
  • Мнения: 262
Не дадох отговор в анкетата, защото не знам как ще постъпя, страх ме е, но и чувството на справедливост е силно развито у мен. Не знам...
А за филма, мисля, че Онур ще дойде и ще я спаси, не ми се мисли тоя какъв тупаник го чака Laughing

# 16
  • sofia
  • Мнения: 56
кога я създадохте и кога я напълнихте   bouquet

# 17
  • София
  • Мнения: 34
От нерви забърках един кекс,  newsm62, а като се върнах , вие сте на 2 стр от новата част. Гласувах - не , не бих се намесила!

# 18
# 19
  • Мнения: 633
Цитат
А Фюсюн явно иска да си го върне,щом започна да върти опашка покрай учителя на дъщеря си.
Това в коя серия е било ?

# 20
  • Мнения: 2
Коралче,права си тази леля наистина прилича на съседката от Алф,до сега се чудих на кого прилича newsm78 Благодаря ти!За въпроса - добре е сътворен,не съм и предполагала че толкова от вас са преживели и това, съжалявам за което.....

# 21
  • sofia
  • Мнения: 56
шефче, раздай малко от кекса   и по kaffeetrmker_2на работното место

# 22
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Гласувах с да, бих приютила жертвата.Поставям се на тяхно място ... Sad,а за последствията естествено не се замислям Confused

Пускам  23 серия Crazy

# 23
  • sofia
  • Мнения: 56
звездичке, миличка ти никога не си пълнила излишно темата , не сте ме разбрали правилно  извинявайте ако някой се е обидил .пишете аз ви чета с голямо нетърпение чакам всеки нов пост изпълнен с информация и коментар , за което благодаря

# 24
  • Мнения: 1 558
Звездичка,не съм писала,защото обмислях една идея(дано да не прозвучи много глупаво).Стана ясно,че сме от различни краища на страната и не можем да си направим фен клуб.Ние се срещаме всеки ден тук във форума.Не можем ли да направим сайт на филма и на български,за феновете на този филм в България.Вече разполагаме с толкова много материали за актьорите и снимки,благодарение на Шеф,можем да качваме там и сериите,които се излъчват по Нова тв,а можем да си направим и наш форум.Така всичко свързано със сериала ще е на едно място. newsm78

# 25
  • Мнения: 223
Момичета, вие без превод как се справяте? Не мога да схвана какво си говорят...

# 26
  • Мнения: 2
Traykova, за да се направи  сайт струва пари,знам че ако човек се заеме и постарае би могло,но аз не съм наясно.

# 27
  • Мнения: 75
Утрешната серия ще е мноооооого хубава.Да не я изтървете еи.

# 28
  • Мнения: 2
Няма изтърване! Ако Биняпъ инвестират може да стане сайта,нали?! newsm47 newsm47

# 29
  • Мнения: 0
Привет на всички и от мен  Simple Smile И аз също като вас следя филма с голям интерес. Ще се радвам ако ме приемете във вашия фен клуб  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт