1001 нощи - екрана погледнете и кърпичките извадете - част 7

  • 29 323
  • 462
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 116
 #2gunfire  #2gunfire
малейййй, какво сте направили бре хора? оставих ви на 22 страница ....  ooooh!
бягам да ви чета ...  running

# 91
  • Варна
  • Мнения: 236
а аз на 16,не мога да сваря,отворила съм двете едновременно:)
страхотни сте...липсват ми новините не Шеф и белите буквички на Ерика  bouquet

# 92
  • Мнения: 75
Ами кажете какво изкате да ви напиша с бели буквички и ще ви го напиша.  bouquet

# 93
# 94
  • Мнения: 7 914

хахахахахахах с обица на ухото -  прилича на палаво момченце Mr. Green

# 95
  • Мнения: 7 914
моля този, който еотговорил на анкетата с друго, да ми каже какво е това другото, може и на ЛС Rolling Eyes -  че умирам от любопитство Flutter

# 96
  • Мнения: 6
ерика, виждам че си тук  Simple Smile имах ? от днес сутринта, но не видях нищо после, може и да съм пропуснала... бели: исках да питам керем кога ще започне отново да има надежди за шехерезада, защото сега изглежда,че напълно подкрепя онур. не си спомням, но може и да е имало нещо за това назад, но информацията вече стана прекалено много... благодаря   bouquet

# 97
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Много се извинявам момичета,някоя би ли ми казала,къде има първа серия преведена?

# 98
  • Sofia
  • Мнения: 270
Ха , много е готин Керем на снимката, прилича ми на Асен Блатечки, като типаж, надявам се да не ме нападнете много, но ми прилича...Аз харесвам Асен по-принцип, не че някой български актьор може да се сравни с играта на тези но все пак...

# 99
  • София
  • Мнения: 547
оо, да Grinning много е готин Керем Flutter

# 100
  • Мнения: 75
Бели букви.След като свадбата между шех и онур се проваля керем възобновява интереса си към шех.Стига се до там,че двамата приятели се скарват заради нея и прекъсват приятелството си.  bouquet

# 101
  • Мнения: 86
Много се извинявам момичета,някоя би ли ми казала,къде има първа серия преведена?

Никой все още не е дал линк към първа серия! Rolling Eyes

# 102
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Бели букви.След като свадбата между шех и онур се проваля керем възобновява интереса си към шех.Стига се до там,че двамата приятели се скарват заради нея и прекъсват приятелството си.  bouquet

Еееееееее сега ако ми кажете и как се чете? Crazy Crazy Crazyмай очила ми трябват

# 103
  • Мнения: 6
ерика, благодаря   bouquet мисля, че беше писала по-напред затова, ама...

първа серия, преведена я няма никъде  Wink

за да четеш белите букви маркирай с мишката и ще се видят  Peace

# 104
  • Варна
  • Мнения: 1 858

първа серия, преведена я няма никъде  Wink
за да четеш белите букви маркирай с мишката и ще се видят  Peace

Аз я гледам сега на Турски,но нищо не вдявам Crazy
Ами трябваше да се сетя,че с маркиране ставаработата.Благодаря  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт