Избор за бебешка количка-спешно за началото на февруари

  • 10 427
  • 51
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 153
Mutsy 4rider също е много добра - големи гуми, една от най-леките като за такаква количка, има зимен кош, бебето може да гледа в двете посоки. Не е за пренебрегване и разнообразието от цветове Laughing Аз съм много доволна Simple Smile

# 16
Аз ползвам Mutsy 4 rider!Много съм доволна от нея.Мисля че е една от най-удобните колички за всяка възраст-много е маневрена,широка, лека, с цяла дръжка, с обръщаща се седалка и голям кош за новородено!В момента я ползвам за 2-годишния ми син, а скоро като родя ще я ползвам за бебето:)

# 17
  • София
  • Мнения: 83
Какви са цените на тези колички Mutsy И от къде могат да се намерят в различни цветове.Аз знам само за Хиполенд.Но не знам цената заедно със зимният кош.

# 18
  • Мнения: 1 153
Какви са цените на тези колички Mutsy И от къде могат да се намерят в различни цветове.Аз знам само за Хиполенд.Но не знам цената заедно със зимният кош.
Ние купихме количката+кош за новородено+ кошче за кола+раница +дъждобран и излезе към 1400 лв (през юни тази година). А от къде - бих ти препоръчала едим магазин в Младост - до Била.

# 19
  • София
  • Мнения: 1 535
А Rodeo гледа ли?
http://www.abcdesign-bg.eu/product_info.php?cPath=32_37&prod … a47494aa2d5b3c27f

мисля, че отговаря на всичките ти изисквания. Само, че летния кош мисля само се накланя под ъгъл, когато бебето спи - този вариант на мен ично не ми допада.

# 20
  • София
  • Мнения: 44 122
нямам никак добро мнение за количките на АБЦ дизайн, на моя племенник взеха, за 3 месеца се разскърца, върнаха я в магазина, от сервиза им казаха подмяна на количката- е смениха им я, но новата вече нямаше гаранция. След още три месеца купуваха нова количка.

2/3 от количките се разкърцват...
просто трябва да се смажат колелата - както врата ако ти се разкърца...
WD40 върши добра работа...
за това да сменяш цяла количка..... Mr. Green Crazy ooooh!

# 21
  • София
  • Мнения: 6 011
2/3 от количките се разкърцват...
просто трябва да се смажат колелата - както врата ако ти се разкърца...
WD40 върши добра работа...
за това да сменяш цяла количка..... Mr. Green Crazy ooooh!
Би ли ми обяснила какво е това? На мен леко ми скърца шасито, ако става за шаси бих го пробвала.

# 22
  • София
  • Мнения: 44 122
http://wd40.hit.bg/

Предпазва от корозия

Стартира овлажнени двигатели

Освобождава заяли механизми

Почиства и разтваря остатъчни
отлагания и нагари

Спира скърцанията

# 23
  • София
  • Мнения: 6 011
Благодаря!  bouquet
Ще го потърся, дано става за алуминиеви шасита.

# 24
  • София
  • Мнения: 44 122
Става, може би зависи какво обаче точно скърца....но не е скъпо, та няма проблем да го пробваш, а може да послужи  и за други места...
Аз също съм проскала с него нашата количка, че се беше разкърца от многото дъждове миналата година по едно време....мина й напълно, но беше при колелата де...

# 25
  • София
  • Мнения: 6 011
Скърца там, където е хванато с нитове. И на старото шаси там скърцаше, смениха го, новото скърца пак там. Ще го пробвам, има наистина широко приложение.

# 26
  • Мнения: 267
Какви са цените на тези колички Mutsy И от къде могат да се намерят в различни цветове.Аз знам само за Хиполенд.Но не знам цената заедно със зимният кош.
Ние купихме количката+кош за новородено+ кошче за кола+раница +дъждобран и излезе към 1400 лв (през юни тази година). А от къде - бих ти препоръчала едим магазин в Младост - до Била.
дай някакъв сайт да ги рагледам,но да има и цени и да може да се поръчва,че офицялния им нямат цени,аз мислех че със всички аксесоари излиза по - скъпо  Thinking,иначе цветовете има са супер свежи

# 27
  • Мнения: 4 428
Какви са цените на тези колички Mutsy И от къде могат да се намерят в различни цветове.Аз знам само за Хиполенд.Но не знам цената заедно със зимният кош.
Ние купихме количката+кош за новородено+ кошче за кола+раница +дъждобран и излезе към 1400 лв (през юни тази година). А от къде - бих ти препоръчала едим магазин в Младост - до Била.
дай някакъв сайт да ги рагледам,но да има и цени и да може да се поръчва,че офицялния им нямат цени,аз мислех че със всички аксесоари излиза по - скъпо  Thinking,иначе цветовете има са супер свежи

За сега не съм виждала някъде да ги предлагат он-лайн  Rolling Eyes

# 28
  • Мнения: 267
Какви са цените на тези колички Mutsy И от къде могат да се намерят в различни цветове.Аз знам само за Хиполенд.Но не знам цената заедно със зимният кош.
Ние купихме количката+кош за новородено+ кошче за кола+раница +дъждобран и излезе към 1400 лв (през юни тази година). А от къде - бих ти препоръчала едим магазин в Младост - до Била.
дай някакъв сайт да ги рагледам,но да има и цени и да може да се поръчва,че офицялния им нямат цени,аз мислех че със всички аксесоари излиза по - скъпо  Thinking,иначе цветовете има са супер свежи

За сега не съм виждала някъде да ги предлагат он-лайн  Rolling Eyes
абе като  се замисля и аз не съм виждала,а и на живо наблизо не ги предагат,май само в софия ги има,а кой им е вносителя знаете ли  newsm78

# 29
  • Мнения: 1 153
абе като  се замисля и аз не съм виждала,а и на живо наблизо не ги предагат,май само в софия ги има,а кой им е вносителя знаете ли  newsm78
Няма сайт с цени, продават се и в Пловдив, Варна, Бургас... Но за Хасково май няма. Вносите са Ивентас, вносителите на Авент (на официалният сайт на mutsy има контактите на вносителите и на някои от магаизните в България). Предполагам, че ако им се обадиш, ще ти кажат цените по телефона.

Общи условия

Активация на акаунт