рефлукс

  • 1 951
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 242
Синът ми до годинка имаше страшен рефлукс. Всекидневно ме къпеше с литри кърма.. и въпреки това наддаваше като за световно  Crazy
След това постепенно го израстна, но още повръща доста лесно  Confused
Нищо не съм давала.

# 16
  • София
  • Мнения: 1 176
Моето момче също имаше рефлукс,водихме го при гастроентеролог и ни предписа прахчета против повръщане,повдигане на матрака и Фризовом.Приложихме само последното,понеже още след първата доза АМ и се подобриха нещата,а прахче не съм давала изобщо.Може би значение има и че не повръщаше на фонтан,а изхвърляше малко количество чрез хълцане или при оригване.Израстна го с възрастта.

# 17
  • Мнения: 295
Моето бебе също имаше рефлукс от края на 2м до към 4ти. След консултация с гастроентеролог му давах прахчета, но при нас мисля, че помогна много повдигането на матрака и държането изправен по 15-20мин. след хранене. Неговия рефлукс, слава богу не беше тежък и отшумя сравнително бързо, което ти пожлавам и на тебе Simple Smile

# 18
  • Мнения: 221
И ние бяхме с гастроезофагеален рефлукс. При нас го установиха при преглед с ренген. Нищо по-специално не сме давали. Когато започна приема на твърди храни си отшумя. Щях да пропусна - спеше на повдигнато матраче  Peace

# 19
  • Мнения: 4 784
Синът ми имаше ГЕР. Помогна му само Аптамил АР, без никакви лекарства.

Общи условия

Активация на акаунт