Колко много ЯНУАРКИ, вече са горди майки !!!

  • 13 305
  • 295
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 140
Здравейте, мамчета Hug Видях че сте изписали доста теми и ще гледам да ви изчета- Честито на всички нови мами- да са ви здрави бебоците и само да ви радват. Стискам палци на тези, които са на финалната права да мине всичко бързо и успешно Simple Smile
Аз имах премеждие, което ще продължи още известно време. На 09.01 ми беше секциото, всичко мина нормално и когато щяха да ни изписват, Габи започна да повръща често и ни задържаха да я наблюдават. И така до петъка, когато решиха че трябва да я прехвърлят в Неонатологиата на Педиатрията, а от там след 3 часа я изпратиха в Пирогов в кърмаческа хирургия Sad Там събота и неделя й правиха изследвания и вчера решиха че трябва да я оперират. Оказа се, че няма добра перисталтика на част от дебелото черво и се налага, защото беше със сонда в стомаха и на системи. Операцията мина успешно, но живот и здраве след 6-7 месеца ще трябва да се направи още една, която ще е вече окончателна, но сега е малка за нея. Ходим всеки ден да я виждаме, казаха че като започне да яде ще си я вземем вкъщи и ще ходим само на прегледи там.
Съжалявам че ви говоря за такива лоши неща, но какво да правя- така се случи, а и всичко стана така бързо- 5 дни беше наред всичко и изведнъж. Лекарите са много свестни поне и ми обясняват всичко на разбираем език, а и чета че били добри специалисти.
Добре че каката е вкъщи сега да ме разсейва, а и е малка и не разбира много какво става- пита за бебето понякога, но аз гледам да я залъжа нещо. Добре че не идваха на свиждане в Болницата, че ако го беше видяла щеше все за него да говори. И таквива работи покрай мен. Ще ви държа  в течение. 2 дни не ми се влизаше, но не мога да издържа Simple Smile- 9 месеца си бях с вас и сега не мога да не влизам да чета хубави новини, а и гледам да съм оптимистично настроена.
Лека вечер и само хубави неща да чета от тук насетне Hug

# 16
  • Мнения: 164
Много ви благодаря за съветите мамчета и ето малко снимки и от мен ,бебка и таткото.

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=332395&pid=10117117

# 17
  • Мнения: 45
Честита мома на Лорини!  bouquet

tony1166, стискам палци всичко при вас да е наред и оттук нататък само хубави неща да ви се случват!

Доника, Алекс, няма ли вече да ги раждаме тия деца....или ще ги гласим направо в първи клас да тръгнат Joy

# 18
  • Варна
  • Мнения: 932
Да е жива и здрава малката принцеса на Лорини! Да се радва на весело и безрижно детство!

Тони много кураж , мила! Много е тежко да видиш такова малко човече по такъв начин . Прегръщаме те силно и оттук нататък само хубави и весели неща!  Hug  Hug   Hug

# 19
  • Мнения: 3 861
Леле Тони, през какво сте минали, ужас! само като си помисля и настръхвам. Дано всичко лошо е вече зад гърба ви Praynig

Сиска, не се шашкай, най-важното е сега да си спокойна.
Щезапочне да наддава, споко, ето виж и Петя на Бърборанчето и моята Анна...не наддаваха добре в началото, а я ги виж сега какви лакомии са и как добре се справят. От теб се иска само спокойствие и силна храна и нещата ще си дойдат на мястото. И му настоявай да яде. Той как е с жълтеницата? Ако има това може да го прави по-сънлив както беше при Аничка, не можех да я събудя, ревеше ми се, но сега вече е ок.

# 20
  • Мнения: 865
здравейте пак,
Евгени вече е достигнал габаритите на сестра си от раждането й-вече е 4260-55см,а го изписаха 3590-50см. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
явно аз ,която най се дърпах от кърменето,добре се справям все пак newsm78
днес бяхме и на разходка,въпреки болното ми гърло и пообиколих кваратала,че от както сме се преместили,освен с колата не съм ходила пеша да се поразходя Embarassed
мен ме е срам да кърмя навън и за сега ще се прибирам за хранене и ако трябва после пак ще излизам Crossing Arms,а като се стопли-приключвам с това.въпреки че явно успявам да кърмя,тази работа не ми доставя удоволствие,а и като дам сокчета,смятам да минем изцяло на АМ...
Сиси,споко за кърменето,спокойствие му е майката явно и силна храна,де Winkмакар аз да не ям кой знае колко вече,но гледам да си пия чая и течности-като се сетя Rolling Eyes

# 21
  • Мнения: 524
Здравейте момичета! Hug

Първо да благодаря на всички за милите пожелания! newsm51
Ние с Александрина сме добре, днес ми изписаха и вече сме в къщи. Имам кърма, храним се, добре, дай Боже и за напред да е така.
Раждането нали ни беше планирано за 19, но бебка е с характер и реши да се появи на 15. И така стана май много по-доре. Падна ми тапата към 11 часа, имах контракции на 5 минути, силни, но не с болка, обадих се докторката, отидохме в клиниката и така по бързата процедура, докато се усета вече бях на операционната и в 15.13 извадиха малката ми кукличка. Тук е мястото да изразя огромната си благодарност на д-р Ганева, д-р Тимева, анестезиолог д-р Гергова и целия екип на клиниката на д-р Щерев. Невероятни професионалисти, благодарение на тях престоя в клиниката и първите мигове с бебето бяха изпълнени само с положителни емоции. Още веднъж - БЛАГОДАРЯ!!!!!!!
Това е за сега от нас, отивам да се подготвям за храненето на Александрина. Приятна вечер на всички и до скоро! Hug Hug Hug

# 22
  • Мнения: 3 861
,Момичета, имам новини за Зола, но са ужасни, незнам как да го кажа...
Плача и не мога да се успокоя.
   
Знам, че много от вас я мислят и се чудят как е минало...бебчето е починало.
Не е имало тонове сутринта и са я срязали за да го извадят, но вече е било късно...

Моите най-искрени съболезнования на нея и семейството им...

Последна редакция: вт, 20 яну 2009, 23:27 от доня КОПРИВА

# 23
  • Мнения: 917
Леле Тони, какво ти се е изсипало на главата. Това винаги е било най-големият ми страх дали са добре децата. Както обичам да казвам нас кучетата ни яли, ами с децата всичко да е наред. Стискам палци да се възстанови по бързо бебка.
Иначе и аз имам проблем, ще ми оперират пръст на крака в неделя и едва ходя. някакъв нокът се бил сраснал и е цъфнало едно месо, а как боли не е истина. Но пред алтернативата за болести по децата предпочитам 1000 операции аз да изтърпя, каквито и да са, само да са ми здрави дечицата.

Честито бебка на Лорини!

# 24
  • Мнения: 2
моите най-искрени съболезнования Zolla дано да преодолееш тази огромна болка  Cry Cry Cry

# 25
  • Мнения: 19
Момичета, имам новини за Зола, но са ужасни, незнам как да го кажа...
Плача и не мога да се успокоя.
 Cry Cry Cry
Знам, че много от вас я мислят и се чудят как е минало...бебчето е починало.
Не е имало тонове сутринта и са я срязали за да го извадят, но вече е било късно...

Моите най-искрени съболезнования на нея и семейството им...



Оле,ужасна новина,просто това е кошмар  Cry Cry Cry.
Аз познавам това момиче лично,познах я като си смени аватара,дори и написах лично съобщение,но тя беше влязла в болницата вече,ние сме от едно и също село от северна България.


Валерия,дано Господ да ти даде сили  да преживееш този кошмар,миличка  Praynig Praynig Praynig
Ти така си го чака този твой Годжилчо.Просто недоумявам как е възможно да се случи това в болницата.Непростимо  е   Cry Cry Cry

# 26
  • Мнения: 73
Зола,ако можех с нещо да облекча болката...Прегръдки от нас и Бог да те погали Praynig

# 27
  • Мнения: 3 861
.

Последна редакция: вт, 20 яну 2009, 23:27 от доня КОПРИВА

# 28
  • Мнения: 656
smile3518 smile3518 smile3518

Зола, много съжалявам, мила... дано да намерите сили... това е просто най-големият ми кошмар...
ужасно е...

Само недоумявам... нали влезе в болницата по-рано... нали беше там, лекарите са били там...

# 29
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
Само честито на Лорини ще кажа.

Общи условия

Активация на акаунт