Случвало ли Ви се е ?

  • 2 915
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 713
Има шанс да си бременна, ама няма как ние да знаем. Тест си купи и готово! Simple Smile

# 16
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 325
Прекалено много са неизвестните, за да се каже просто така - МОЖЕ или НЕ МОЖЕ.

# 17
  • Мнения: 3 695
направи си тест  Peace

# 18
  • В светлото бъдеще на своята приказка...
  • Мнения: 222
Няма невъзможни неща!
Понякога те се случват тогава, когато най - малко ги очакваш!

# 19
  • Мнения: 54
Първите признаци на бременност и ПСМ често многоси приличат. Ако сте правили опити и преди това, това е друг въпрос, може тогава да се е получило, ама на последния ден от един редовен цикъл, едва ли  Simple Smile
Peace


 Peace

Какво става има ли резултати, станало ли е?  Peace

# 20
Оптимистичните мнения ми харесаха повече не знам защо Heart Eyes
Днес е 23.01.2009 а на мене все още нито ми е дошло,нито съм направила тест.
Принципно цикъла ми е по часовник.Случи ми се само веднъж подобно закъснение но за жалост тогава не беше бременност,лекарката ми изписа дуфастон за да ми дойде и ми дойде.
Сега наистина се надявам ЧУДОТО да е станало-защото то наистина ще е чудо при 3 секса за цял месец,от които последния ден преди датата на менструацията - да съм хванала.Днеска или утре ще направя тест.Бавя се....защото ме е страх,че най-вероятно ще е отрицателен.... Cry

Мерси за подкрепата!!!!!!  bouquet

# 21
  • Мнения: 519

      4 дни след вероятната дата на цикъла не е ли малко рано за тест?! ThinkingДори и да го направиш предполагам,че ще е отрицателен и разочарованието ще е голямо.Така че изчакай поне 2 седмици или си направи кръвен тест след 10 дни.Там вече няма мърдане.Искренно ти пожелавам положителен резултат  Peace

# 22
  • Мнения: 40
Тестовете, които продават, отчитат УЖ бременност още от първият ден на закъснението... Ама то си е до конкретния случай - на някои им отчита още преди датата на М., а надруги - доста след нея  Peace

# 23
  • Мнения: 519
отчитат УЖ бременност

     Точно това УЖ бременност е най-стресиращо и същевременно разочароващо особено ако желанието за положителен резултат е голямо и дълго чакано.Затова посъветвах момичето да изчака с теста,мъчително е ,но пък по-сигурно.

# 24
  • Мнения: 40
Съгласна съм с теб  thumbsup

# 25
  • София
  • Мнения: 1 778
На мен ми беше отчело на петия ден, така че защо не пробваш? Ако е отрицателен - след няколко дена пак може да опиташ, ако не ти е дошло. Успех Praynig

# 26
  • SF
  • Мнения: 19
При мен миналия месец имаше 6-дневно закъснение, но пак ми дойде на 7мия. Знам как сърбят ръцете да провериш дали е станало, но и аз смятам, че трябва да изчакаш още за тестчето и дано да е  EFP

# 27
  • Мнения: 802
На мен ден преди, МЦ-втора бледа ми отчете.Мисля, че и на нея това би отчело, ако има бременност (Surecheck).

# 28
Момичета преди малко си направих тест-отрицателен Cry
Закъснението е 4 дни, все още не ми идва а теста е отрицателен.
Имам ли все още някаква надежда ? Cry Cry Cry

ПС: Гърдите ми са много подути и болезнени като преди МЦ...

# 29
  • Мнения: 206
Съжалявам!Мисля,че възможността да си бременна е нищожна.Дано другия път да успееш.

Общи условия

Активация на акаунт