Vitaslim LINE

  • 94 111
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 15
Аз от 3 дена го пия и още не мога да кажа за резултати....Искам да сваля 20 кг.Ако някой пил поне  3 месеца да пише при него резултата какъв е.

# 16
  • Мнения: 14
с тези хапчета ли Азис отслабна 17кг.досега? Помня,че като негов гост преди може би месец,  Ива Екимова му подари една опаковка...

# 17
  • София
  • Мнения: 16 038
с тези хапчета ли Азис отслабна 17кг.досега? Помня,че като негов гост преди може би месец,  Ива Екимова му подари една опаковка...
АЗис едва ли е отслабнал само с 1 оп. хапчета. Там са такива тренировки и упражнения с персонален инструктор и диетолог. Хапчето само може да подпомогне процеса.
А Ива Екимова също е на постоянни тренировки и диети. Подаръка е просто вид скрита реклама.
Все пак дамата е лице на хапчетата.

Последна редакция: вт, 19 май 2009, 20:45 от Aisha

# 18
  • Мнения: 1 819
Тя Ива Екимова е толкова слаба,че мяза на скумрия hahaha,предпочитам си моите килограми,пред нейния анорексичен вид.Нейното си е просто глад и инат,не благодаря Naughty

# 19
  • Мнения: 7 417
аз го пия от една седмица и все още немога да видя резултат,но не се лишавам от сладко де   дано да има ефект на по късен етап.

# 20
  • Мнения: 72
Хайде тези които пият Vitaslim LINE да споделят резултати вече. Минало е повече от месец откак сте започнали темата. Трябва вече да е ясно дали има ефект.

# 21
  • Мнения: 37
Еееее! Като гледам кои са лицата на капсулите, се чудя защо някой по- пълничък не стани лице, че да видим чудеса. На всички реклами все кльощави мадами слагат. То ясно че това е мечтата на всяка жена, ама да манипулират така съзнанието, то е вече подигравка. Аз пък искам да знам какво точно е нутрикозметика и какъв е механизма на действие. И аз знам разни терминологии дето за широката публика ще звучат много впечатляващо.

# 22
  • Стара Загора
  • Мнения: 19
с тези хапчета ли Азис отслабна 17кг.досега? Помня,че като негов гост преди може би месец,  Ива Екимова му подари една опаковка...
АЗис едва ли е отслабнал само с 1 оп. хапчета. Там са такива тренировки и упражнения с персонален инструктор и диетолог. Хапчето само може да подпомогне процеса.
А Ива Екимова също е на постоянни тренировки и диети. Подаръка е просто вид скрита реклама.
Все пак дамата е лице на хапчетата.

Азис е отслабнал с някакъв пръстен на стомаха.Той сам каза в някакво предаване не си спомням кое.А Ива Екимова кога е била дебела , че да и се налага да пие хапчета ,че и другите които го рекламират.И на мен ми стана ясно ,че само му правят реклама, а полза едва ли има като всички останали хапчета.

# 23
  • София
  • Мнения: 16 038
Гастралния пръстен на стомаха Азис го има от години. Във Военна болница му правиха операция, още бяха с Китаеца. Ама нещо не му понесе. Сега е на тренировки и хранителен режим.
Ива, Райна и др. са просто рекламни лица на препарата. Плаща им се да ги снимат с кутийките.
Мерна ми се и Мартина Вачкова някъде като рекламно лице, но там резултат май няма.
Движение му е майката, другото е допълнително.

# 24
  • Мнения: 0
Забелязал ли е някой, че това съобщение
 "Случайно попаднах на това http://vitaslim.bg/kapsuli-za-traino-otslabvane.html, някой пил ли е това чудо /чувал ли го е изобщо/ и съответно има ли ефект? "
  се появява в няколко десетки сайта /включително и тук това е встъпителния пост/, с различни потребителски имена, но един и същ текст, и все на 19/20 януари... Coincidence? I don't think so. Бих казала евтин рекламен трик. Поне да бяха променили текста, че да не си личи толкова - а то като пуснеш търсене в гугъл за витаслим, първите страници, все този пост. И по интересното - първият отговор също винаги е един и същ, но е малко по-дълъг, та няма да го цитирам. Така че, мили дами, не се лъжете и не си давайте парите за измислици. Балансирано хранене и физическа активност, и всичко ще си дойде на мястото. Успех на всички  Hug

# 25
  • Мнения: 1 381
И аз се записвам ,че ме интересува.

# 26
  • Мнения: 1
здравейте и от мене . Исках да кажа че пих витаслим и се чувствах мн добре . Нямах странични ефекти , но и са мн малко килограмите които свалих. Но пък за мързели като мене си заслужава

# 27
  • БГ
  • Мнения: 735
някой да сподели пресни резултати? newsm78

# 28
  • Мнения: 972
Дайте инфо за резултат от хапчетата...
Ако някой е пил повече време от тях да пише,моля...

# 29
  • бургас/софия
  • Мнения: 109
аз пия витаслим лайт, което е нов продукт на същата фирма. 20 капсули са. съдържа някакъв бор, който потиска апетита и кла. за 15.23 си ги взех от ремедиум, още не мога да кажа за резултата, от няколко дена ги пия, заедно с чай за отслабване, зелен чай, ограничавам се и в храната.. не очаквам кой знае какво, ама дано помогнат поне малко..ще пиша по-нататък, някой друг пие ли ги??

Общи условия

Активация на акаунт