САЩ- 89 чифта очи, вперили поглед в Белия Дом

  • 14 220
  • 297
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 3 491

Някой гледа ли Лост? Много хубав сезон се очертава Flutter

Аз! Аз!  Simple Smile
Ние нямаме телевизия у дома, но от сайта на ABC гледаме през уикенда епизодите.
Харесва ми и на мене.
И все пак, най-много ми харесваше в началото - да имаме дисковете, и да гледаме по цял сезон накуп, отначало докрай. Това си беше равносилно на дрога направо. Ама като съм лапнала вече по интригата, как да чакам отсега нататък целият сезон да се извърви, че и на диск да излезе ... Нямам търпение. Laughing


# 241
  • Мнения: 2 257
Страшно си падам по Елън, но не я гледам в риъл тайм, ами нощните повторения, напоследък никак, обаче. Та - накратко - защо не искал Клуни да ходи при Елън и какво е това с Брад Пит и чипендейлс (нещо за примамка четох, че било)? Мерси, ако/на който му се обяснява. Simple Smile

# 242
  • Мнения: 3 988
Джи, не знам защо не искал Джордж да ходи, но ето хронологията на това, което аз хванах:

http://www.youtube.com/watch?v=5u0BYmm4rt0 Ноември 2008 <--- това ми разпали любопитството и аз моля, някой да обясни врътката.

Дек. 2008
http://www.youtube.com/watch?v=PfqA-9Y_Q70 Моделките от Викториа Сикретс
http://www.youtube.com/watch?v=6k0uKG9QR9Q Брад Пит и препоръката му
http://www.youtube.com/watch?v=WROdS6KOKmU Чипъндейлите
И после Джордж - линковете от предната страница.

И аз я харесвам Елън. Вики, с кеф бих отишла, но ми е малко далечко.  Wink

# 243
  • Мнения: 2 257
Джи, не знам защо не искал Джордж да ходи, но ето хронологията на това, което аз хванах:

Мерси, Кюбит. Аз ютубвах до Брад Пит и чипъндейлс, ама не схванах защо се опъвал Джордж по начало и защо такива упражнения, да го примамят. Simple Smile Ще ровя пак. Благодаря. Simple Smile

# 244
  • Мнения: 2 255
Благодаря, Кюбит. Гледах. Лелел ще го разкъсат женките, хахаха...
 Джи, това беше нарочно така, за съспенс, нали се сещаш....и Елън праща мадами разни, танцьорки...и Б. Пит й подхвърли, че т'ва е грешен подход, чипъндейлс да прати, бъзик, уж Джордж е гей. Щото кой не се интересува, защо, аджеба, не е семеен....А Брат и Дж. са си дружки и в реалния живот, та го и пренасят на екрана....схващаш нали...лафче си имат хората и се получава онази химия, онзи забавен момент дето и в айдъла го има.....
   Гледам Лост, да. току изгледах епизода...добре, добре, хареса ми.

# 245
  • Мнения: 2 257
Джи, това беше нарочно така, за съспенс, нали се сещаш...

Сещам се. Разбрах. Гледах. Хареса ми.

Благодаря, закривам си питането. Simple Smile

# 246
  • USA
  • Мнения: 559
Аз съм голям фен на Лост. Точно изръчках миналия сезон на ДВД. Е, друго си е без реклами... Сега гледам най-новия епизод.

# 247
  • Мнения: 29
Клеър мерси за поздрава  Grinning , много мило!
Ще ме прощавате за невежеството (особено АИ джънкис   Mr. Green)ама кога го дават АИ и по кой канал,
нещо все ми убягва  Laughing

# 248
  • Мнения: 2 185
Клеър мерси за поздрава  Grinning , много мило!
Ще ме прощавате за невежеството (особено АИ джънкис   Mr. Green)ама кога го дават АИ и по кой канал,
нещо все ми убягва  Laughing

АИ го дават вторник и сряда от 8пм сентрал тайм по Фокс. По изключение ще има и днес в същия час ще започне  Simple Smile. Имаме си тема в Кино и Тв  Peace

# 249
# 250
  • Мнения: 2 381
Момичета, има ли някоя от вас, която да ползва или е ползвала такъв вид количка: http://www.dreamerdesign.net/mobility.cfm ?

Ще бъда благодарна за всякакви съвети - сайтове, модели, от какво сте доволни и от какво не сте от модела, който ползвате.

Да поясня, че количката трябва да е лека, но и да издържи 6 годишно детенце.

Благодаря предварително на всички отзовали се   bouquet

# 251
  • Мнения: 940
Като заклета фенка и неизпускаща нито един епизод на Елън ще ви кажа за Клуни!

Значи цялата работа беше защото Клоуни Не обича да прави шоута , канят го много но той не ходи-също  така когато Елън почна да му прави серенади той не беше там -наистина си беше  някъде другаде да си снима филм човека....тя естествено знае това но за бъзик  и защото офиса му наистина е на 5м както каза Уинкс си направи шоуто с него.

Кюбит ...то и на мен ми е бая далечко,нали съм и баш в другия край ,но за тази работа самолети има  Wink

# 252
  • Мнения: 1 800
Ники, всеки има различни предпочитания за колички. Аз съм почитателка на Маклерън. Имат специален модел, който издържа деца до почти 30кг (65паундс). Някои от другите екстри -има 4 позиции на седалката, вгъва се  и разгъва с една ръка, тежи 16.5паундс и т.н Всъщност ето тук, в момента на намаление(не знам дали търсиш до определена цена):
http://www.albeebaby.com/maclaren-techno-xlr-2008-stroller-navy-soft-blue.html

МргГ, това вече е много тъжно, едно от любимите ми списания Cry

блажка, точно като дрога е Лост Laughing. Ние така гледахме първия сезон за три дни на ДВД, не можехме да се отлепим от ТВ.

Последна редакция: чт, 29 яну 2009, 20:22 от benson10

# 253
  • Мнения: 3 914
Здравейте момичета Hug
Нека аз да ви запозная със запитването на Ники,аз я помолих ,а случая е следния:
Детенцето ми е дете с увреждане и цената изобщо не ме интересува,всъщност интересува ме ,но и тук в БГ са ужасно скъпи,но и ужасно тежки и грозни,така че за мен е все едно от къде ще я купя като цена,но не ми е все едно как изглежда количката,все пак искам най-доброто за детето ми,което за мен е прекрасно и уникално.
Тази количка отговаря на изискванията ми да е за деца от 5 до 10 години,все пак продължавам да си мечтая че тя ще проходи,пък ако все пак не стане,ще купя №3.Ще съм благодарна ако някоя от вас иска да ми помогне,проблема е с изпращането,защото аз лесно ще изпратя парите по уестърн юнион,но не е лесно да бъде донесена,тъй като ако ангажираме доставка до тук,цената става двойна,а това вече не мога да си позволя SadИмам време,не е спешно,тя е дребна и мъничка,затова още ползваме детска обикновенна,но вече се вижда че става малка,въпреки това мога да чакам,дори до лятото.
Ако някоя от вас пътува насам,или има познат който пътува,нека ми помогне Praynig

# 254
  • Мнения: 1 173
ЧРД на малкото агентче - да е жива и здрава и много подаръци като този да получава , но истински (,а голямата Агентка да му мисли  Mr. Green )

Мария съжалявам че и вие сте в това положение . Бубка при теб се надявам да е " за добро" .
 Много трудно ще бъде тази година  Rolling Eyes
Лост не гледам - край няма ...
Тандури има ли нещо ново около теб ?

Общи условия

Активация на акаунт