Отговори
# 15
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Дирокска а пътя ти до швейцария колко 4аса е ? е гати и разо4арованието Simple Smile аз сигурно щях да се разрева и веднага да ми намерят номера Simple Smile  Mr. Green  майтап  Mr. Green пък да не говорим 4е в БГ като си харесам някоя обувка - ако я няма моя номер редовно си купувах 1 по голям - тъп4а с вата отпред  и напред ... ма това беше пак като бях млада сега тези номера не съм ги правила

Ми Ада,един 4ас отиване и един 4ас връЩане ( 140 км ), при положение,4е няма трафик ( и се кара бързи4ко  Twisted Evil ). Mr. Green
Да имаШе по-голям номер Щях да го взема одма ,ама пусто само малки бяха останали. Crossing Arms

# 16
  • Spain
  • Мнения: 3 750
Дирокска а пътя ти до швейцария колко 4аса е ? е гати и разо4арованието Simple Smile аз сигурно щях да се разрева и веднага да ми намерят номера Simple Smile  Mr. Green  майтап  Mr. Green пък да не говорим 4е в БГ като си харесам някоя обувка - ако я няма моя номер редовно си купувах 1 по голям - тъп4а с вата отпред  и напред ... ма това беше пак като бях млада сега тези номера не съм ги правила

Ми Ада,един 4ас отиване и един 4ас връЩане ( 140 км ), при положение,4е няма трафик ( и се кара бързи4ко  Twisted Evil ). Mr. Green
Да имаШе по-голям номер Щях да го взема одма ,ама пусто само малки бяха останали. Crossing Arms
като не става , режеш пръстите отпред .. маитапа настрани сега цяла седмица си мисля за едни обувки коити видях в петък Simple Smile  и утре все пак ще отида да си купя Simple Smile само дано моя номер да го има 4е тогава ще ме е яд много ....само на 50 км са Simple Smile
 а аз нещо се бях объркала за местожителството ти  мислех си 4е си доста дале4е от швейцария

# 17
  • в Tara
  • Мнения: 3 287

в доста по-младите ми години направих наистина нещо безумно- избягах от вкъщи Laughing
въпреки, че бях поставена под строг домашен арест.
написах едно писмо 'животът си е мой и ще го живея така както намеря за добре' и духнах на море за 3 дни...

# 18
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Дирокска а пътя ти до швейцария колко 4аса е ? е гати и разо4арованието Simple Smile аз сигурно щях да се разрева и веднага да ми намерят номера Simple Smile  Mr. Green  майтап  Mr. Green пък да не говорим 4е в БГ като си харесам някоя обувка - ако я няма моя номер редовно си купувах 1 по голям - тъп4а с вата отпред  и напред ... ма това беше пак като бях млада сега тези номера не съм ги правила

Ми Ада,един 4ас отиване и един 4ас връЩане ( 140 км ), при положение,4е няма трафик ( и се кара бързи4ко  Twisted Evil ). Mr. Green
Да имаШе по-голям номер Щях да го взема одма ,ама пусто само малки бяха останали. Crossing Arms
като не става , режеш пръстите отпред .. маитапа настрани сега цяла седмица си мисля за едни обувки коити видях в петък Simple Smile  и утре все пак ще отида да си купя Simple Smile само дано моя номер да го има 4е тогава ще ме е яд много ....само на 50 км са Simple Smile
 а аз нещо се бях объркала за местожителството ти  мислех си 4е си доста дале4е от швейцария

От нас до границата са то4но 43 км,заси4ала съм ги. Twisted Evil

Харке,голяма бунтарка си била на млади години, бре. Не ,4е се о4удвам. Mr. Green
И какво стана после ( Мара Подробната пита,не аз  Twisted Evil )

Последна редакция: чт, 22 яну 2009, 13:16 от mcdirock

# 19
  • Мнения: 1 505
Излизах с едно мом4е от друг град,но нашите не ме пускаха с него да прекарам нова година,излъгах ги тогава,4е 6те съм с приятелки,които дойдоха до вкъ6ти да ме изкарат за по достоверно.На автобуса и в София.3 дни не им се бях обайдала,но те милите ве4е знаели къде съм,за6тото посре6тнахме нова година на центъра на един концерт,съответно имаше камери,а то4но пред нас едни 3зма в снега голи и ска4аха като луди,снимали ги от телевизията,а ние зад тях.Та така,нашите ме видяли къде съм и били спокойни,а аз се притеснявах 3 дни как 6те се прибера и какво 6те им казвам.Прибрах се и бях посре6тната с усмивка.
Имам и доста о6те такива истории,веднъж аз съ6то забегнах за морето,за 4 дни само 4е,и после о6те една седмица на гости в Стара Загора на мои братов4едки.Абе луди млади години.

# 20
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
И какво стана после ( Мара Подробната пита,не аз  Twisted Evil )
Ми Маро.... Laughing
общо взето ниенте.
3 ден се сетих, че вечерта ми предстои среща с ел коменданте(баща ми демек) и овесих нос, 2 дена ахо-ихо, 3 по-тихо.
като се прибрах със свито на топка и гузно сърце (според някои липсва такова) ел коменданте само каза -чисто приятелски и бащински те съветвам да се прегледаш на психиатър
а тъкмо човека беше ми намерил работа и бях на 1 работна седмица...тогава оставих и ключовете от работното място с писмото барабар Blush
силно се надявам някоя от девойките ми да не наследи тази моя лудост Mr. Green

# 21
  • Мнения: 3 521
Оооо ако ще включваме младите години Mr. Green
1) Автостоп до Албания, за да видим находищата на естествено битум Crazy. С палатки, спални чували, гадже и приятел. Аз - току що получила паспорт. Всеки с по 30 ДМ в джоба, по 13 ДМ ни взеха на границата. Laughing след 10 дни се пибрахме пак със същите тираджии, които ни закараха натам. От пътуването нямаме нито една снимка тримата заедно - просто не срещнахме човек на когото да поверим "безценната техника. Пак с тези двамата сладури и едни трабант преплувахме Джерман...т.е. Накиснахме трабанта до стъклата, извикахме някакви преминаващи с каруца да ни дръпнат и така...
2) Свободен полет от 17 м. скала във Южна Франция. И лично уверение, че скалното катерене е като брака - трябва да се прави с подходящ партньор, иначе си загубен. 4 операции имах след това, докато ми възстановят кожата на бедрата Crazy .
17 г. бях
3) 7 пъти организирани търсения из планините Whistling . На датите на 2 от тях и до ден днешен правя курбан - направо ми беше замирисало на чемшир
4) И един страхотен преход от нас до училището ми по време на транспортната стачка в София - маршрут> Люлин, Западен парк, по линията на сегашното метро до ЦУМ, НДК, Черни връх и до спирката на Японския. После на обратно Mr. Green.
5) а и съм се спускала с ролери по св. Наум в 2ч. през нощта...заради бас, разбира се...и пияна като гъз Rolling Eyes

# 22
  • Мнения: 6 390
И какво стана после ( Мара Подробната пита,не аз  Twisted Evil )
Ми Маро.... Laughing
общо взето ниенте.
3 ден се сетих, че вечерта ми предстои среща с ел коменданте(баща ми демек) и овесих нос, 2 дена ахо-ихо, 3 по-тихо.
като се прибрах със свито на топка и гузно сърце (според някои липсва такова) ел коменданте само каза -чисто приятелски и бащински те съветвам да се прегледаш на психиатър
а тъкмо човека беше ми намерил работа и бях на 1 работна седмица...тогава оставих и ключовете от работното място с писмото барабар Blush
силно се надявам някоя от девойките ми да не наследи тази моя лудост Mr. Green
Joy Joy Joy
като те прочетох се замислих дали с теб не сме някакви астрални сестри ... или пък бащите ни са такива но братя  Joy Joy Joy
почти идентични преживелици съм имала, но не бях отишла на море ... сега обаче го отчитам за грешка  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
баща ми за щяло и не щяло ме пращяше на психо или пък ми казваше че не е за вярване колко малоумна щерка има  Joy Joy Joy
И нали все си обещаваме как ще сме съвсем различни родители,
преди няколко седмици питам голямата
- Абе имаш ли акъл въобще???
а тя ми отговори
- Не, нямам мами  Joy Joy Joy Joy
е пак се сетих за баща си  ooooh! Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 23
  • Мнения: 105
Ето още и от мен, и то все от 2008... явно се вдетинявам с възрастта или всичката отговорност, организираност и ефективност ми идва в повече:

- 700 км за един ден - за кафе до град на 350 км и обратно, при това тръгване следобед. И не в млади години, а с 3-годишно дете, горкото номадче.

- Издирване на шапка (нищо особено, но любима) която загубих, в няколко столици, защото в магазините на мойта беше свършила.

- По средата на новогодишния купон ми хрумва идеята за топло джакузи (защото нещо е хладно), другите се въодушевяват и няколко часа по-късно вече пътуваме за спа на 200 км, понеже е единственото дето се нави да отвори по това време ....  В този случай поне детето беше при баба си.  Embarassed

# 24
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
преди няколко седмици питам голямата
- Абе имаш ли акъл въобще???
а тя ми отговори
- Не, нямам мами  Joy Joy Joy Joy
е пак се сетих за баща си  ooooh! Mr. Green Mr. Green Mr. Green
малеееее Crazy
силно се надявам да са по-богати от нас в кратунките Laughing

# 25
  • Мнения: 875
най-смелата ми постъпка е, че го взех с мен на едно теренно проучване в африка. беше на година и половина, аз взех книжка ден преди да заминем, там си наехме кола, с която навъртяхме 6 000 км за два месеца, живяхме в една католическа мисия в едно забутано село и два месеца почти не видяхме асфалтов път. изкарахме си страхотно за ужас на всички роднини и познати. а иначе в ежедневието правя всичко, което поиска. например преди няколко дни както ме гледаше как си бръсна краката докато се къпем, след като свърших, той взе самобръсначката и повтори най-старателно всичките ми движения. много му се зарадвах!  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт