За магията на... обувките!

  • 25 397
  • 440
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 515
Моята мания към обувките се прояви преди десетина години.
Бях в гимназията когато започнах да не се храня и да не ходя по кафета, за да мога да спестя джобните и да купя обувки.
В един момент лудостта ми изби съвсем и започна да не ми стига да имам определен модел обувка, а започнах да я искам във всичките и разцветки.Това е болестно състояние, съвсем на ясно съм.
Имам ужасно много обувки и истински се привързвам към тях.Не мога да си представя да ги изхвърля.
Когато им мине модата, старателно ги почиствам, прибирам в кутии и подреждам.
От време на време ги отварям и просто им се любувам.Донасят ми много спомени.
Не разрешавам на никой и по никакъв повод да ми обува или пробва обувките.
Имам всякакви - от изискани тънки токове до груби ботуши.На моменти съм - понякога имам периоди на 10 сантиметрови токове, а понякога имам периоди на равни ботуши с напъхани вътре дънки.Това е според настроението.
Краката ми са хубави, но никога не са чак толкова хубави без висок, тънък тон.
Първото нещо, което забелязвам в хората са обувките.И ужасно се дразня на разни, които имат възможности, имат претенции, а са тръгнали по пътищата с някакви оръфани, евтини обувки.
Красивата обувка може да направи и най-обикновения тоалет, забележителен!



Божеее все едно аз съм го писала   Crazy

# 61
  • Мнения: 5 622
Аз пък не мога да държа обувки, които вече не нося. Разкарвам ги на момента. Не се привързвам към тях и не страдам (само това оставаше  Crazy ). На тяхно място идват нови  Wink

# 62
  • Мнения: 4 586
Възможно ли е високият ток да променя напрегнатостта на мускулите нагоре по крака и задничето да изглежда по-твърдичко и секси? А Барби? И тя сигурно е на висок ток, просто няма начин.

# 63
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Възможно ли е високият ток да променя напрегнатостта на мускулите нагоре по крака и задничето да изглежда по-твърдичко и секси? А Барби? И тя сигурно е на висок ток, просто няма начин.

Барби е създадена от секс-маниак  Mr. Green

Навсякъде писаха за това. Горките малки момиченца... само ако знаеха  Crazy

# 64
  • Мнения: 743
Ето малко красоти от мен:  

# 65
  • Мнения: 2 926
Аз пък не мога да държа обувки, които вече не нося. Разкарвам ги на момента. Не се привързвам към тях и не страдам (само това оставаше  Crazy ). На тяхно място идват нови  Wink
Наясно съм, че моето е болестно състояние   Mr. Green

# 66
  • Мнения: 4 586
Навярно на жените да им замирише на кожа е все едно да влезе в колата си мъж и да усети с разширени ноздри миризмата на кожения салон на бавариеца си.

# 67
  • Мнения: 1 889
Навярно на жените да им замирише на кожа е все едно да влезе в колата си мъж и да усети с разширени ноздри миризмата на кожения салон на бавариеца си.

А баш Peace

# 68
  • Мнения: 2 401
Баба ми казваше, че обувките трябва задължително да са скъпи (съотвено елегантни, качествени), пък роклята може и да е от проста басма.

Те така правя и аз. Комбинирвам си  патъци за 300 лв. с дънки за 30 лв. без да ми мигне окото.  Ама не щото съм чула съвета на баба ти и на Буров, а щото наистина държа да ми е удобно на крачката.

# 69
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 541
Според мен това отношение се предопределя от факта, че всеки може да си ушие рокля, по модел на известен дизайнер или поне наподобяваща, но почти никой не може да си направи обувки. А това прави скъпите и хубави обувки по- желани. Не случайно истински богатите се познават по обувките и часовниците, а не по дрехите.

# 70
  • Мнения: 3 371
Не случайно истински богатите се познават по обувките и часовниците...
точно така е.
винаги гледам на мъжа  обувките и часовника .
и аз съм стандартна жена - падам си по  обувките Heart Eyes .

# 71
  • Мнения: 958
...И се замислих, откъде идва тази мания към обувките у повечето жени?...

Ако успея да си отговоря на този въпрос, може би ще я преодолея.
Не знам, мога да имам един чифт ботуши, но имам много повече, и продължавам да купувам, винаги на тънък ток и високи.
За не пристрастените, демек мъжът ми, са почти еднакви, но във всеки чифт, има индивидуалност, красота, всичките съм ги купувала с любов и много голяма страст. Обичам си ги, и им се радвам много, но след няколко обувания, вече ме влече, да си купя други, "нови". И се хвърлям с главата напред, обикновенно се замислям, след като ги купя "хм, имам ли нужда от тях...определено не, но като ги извадя от кутията, пак се запленявам и не съжалявам.

# 72
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Аз чак мания нямам, но обичам обувки, не е като да не обичам. Виж, с токовете съм сносно скарана - не съм се качвала и не съм си купувала обувки с висок ток от години. До онзи ден - влязох, харесаха ми, купих си ги - разтъпквам ги у дома, не мога да си представя все още да се появя на вън с тях. И не, че нещо, ама като излязох от магазина с торбата, мислено си се представях как бодро крача с тях по улицата и да си призная...чувствах се страхотно.
За нсики и не само( предимно обаче) обувки - това е марката мой фаворит: http://www.camper.com/web/en/home.asp

# 73
  • София
  • Мнения: 3 906
И аз обожавам обувките. Не мога да кажа, че притежавам купища от тях все още, а и трудно намирам 35-и номер. Напълно споделям мнението, че класата личи именно в обувките и чантата. Харесвам този тип обувки, Маноло Бланик съвсем не e моят фаворит.

# 74
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Е, добрият стар Маноло има попадения това няма как да се отрече  Mr. Green

Ето тия няма да ги откажа:



А такива имам, и дори са удобни:

Общи условия

Активация на акаунт