paypal дайте малко акъл...

  • 1 853
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 4 702
За кода - няколко дни след като регистрирате картата в системата на пей пал , отивате в банката и искате движение за последния месец примерно (или седмица) и те ще ви разпечатат всички транзакции за периода, като там ще има и плащането към пей пал на 1.50 евро и  срещу него ще пише и 4-цифрения код  Peace

# 16
  • Плевен
  • Мнения: 715
ох,и на мен от ПИБ много ми се чудеха какво искам и какво е това PayPal  и звъняха на някого  Crazy
а 1.50 на мен ми ги върнаха ,когато направих покупка в евро.Изписа си ,че ги взима от акаунта, а останалата сума от картата.

# 17
  • Мнения: 0
А пък аз си поръ4ах маратонки,и и бей си прибраха парите от моята сметка...но така и не полу4их заветните 4 4исла...надявам се утре или вдругиден PayPal да си вземат 1.5 евро и да си взема този код...4е е тъпи4ко без пари,без доставка и без код...ако някой е имал същия проблем може да ми каже как го е решил.

# 18
  • Мнения: 1 878
А пък аз си поръ4ах маратонки,и и бей си прибраха парите от моята сметка...но така и не полу4их заветните 4 4исла...надявам се утре или вдругиден PayPal да си вземат 1.5 евро и да си взема този код...4е е тъпи4ко без пари,без доставка и без код...ако някой е имал същия проблем може да ми каже как го е решил.

Кода не го полу4аваш от Пей Пал, а от банката ти! Имай търпение, ще се появи ! Peace

Общи условия

Активация на акаунт