Свети Валентин наближава...

  • 3 874
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 362
 Никога не сме празнували този празник необичаме наложените ни чужбински празници.Празнуваме Трифон Зарезан Peace

# 16
  • Мнения: 2 388
Мъжът ми не го уважава този празник.
Много пъти съм се цупила и карала,че нямам поне едно цветенце.Но той си е упорит.
И сега просто не празнуваме нищо.Защото нито се обичаме,нито пиеме вино.Тъжно,много тъжно.


Е, стига де. Това, че не получаваш цвете и не пиете вино, не значи, че не се обичате. Simple Smile

# 17
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Мен ме дразни излишния комерсиализъм, който се влага в този празник. (както и в много други, де).
Нямам нищо против Деня на влюбените, но не смятам, че той се състои в подаряването на подаръци и писането на гръмки слова за вечна вярност и безгранична любов.
Представям си празника по-скоро като... тиха нощ за двама. Представям си любовта в тишината.
Аз по принцип не съм тиха, често ме тресат прекалени експресии.
Точно в този ден обаче ми се иска да застана до човека, когото обичам и да му покажа колко го обичам мълчейки.
Защото за мен любовта не е думи, нито подаръци. Тя е удоволствието и спокойствието, което те обзема от това да мълчиш заедно с човек, с когото можеш да си кажеш всичко.

# 18
  • Мнения: 22 444
хммм, с нищо няма да го изненадвам. ))) Предпочитам празника Трифон Зарезан. )))
А и точно на 14ти ще сме на почивка, та ще празнуваме импровизирано, с вино, ракия и бира. ))))

# 19
  • Мнения: 1 432
Трифон Зарезан rulzzzzzzzzz Mr. Green

# 20
  • Мнения: 2 229
Опитвам се да се настроя психически, че няма да получа нищо, за да не съм разочарована, но е трудно. Rolling Eyes

# 21
  • Мнения: 940
Аз избрах подарък, който е много нестандартен. Ще оставя любовно послание на банер в един сайт.

# 22
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
Ще празнуваме, естествено. Просто сме си такива - възползваме се от всеки повод да разчупиме ежедневието. А и повода е хубав  Heart Eyes  Някак по- ми се нрави да изразяваме любовта си, отколкото да се отрежем с вино - въпрос на лично мнение  Wink
Вече съм избрала подаръка, остава да избера и мястото, където ще сме  Simple Smile.

# 23
  • Мнения: 223
ние съчетаваме нещата Simple Smile; подаряваме си от сладникавите розово - червени тематични сувенирчета /аз ги намирам за много сладък и мил жест, освен това винаги може да се избере нещо със скрит смисъл, който само вие двамата си разчитате Wink /, задължително някое разкошно шоколадово изкушение и после излизаме на вечеря с червено винце  с приятели;

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 3 737

Ти пък какво ревеш: сякаш няма да ти е приятно да ти подарят бутилка засукано червено вино и килце прошуто!?  Wink Останалото не е романтика, а лигавщина.

# 25
Празнуване
мразнуване  
дрън дрън

 Това тук да не е сайт за лапетии ,трепети и лиготии?   Heart Eyes

Само търговците може да са доволни. Ден като другите.

# 26
  • София
  • Мнения: 1 735
Аз съм си романтична натура и двамата го харесваме празника.Иначе истерията по заведенията в последните години за всеки празник ме влудява и като всеки Рак го давам на обратно.На празниците- у нас/избягваме лудницата/,а се опитвам всеки петък и събота вечер да е празник,а не ежедневие.Иначе съм измислила подарък,ама е доста прагматичен.

# 27
  • Мнения: 405
ние ще пием винце пък после каквото стане  Joy
иначе подаръци непрекъснато си правим, та обикновенно на празниците нямаме излишни средства  Laughing

# 28
  • Мнения: 2 133
Не празнуваме Св.Валентин!Трифон Зарезан ще уважим с бутилка червено вино и отбрани мезета.От сега съм си купила и спец. покривка за случая- с грозденца по нея Joy

# 29
  • Мнения: 126
 На мен ми харесва празника Св.Валентин, обичам романтичните неща - сърчица, балончета ,  шоколадчета  Blush Тази година се случи така, че на този ден ще бъда на почивка, което
 ще направи празника още по вълнуващ. Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт