Какъв подарък да изпратя?

  • 2 339
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 494
Здравей, тъй като вчера полъчих поредния колет от БГ с ненужни работи реших да ти пиша. В никакъв случей не пращай дрехи и играчки, тук има по- хубави, по- качествени и по- евтини. Аз бих се зарадвала на диск с български песниячки или книжки.  И наистина най- добре я питай какво иска. Кажи и че така и така ще пратиш нещо по- добре тя да ти каже какво да е то. Мен като всички искът да ме изненадват и само ненужни неща ми подаряват  #Cussing out Аз живея в Австралия и всички ми пращат зимни дрехи, като за Сибир, а тук сняг не вали, кажи ми това що за подарък е? Да не говорим, че сега тук е лято, много се ядосвм   Twisted Evil Много хубаво е, че ти питаш.  bouquet

# 16
  • Spain
  • Мнения: 3 750
капки против газове СабСимплекс - вършат 4удеса (поне за моето бебе вършеха, докато тукашните не - френски са всъщност ,но в испания ги няма ) някое бг крем4е , смешно но факт - с голямо умиление си купих шампоан "Па-па" на пук на вси4ки вносни и добри марки . дрехи- твърдо не , аз тази година например не видях бебешки дрехи ( по мои вкус разбира се ) които да ми харесат - нито пък материи , такава шарения и цигания ,съжалявам но това видях . а тези които ми харесаха - за ве4е порасналата ми дъщеря бяха безбожно скъпи (в сравнение с тук  ) и докарани от "европата" от разпродажби - много ме обиди когато се опитаха да ми пробутат детска тениска за 12 лв с петно от белина отпред и отрязан етикет .

# 17
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
Вземи каквото ти е на сърцето - ако е дрешка, то поне ще зарадва бъдещите родители, защото е от сърце. На мен биха ми харесали книжки с приказки и картинки на български.
Дал Бог приятели като теб на хората!  Hug

# 18
  • Spain
  • Мнения: 3 750
а за книжките - добре гледай какво купуваш - има наистина с хубави илюстрации , но съдържанието - то4но на скоро го коментирах някъде тук . купих книжка с бг народни приказки - детето иска да му я 4ета аз незнам как да продължавам - много жестоки ми се виждат тези приказки . само бият, ръце , крака режат , меса от себе си късат и т.н. 

# 19
  • Мнения: 1 420
Защо не попиташ самите родители? Може наистина да имат нужда от нещо, което в Англия не могат да намерят. Аз например много исках каучуковия биберон на чико  Crazy А и по принцип все поръчвам на роднините това и онова да ми пратят. Мисля, че хубава книжка с твърди страници на български е много добър подарък или комплект книжки с Бг приказки  Peace

# 20
  • Мнения: 413
Спомням си първите обувчици на детето, едни белички за прохождане, оф имаха си име, ама нали съм руса, мисля че са от Колев.
Та тези обувчици също биха били хубав подарък.
Вдигам две ръце за книга или диск Laughing

# 21
  • у дома
  • Мнения: 258
Вдигам две ръце за книга или диск Laughing

Всеки би се зарадвал на това!!! Peace

Общи условия

Активация на акаунт