Хайде кажете сега за жената ТЕЛЕЦ!

  • 100 291
  • 794
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 5 080
За приказването не е съвсем така. Аз мога да мълча и с часове Laughing

# 691
  • Мнения: 574
Да и аз не говоря много само с близки се отпускам повече.
Имам приятелки близнаци нямаме проблем с комуникацията, много се разбираме и изслушваме. Иначе съм обяснителна, когато разказвам нещо, защото много често хората си интерпретират и разбират погрешно какво съм казала. И малко хора разбират чувството ми за хумур.

# 692
  • Мнения: X
Жената-Водолей не мога да коментирам, единствената зодия върху която нямам наблюдения. Уж Стрелците се имаме с тях, аз не съм се класирал.
Жената Телец те убива с поглед или мълчание, много тежък характер. Традиционалистка.

# 693
  • Мнения: 5 080
Хеее Скуба, трябва да ти признаем, че имаш доста точни попадения  Peace

Относно женските приятелства с други зодии...аз съм имала приятелки от почти целия зодиак. Но най са ми хахакави рибите, все едно друга галактика. Толкова въздух под налягане в едно тяло...

А другите - хипер егоистични личности, които на всяка цена се грижат за кефа си и с никого не се съобразяват или правят компромис в негово име са водолеите. С мъжете е много приятно да си в компания и да си излизате, но жените са....кофти ку*ки.

# 694
  • Мнения: X
Хеее Скуба, трябва да ти признаем, че имаш доста точни попадения  Peace

Относно женските приятелства с други зодии...аз съм имала приятелки от почти целия зодиак. Но най са ми хахакави рибите, все едно друга галактика. Толкова въздух под налягане в едно тяло...

А другите - хипер егоистични личности, които на всяка цена се грижат за кефа си и с никого не се съобразяват или правят компромис в негово име са водолеите. С мъжете е много приятно да си в компания и да си излизате, но жените са....кофти ку*ки.

Благодаря Фръц. Стрелците сме много по-леки като характер. Имах и гадже Телец преди това - е като влезе в стаята настъпва мълчание, някак си внася напрежение. Иначе и двете бяха много красиви жени

# 695
  • Мнения: 2 211
Възможно е, дами.. няма как да имам наблюдения над всички представители от зодията. Peace А и тук всеки пише според себе си или от лични наблюдения. Simple Smile
И за да бъда по-обстоятелствена в примера си с трите зодии, имам предвид, когато отстояват мнението си.Simple Smile Иначе... пред бъбривостта на Близнака, дори и Водолеят е способен да замълчи тактично... разбира се, като изкоментира нетактично зад гърба му. Grinning Sunglasses
Същото бърборене и отстояване на гледна точка съм наблюдавала между мъж и жена Телци.. Там вече си е чист сблъсък на астероиди.

Нелка, и сестра ми е доста избухлива и първична. Екстровертна е, комуникативна, дейна и както ти казваш "чувства се добре в кожата си". Simple Smile
Може би майските Телци са по-темпераментни от априлските?
Сестра ми и братовчед ми много обичат да се драчат. Но докато братовчед ми подхожда по-непукистки и спокойно, влизайки в ролята на "дразнител", то, сестра ми се пали и тонът и е леко нападателен..

# 696
  • Мнения: 736
Е, бичетата нещо не сме много активни?  Thinking
Интересно ми е дали жените Телец са добри готвачи и кулинари?
Аз обожавам да готвя и да пробвам нови неща в кухнята! Heart Eyes

И то прекрасни кулинарки. С жена-Телец няма как да не качиш килограми

Нелка??? Избухлива? Деспотична???

Да, особено в работата! Или когато става въпрос за принципите ми....
В работата съм доста избухлива и то може би защото доста често премълчавам неуважителни или просташки постъпки и накрая се гръмвам като на шампанско тапата...
Не знам, Скуба, имах доста дълга връзка с мъж Стрелец и до ден днешен с него сме в изключително хармонични отношения, едно от нещата които ни свързваше е мръсното подсъзнание и секса и това че той винаги беше съгласен на всичко, защото страшно много обичаше да експериментира... Разделихме се защото аз заминах против неговата воля в другия край на България а той беше в западния  Joy

# 697
  • Мнения: 736
Възможно е, дами.. няма как да имам наблюдения над всички представители от зодията. Peace А и тук всеки пише според себе си или от лични наблюдения. Simple Smile
И за да бъда по-обстоятелствена в примера си с трите зодии, имам предвид, когато отстояват мнението си.Simple Smile Иначе... пред бъбривостта на Близнака, дори и Водолеят е способен да замълчи тактично... разбира се, като изкоментира нетактично зад гърба му. Grinning Sunglasses
Същото бърборене и отстояване на гледна точка съм наблюдавала между мъж и жена Телци.. Там вече си е чист сблъсък на астероиди.

Нелка, и сестра ми е доста избухлива и първична. Екстровертна е, комуникативна, дейна и както ти казваш "чувства се добре в кожата си". Simple Smile
Може би майските Телци са по-темпераментни от априлските?
Сестра ми и братовчед ми много обичат да се драчат. Но докато братовчед ми подхожда по-непукистки и спокойно, влизайки в ролята на "дразнител", то, сестра ми се пали и тонът и е леко нападателен..


Да, различни сме но мога да отговоря само за себе си, избухлива съм когато вече много ми накипява, арогантна съм но ядосам ли се, не виждам, не чувам, не те разбирам просто и не желая Simple Smile
Първична, не знам в какъв смисъл си го употребила, аз винаги меря, тегля, премислям, осмислям, разсъждавам и това се случва в доста кратък период от време примерно час и РЕЖА, от тук на татък няма връщане назад.
Бих казала, че повечето "телкини" сме доста начетени и с големи принципи, с които наистина доказваме че сме достойни за царската корона повече и от лъвици и тигрици. Както каза Скуба, не сме трудни характери а сме сложни и трудни за разбиране....

# 698
  • Мнения: X
Е, бичетата нещо не сме много активни?  Thinking
Интересно ми е дали жените Телец са добри готвачи и кулинари?
Аз обожавам да готвя и да пробвам нови неща в кухнята! Heart Eyes

И то прекрасни кулинарки. С жена-Телец няма как да не качиш килограми

Нелка??? Избухлива? Деспотична???

Да, особено в работата! Или когато става въпрос за принципите ми....
В работата съм доста избухлива и то може би защото доста често премълчавам неуважителни или просташки постъпки и накрая се гръмвам като на шампанско тапата...
Не знам, Скуба, имах доста дълга връзка с мъж Стрелец и до ден днешен с него сме в изключително хармонични отношения, едно от нещата които ни свързваше е мръсното подсъзнание и секса и това че той винаги беше съгласен на всичко, защото страшно много обичаше да експериментира... Разделихме се защото аз заминах против неговата воля в другия край на България а той беше в западния  Joy

Като се замисля права си - търпите и избухвате. Бил съм прекалено млад, 31, когато съм срещнал Телеца, тя искаше спокойно съществуване в къщи под формата на брак а на мен ми се хойкаше, не че сега на 47 съм се спрял де... Но от теб чувам че жената-Телец е склонна да експериментира в леглото. Аз имах проблем с нея по тази част - изключителна традиционалистка
Това, че сте на двата края не е проблем за Стрелеца, той обича да пътува дори само за да Я види...

# 699
  • Мнения: 736
Не всичко е до зодията, аз обичам спокойствието но само когато чета книга, иначе в къщи си стоя само когато имам задължения или спя, обичам движението и разнообразието.
Имам една колежка Телец, пълна противоположност а рождения й ден е 5 дена преди моя на 12 май, страшно мързелив човек, винаги песимистично настроена, както спомена влиза в стаята и внася страшно напрежение, с нея хич не се разбирам, доста съм лъчезарна и обичам сладостите на живота докато тя.... бяхме в един спа център колегите, нали се сещаш "рай за Телеца"- вино, хубава храна, приятна компания, красиви и умни мъже, музика, масажи", а тя милата почти не излезе от стаята си, и все недоволна.... ако е такава жена ти и аз ще бягам но това не е Телец  Naughty
Телците обичаме насладата, обичаме удобството и уюта, бих казала че сме големи бохеми по-душа и сърце, може би сме от тези хора които ще ти покажат доста красиви неща в живота, без да си подозирал, че точно това нещо което всеки ден го виждаш, ще придобие тази красота и значение за теб след като Телеца ти покаже.
 Да, вкъщи много мърморя когато М е пушил в стаята, когато е ял все е едно прасе, защото за мен да се храниш и да нямаш уважение към храната е пълна простащина, храната се яде бавно и се слага в най-красивата чиния която видиш а той винаги яде и без нея и се храни бързо и шумно а е Телец, не го разбирам....

# 700
  • Мнения: X
Не всичко е до зодията, аз обичам спокойствието но само когато чета книга, иначе в къщи си стоя само когато имам задължения или спя, обичам движението и разнообразието.
Имам една колежка Телец, пълна противоположност а рождения й ден е 5 дена преди моя на 12 май, страшно мързелив човек, винаги песимистично настроена, както спомена влиза в стаята и внася страшно напрежение, с нея хич не се разбирам, доста съм лъчезарна и обичам сладостите на живота докато тя.... бяхме в един спа център колегите, нали се сещаш "рай за Телеца"- вино, хубава храна, приятна компания, красиви и умни мъже, музика, масажи", а тя милата почти не излезе от стаята си, и все недоволна.... ако е такава жена ти и аз ще бягам но това не е Телец  Naughty
Телците обичаме насладата, обичаме удобството и уюта, бих казала че сме големи бохеми по-душа и сърце, може би сме от тези хора които ще ти покажат доста красиви неща в живота, без да си подозирал, че точно това нещо което всеки ден го виждаш, ще придобие тази красота и значение за теб след като Телеца ти покаже.
 Да, вкъщи много мърморя когато М е пушил в стаята, когато е ял все е едно прасе, защото за мен да се храниш и да нямаш уважение към храната е пълна простащина, храната се яде бавно и се слага в най-красивата чиния която видиш а той винаги яде и без нея и се храни бързо и шумно а е Телец, не го разбирам....


Баш на 12.5 беше Нелка  Mr. Green Мани, това само се чуди за какво да се хване. Няма за забравя как ме посрещна докато паркирах една вечер - ръцете на Ф и ,,ти си вече женен, ква е тая музика и свален покрив на колата,,  Mr. Green Мани ма щях да я блъсна без да искам. Учуден съм от метаморфозата 1-вия ден като семейство - нищо общо с Телеца, който се наслаждаваше на хубавата музика и както ти каза виното

# 701
  • Мнения: 736
ЕЕ, значи е дала всичко най-хубаво от себе си за да те върже ама не е познала явно  Joy Стрелците сте точно тези "принцове на бял кон", които препускат ли, препускат.... свободни души и веселяци, истината е, че с този Стрелец, аз точно това харесвах в него- свободата му. Но както казах, разделихме си пътищата и в даден момент стана така, че той мен искаше да върже но аз съм доста своенравна и не обичам мъж да има влияние над мен.   Heart Eyes
Знам, че от тогава до сега е все още без сериозни отношения с жена, не знам на какво се дължи но знам, че истински ме обичаше  Crazy

# 702
  • Мнения: 736
"Мъж-Везна познавам само един - носих му портокали в Пирогов, беше си прерязал вените заради една жена-Телец. После му дойде акъла в главата след много уиски, без лед, направо от шишето и стана готин, спокоен и уравновесен "

Сори ама там темата е друга, та тук ще те питам, каква е тази жена Телец?

# 703
  • Мнения: X
ЕЕ, значи е дала всичко най-хубаво от себе си за да те върже ама не е познала явно  Joy Стрелците сте точно тези "принцове на бял кон", които препускат ли, препускат.... свободни души и веселяци, истината е, че с този Стрелец, аз точно това харесвах в него- свободата му. Но както казах, разделихме си пътищата и в даден момент стана така, че той мен искаше да върже но аз съм доста своенравна и не обичам мъж да има влияние над мен.   Heart Eyes
Знам, че от тогава до сега е все още без сериозни отношения с жена, не знам на какво се дължи но знам, че истински ме обичаше  Crazy

Ето виждаш ли, ти точно това се харесала у твоя Стрелец а тя баш свободата ми искаше да ограничи. Но Стрелеца подчиниш ли го, а това е почти невъзможно и въпрос  на време да хване гората, няма да го харесваш, това не е Стрелец
Не се учудвай на твоя Стрелец, най-вероятно никога няма да имаме ,,сериозни,, отношения. Но когато обичаме - обичаме с цялото си сърце. Проблема е че нашето е голямо... Heart Eyes

# 704
  • Мнения: 5 080
"Мъж-Везна познавам само един - носих му портокали в Пирогов, беше си прерязал вените заради една жена-Телец. После му дойде акъла в главата след много уиски, без лед, направо от шишето и стана готин, спокоен и уравновесен "
За миг помислих, че е един мой бивш, който твърдеше същото. Но като стигнах до уиските разбрах, че не е той.

Общи условия

Активация на акаунт