Хайде кажете сега за жената ТЕЛЕЦ!

  • 99 540
  • 793
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: X
"Мъж-Везна познавам само един - носих му портокали в Пирогов, беше си прерязал вените заради една жена-Телец. После му дойде акъла в главата след много уиски, без лед, направо от шишето и стана готин, спокоен и уравновесен "
За миг помислих, че е един мой бивш, който твърдеше същото. Но като стигнах до уиските разбрах, че не е той.

Лелееее Фръц, покрай жената-Телец мъж със здрави вени няма да остане бе  Hug
Той не пие ли? След връзка с жена-Дева не само ще започне ами и ще злоупотребява.

# 706
  • Мнения: 5 060
Докато подържахме връзка пиеше бирички...сега не го знам.
Жените Дева /върху които аз имам наблюдение/ имат една огромно преимущество пред мен - обичат да чистят и го правят ежедневно, маниакално перфектно  Peace А и са много верни съпруги.

# 707
  • Мнения: 2 158
..Първична, не знам в какъв смисъл си го употребила..
Преди всичко като импулсивна.. Rolling Eyes
Спомням си, че последният ни спор беше преди години, докато учехме още. Тогава бях на 16, тя - на 18г. Историята е следната: Simple Smile
Сещам се, че двете бяхме в кухнята и тя нещо ми се звереше.. През живота ми много рядко ми се е случвало да плача от гняв, от яд, че "онова нещо там" гледа единствено как да те дразни и провокира.. и говори с една такава интонация, с една насмешка в гласа.. Stop Та, бях й толкова ядосана, не исках да я виждам... точно в този момент се намирахме от двете страни на прага - аз- в стаята, тя- в коридора, при което й тръшнах вратата пред лицето.. Е, оказа се грешка Mr. Green. Ритна вратата с крак(откъде-накъде ще й я тръшвам пред лицето Crazy), а ръката ми все още беше на вратата и... успя да ми забие в дланта болта от бравата, чиито край излизаше от моята страна. Спомням си думите й тогава много добре - "не се прави, нищо ти няма".. въпреки че погледът и говореше друго.

Е, това беше преди години.. Rolling Eyes Сега се разбираме(сестри сме все пак Mr. Green), търси ме.. и до там. Simple Smile

Телците обичаме насладата, обичаме удобството и уюта, бих казала че сме големи бохеми по-душа и сърце, може би сме от тези хора които ще ти покажат доста красиви неща в живота, без да си подозирал, че точно това нещо което всеки ден го виждаш, ще придобие тази красота и значение за теб след като Телеца ти покаже.
За съжаление(или може би не: )), това съм го виждала единствено в мъже Телци. Единствената жена Телец, която харесвах като характер и бих могла да кажа, че написаното важи за нея, е момичето, което описах в предходната страница.: )

# 708
  • Мнения: 736
 Joy green_eyes14, виждам че и мен харесваш  smile3533

Това с ироничния и с присмех и аз го правя, умея да нараня някого с думи но преди това явно доста съм изтърпяла.
На бой съм скачала само на един отворко тип "снимам се в огледалото във фитнеса и имам татуировки звездите на СССР", истински "чубанин" и до ден днешен ме е яд, че се изложих заради такъв простак и му паднах до нивото Joy но се сещам, че нещо бях  много запалила  #Cussing out

# 709
  • Мнения: X
Докато подържахме връзка пиеше бирички...сега не го знам.
Жените Дева /върху които аз имам наблюдение/ имат една огромно преимущество пред мен - обичат да чистят и го правят ежедневно, маниакално перфектно  Peace А и са много верни съпруги.

Изневеряват, само се правят на Деви, там е иронията

# 710
  • Бургас
  • Мнения: 6 179
Като коментар само:  Стрелец и Телец не си пасват по принцип. Телеца иска да притежава, а Стрелеца в никакъв случай няма да се остави да го притежават и задържат на едно място.

 Иначе и аз само хубави неща мога да кажа за зодията ни, макар, че в интерес на истината не познавам толкова много Телци от близо, не знам защо така се е е получило, но тези, които познавам са готини.

Не харесвам единствено нежеланието за промяна и съпротивата към нея.

# 711
  • Мнения: 2 158
Обаче това, което харесвам на Телците, е, че може доста да изгрубяваш на техен гръб, разбира се, ако си им близък. Grinning Simple Smile Това вероятно се дължи на пословичното им "биволско" търпение. Също така след караница не държат да им се извиняваш... Аз на моменти съм доста тънкообидна, но също не държа някой, едва ли не да ми идва "на крака" и да ми иска извинение.. въпрос на време е да ми мине.
Е, понякога може да се заинатим, но това е присъщо на земните зодии.

Joy green_eyes14, виждам че и мен харесваш  smile3533
Харесвам те, бе, харесвам те. newsm20 : ))

Изневеряват, само се правят на Деви, там е иронията
А ти интересувал ли си се какво всъщност означава името на зодията?

"Що се отнася до задевките за девствеността на Девите, с които представителите на зодията трябва да свикнат на работното си място, е добре да знаем, че думата „девствен" първоначално се е отнасяла до жените, които не са принадлежали на мъж иначе казано, характеризирала е независимия женски дух. Личността на Девата високо цени уединението и независимостта - в Девата винаги има една част, която чувствате, че никога няма да докоснете. Девите актриси, като Грета Гарбо, Ингрид Бергман и София Лорен притежават това качество на хора, които сякаш ви казват "не се приближавай много".

# 712
  • Мнения: 736
Къс ми е фитила, много се ядосвам и наистина карам хората да ми козируват или ги изкарвам извън равновесие но бързо ми минава след 5мин. нищо не помня :Д
Моята приятелка Дева пък се цупи дълго време и като й се обадя и казвам, че ще и излязат бръчки от толкова цупена  hahaha

# 713
  • Мнения: 3 749
Аз съм телец с асцендент стрелец, приятелят ми - стрелец със стрелец.
Това за притежанието и свободата донякъде е правилно, но все пак не всичко е до зодии, ами и до компромиси. Винаги когато той иска да пътува без мен, на мен ми е неприятно, но знам че не мога да го спра, той сам ще се укроти като му дойде времето..

Но пък за ядосването-не се ядосвам почти никога, но когато някой вече ме вбеси прекалено просто мога и да го нашамаря  Laughing минава ми бързо и чак се ядосвам, като други хора ми се цупят, дори и те да са виновни, аз ходя да се извинявам, не обичам някой да ми се сърди просто..

ще следя темата  Peace

# 714
  • Мнения: 31 381
Аз съм зодия рак и винаги се разбирам с жените телец. И мъжете стават, но с повече жени съм общувала. Най-добрата ми приятелка от детинство е теле.
Всеки си има кусури, но като цяло жените от тази зодия като ги видя веднага ги харесвам и неведнъж при запознанство съм познавала, че са телета.
Забелязала съм, че доста от жените телец се женят рано и пак рано раждат деца.
Имат страхотно чувство за хумор. Много приказват, но на мен не ми  пречи, не са скучни.

# 715
  • Под липата
  • Мнения: 620
Ха, Елора, затуй ли от пръв прочит та залюбих? 😉
Приятно мий -Теле!

Последна редакция: сб, 07 май 2016, 18:13 от Raffaella

# 716
  • Мнения: 31 381
 Joy леле и виртуално се надушваме  Joy

# 717
  • Под липата
  • Мнения: 620
Ми... привличане, ко да правиш?😊

# 718
  • Мнения: 4 270
Да, различни сме но мога да отговоря само за себе си, избухлива съм когато вече много ми накипява, арогантна съм но ядосам ли се, не виждам, не чувам, не те разбирам просто и не желая Simple Smile
Първична, не знам в какъв смисъл си го употребила, аз винаги меря, тегля, премислям, осмислям, разсъждавам и това се случва в доста кратък период от време примерно час и РЕЖА, от тук на татък няма връщане назад.
Бих казала, че повечето "телкини" сме доста начетени и с големи принципи, с които наистина доказваме че сме достойни за царската корона повече и от лъвици и тигрици. Както каза Скуба, не сме трудни характери а сме сложни и трудни за разбиране....

Ах, каква заблуда! Няма жена, която толкова достойно да носи царската корона, както една Лъвица.
Избухлива, арогантна...и царска корона, тц.
Лъвицата е толкова спокойна и величествена, че оставаш с впечатление, че никой и нищо не е достойно нито за вниманието, нито за гнева ѝ. Ще те подмине с мълчание, с цялата си прелест не би те забелязала, би забравила за съществуването на неподходящия човек, толкова бързо, колкото би извадила с памук душата на човек, който харесва. Умни са, стратези са, хитри са, когато ситуацията го изисква и са наистина страхотни жени.

# 719

Общи условия

Активация на акаунт