Хайде кажете сега за жената ТЕЛЕЦ!

  • 100 245
  • 794
  •   1
Отговори
# 720
  • sofia
  • Мнения: 3 706
Освен телец, по асцендент съм лъв! Фук фук! hahaha
Най- добрата ми приятелка от детинство е рак, както и любимият. Simple Smile

# 721
  • Мнения: X
Да, различни сме но мога да отговоря само за себе си, избухлива съм когато вече много ми накипява, арогантна съм но ядосам ли се, не виждам, не чувам, не те разбирам просто и не желая Simple Smile
Първична, не знам в какъв смисъл си го употребила, аз винаги меря, тегля, премислям, осмислям, разсъждавам и това се случва в доста кратък период от време примерно час и РЕЖА, от тук на татък няма връщане назад.
Бих казала, че повечето "телкини" сме доста начетени и с големи принципи, с които наистина доказваме че сме достойни за царската корона повече и от лъвици и тигрици. Както каза Скуба, не сме трудни характери а сме сложни и трудни за разбиране....

Ах, каква заблуда! Няма жена, която толкова достойно да носи царската корона, както една Лъвица.
Избухлива, арогантна...и царска корона, тц.
Лъвицата е толкова спокойна и величествена, че оставаш с впечатление, че никой и нищо не е достойно нито за вниманието, нито за гнева ѝ. Ще те подмине с мълчание, с цялата си прелест не би те забелязала, би забравила за съществуването на неподходящия човек, толкова бързо, колкото би извадила с памук душата на човек, който харесва. Умни са, стратези са, хитри са, когато ситуацията го изисква и са наистина страхотни жени.

Ти да видиш...
Само че Лъвица, простреляна от Стрелец си е мъркащо котенце.
Стрелеца е единствения който се опъва и не се поддава на авторитета на Лъва

# 722
  • Мнения: 4 270
Да, различни сме но мога да отговоря само за себе си, избухлива съм когато вече много ми накипява, арогантна съм но ядосам ли се, не виждам, не чувам, не те разбирам просто и не желая Simple Smile
Първична, не знам в какъв смисъл си го употребила, аз винаги меря, тегля, премислям, осмислям, разсъждавам и това се случва в доста кратък период от време примерно час и РЕЖА, от тук на татък няма връщане назад.
Бих казала, че повечето "телкини" сме доста начетени и с големи принципи, с които наистина доказваме че сме достойни за царската корона повече и от лъвици и тигрици. Както каза Скуба, не сме трудни характери а сме сложни и трудни за разбиране....

Ах, каква заблуда! Няма жена, която толкова достойно да носи царската корона, както една Лъвица.
Избухлива, арогантна...и царска корона, тц.
Лъвицата е толкова спокойна и величествена, че оставаш с впечатление, че никой и нищо не е достойно нито за вниманието, нито за гнева ѝ. Ще те подмине с мълчание, с цялата си прелест не би те забелязала, би забравила за съществуването на неподходящия човек, толкова бързо, колкото би извадила с памук душата на човек, който харесва. Умни са, стратези са, хитри са, когато ситуацията го изисква и са наистина страхотни жени.

Ти да видиш...
Само че Лъвица, простреляна от Стрелец си е мъркащо котенце.
Стрелеца е единствения който се опъва и не се поддава на авторитета на Лъва

Може, не споря. Познавам такава двойка много добре. Хармонична и няма как - връзка между два огнени знака. Стрелецът е силен като характер, точен и организиран, нещо което Лъвицата изключително много цени. Не бих се съгласила, че е мъркащо котенце, по-скоро отстоява мнението си по подходящия начин. Сблъсъкът на интереси в такава връзка обаче може да бъде плашещ.

# 723
  • Под липата
  • Мнения: 620
Абе, вие за Скорпионки чували ли сте? 😀
Лъвици-млъвици...ник'ъв шанс!
Скорпионът е единствената зодия от Зодиака, която има саморазрушителни напъни..., а щом може да се самоунищожи, хич няма да и дремне на скорпята да те превърне в пепел.Страшно животно! Но аз съм им фен! Надушвам скорпионите и почти няма такива, на които да не се кефя. Идеални за наемни убийци ! ( в кръга на шегата!😊)
Но аз, обичам силни характери 😊
Това Овен, това скорпион... пълни изроди - в положителния смисъл !
Стрелците и те не лъжат, ама са като онова пиле,дето гОркия койот гонеше из пущинаците 😂 Мен ме домързява дълго да гоня, то па не може се спре... Става луда работа!

# 724
  • Мнения: X
Абе, вие за Скорпионки чували ли сте? 😀
Лъвици-млъвици...ник'ъв шанс!
Скорпионът е единствената зодия от Зодиака, която има саморазрушителни напъни..., а щом може да се самоунищожи, хич няма да и дремне на скорпята да те превърне в пепел.Страшно животно! Но аз съм им фен! Надушвам скорпионите и почти няма такива, на които да не се кефя. Идеални за наемни убийци ! ( в кръга на шегата!😊)
Но аз, обичам силни характери 😊
Това Овен, това скорпион... пълни изроди - в положителния смисъл !
Стрелците и те не лъжат, ама са като онова пиле,дето гОркия койот гонеше из пущинаците 😂 Мен ме домързява дълго да гоня, то па не може се спре... Става луда работа!


Maни, аз се опитвам да докопам една Скорпионка ма нещо много хлъзгава, все не успявам да я докопам  Mr. Green
Милата, ако знаеше че така Стрелеца още повече се настървява  Mr. Green
А мъжа-Стрелец е идиот, олигофрен, как изобщо ни търпите...

# 725
  • Под липата
  • Мнения: 620
Девер имам Стрелец. Търпя го само на маса 😁 Ако трябваше да съжителстваме... не ми се мисли! Някой щеше да умре! 😂
Сега, като се замисля - ми тя, жена му, Скорпя, бря! Ма,...той я поболя таз жена!... Добре, че е жилав скорпион, та удържа! Но оня, Стрелецът - бяс, бяс ви казвам!... Сбъркан някакъв! То, бетер от скорпион,овен и лъв взети заедно... Мани!
То,...наистина, на вас, стрелците, само Телкини ви се опират 😂
Преживни животни, дебелокожи, непукисти... и принципни до влудяване 😛

# 726
  • Мнения: X
Девер имам Стрелец. Търпя го само на маса 😁 Ако трябваше да съжителстваме... не ми се мисли! Някой щеше да умре! 😂
Сега, като се замисля - ми тя, жена му, Скорпя, бря! Ма,...той я поболя таз жена!... Добре, че е жилав скорпион, та удържа! Но оня, Стрелецът - бяс, бяс ви казвам!... Сбъркан някакъв! То, бетер от скорпион,овен и лъв взети заедно... Мани!
То,...наистина, на вас, стрелците, само Телкини ви се опират 😂
Преживни животни, дебелокожи, непукисти... и принципни до влудяване 😛


Има нещо потайно и мистично в Скорпионката  newsm78
А Телкините избягват Стрелците, Телеца е търпелив и муден за подвижната природа на Стрелеца

# 727
  • Под липата
  • Мнения: 620
Да... Телците са лежерни типове..повечето. А, Стрелците, са шувръкливи.😂 И хойкат - много!
А, Телецът изневяра не приема...тя е черно предателство  😜
Скорпитата ви пасват, но са дълбоко чувствителни под твърдата броня. А вие, вие, драги ми Стрелци, сте големи... говедца 😊

# 728
  • Мнения: 2 209
Аз съм телец с асцендент стрелец, приятелят ми - стрелец със стрелец.
Това за притежанието и свободата донякъде е правилно, но все пак не всичко е до зодии, ами и до компромиси. Винаги когато той иска да пътува без мен, на мен ми е неприятно, но знам че не мога да го спра, той сам ще се укроти като му дойде времето..

Но пък за ядосването-не се ядосвам почти никога, но когато някой вече ме вбеси прекалено просто мога и да го нашамаря  Laughing минава ми бързо и чак се ядосвам, като други хора ми се цупят, дори и те да са виновни, аз ходя да се извинявам, не обичам някой да ми се сърди просто..

ще следя темата  Peace
Асцендентът е определящ за характера на един човек, така че в твоя случай би се стигнало по-лесно до компромиси от твоя страна, отколкото ако беше по-типичен Телец. Peace

"Но пък за ядосването-не се ядосвам почти никога, но когато някой вече ме вбеси прекалено просто мога и да го нашамаря  Laughing минава ми бързо и чак се ядосвам, като други хора ми се цупят, дори и те да са виновни, аз ходя да се извинявам, не обичам някой да ми се сърди просто.." - Това ще да е от Стрелеца в теб. Simple Smile

# 729
  • Мнения: 4 270
А, Телецът изневяра не приема...тя е черно предателство  😜

Познавам жена Телец, която изневерява от години и нито се чувства виновна, нито го смята за предателство.

# 730
  • Под липата
  • Мнения: 620
Ха..има и такива, но, а на бас, че хич не и е кеф на нея да и слагат рога 😁
Относно асцендента, според една известна астроложка, за жената по голямо значение има не той, а Луната.
Например,  моята луна е в Скорпион. Имам много черти от скорпиона и добре се разбирам  с тях, както и с овни , което не би било, ако имах друг асцендент. Реакциите ми са скорпионски, както и отношенията ми в любовта.
Тъй че, момичета, при вас по силно значение има луната ви 😊
Другото което научих от същата астроложка, е че асцендент Везни за жени е супер, но за мъже... тц...

# 731
  • Мнения: 4 270
Ха..има и такива, но, а на бас, че хич не и е кеф на нея да и слагат рога 😁

Ако съм на мястото на мъжа ѝ няма да ѝ дам шанс да отвори дума за това дали ѝ е кеф или не на нея да ѝ слагат рога. Горкият няма и представа обаче. Освен всичко друго, не смятам, че има моралното право да има претенции по въпроса. Мисля, че има поговорка в този смисъл "Не прави това, което не искаш на теб да ти правят". Не съм моралист, но ...абе всеки знае себе си.

# 732
  • Мнения: 2 209
Относно асцендента, според една известна астроложка, за жената по голямо значение има не той, а Луната.
Чела съм, че Луната е по-определяща за жената, отколкото слънчевия й знак, а не - Асцендента. Peace При мъжете нещата стояли точно обратно.; )

# 733
  • Мнения: 4 270
Луната ми е във Везни. По Рафаела би трябвало да е супер. Като се наблюдавам през последните години, асцендентът ми е много по-близо до същността, отколкото слънчевия знак. Не беше така и не мисля, че си въобразявам.

# 734
  • Под липата
  • Мнения: 620
През последните години съм повече Скорпион,  от колкото Телец.
Питайте ожилените 😊
Ич не си поплювам...
Асцендентът ми е Везни... Придава ми женственост, но и колебания. Ако не беше слънчевия знак и асцендента... щях да съм по унищожителна ...

Общи условия

Активация на акаунт