Отговори
# 165
  • Мнения: 544
denica007 , твойто чико друса ли като го буташ? Понеже колелата са му малки(в сравнение с другите колички), та това ме притеснява.

# 166
  • Мнения: 395
denica007 , твойто чико друса ли като го буташ? Понеже колелата са му малки(в сравнение с другите колички), та това ме притеснява.
Плавно и лесно си минава по дупките. Вероятно с по-големи колела щеше да вози по-меко. Ама синчето ми е специален случай, по какви каманаци с бясна скорост съм минавала нарочно, че да му друса по-добре...  Blush

# 167
  • Мнения: 544
denica007 , твойто чико друса ли като го буташ? Понеже колелата са му малки(в сравнение с другите колички), та това ме притеснява.
Плавно и лесно си минава по дупките. Вероятно с по-големи колела щеше да вози по-меко. Ама синчето ми е специален случай, по какви каманаци с бясна скорост съм минавала нарочно, че да му друса по-добре...  Blush

Значи си друса по дупките...но пък щом това се харесва на твойто дете, какво по-хубаво  Simple Smile

# 168
  • София
  • Мнения: 779
denica007 , твойто чико друса ли като го буташ? Понеже колелата са му малки(в сравнение с другите колички), та това ме притеснява.
Плавно и лесно си минава по дупките. Вероятно с по-големи колела щеше да вози по-меко. Ама синчето ми е специален случай, по какви каманаци с бясна скорост съм минавала нарочно, че да му друса по-добре...  Blush

Значи си друса по дупките...но пък щом това се харесва на твойто дете, какво по-хубаво  Simple Smile

То на повечето май им харесва. Преди да родя гледах количката да вози по-комфортно, но след като родих видях, че това е даже недостатък hahaha

Иначе задните колела са достатъчно големи да се минават големи дупки и дори да се качват стълби Peace

Това, което харесвам на количката, че наистина е като конструктор. Всичко много лесно и бързо и лесно се сваля и слага, но от тук идва и най-големия и недостатък - много сглобки и съответно много голяма вероятност да се счупят и по-голяма нестабилност. Но това май е вече въпрос на лични предпочитания и начин на живот. Едното за сметка на другото.

# 169
  • Мнения: 69
Сега си взех новия модел на Cangaroo Passanger 2009 (Green),  подръчах нея и столчето за кола от интернет, останах толкова приятно изненадана.   bouquet Много ми е удобно искренно препоръчвам

# 170
  • Мнения: 73
jane slalom pro( http://www.janeslalompro.org.uk/matrix.html )-много много съм доволна,повече ми е удобен матрикс коша отколкото коша за новородено,но на бебка и по-удобен втория,чадъра е кофти-даже вече го счупих,много трудно се огъваше.

# 171
  • Мнения: 383
Ние ползваме Quinny Speedy и съм много доволна, много леко се кара и не потъва във всяка дупка LaughingАксесоарите се купуват отделно, но си заслужават, освен чадърчето за слънце - много е калпаво #Cussing out

# 172
# 173
  • Razgrad
  • Мнения: 282
Моята количка е на Бертони не сам много доволна защото колелетата постояно трябва да се регулират.

# 174
  • Мнения: 11
Моята е Mutsy модел 4 Rider. За сега използвам коша за новородено, но съм много доволна. Страшно маневрена и комфортна за бебето. Плата е много стабилен /има голям избор на цветове/, гумите са подходящи за улиците по които трябва да минавам. Вичко се продава по отделно, така че можеш да избираш кое да купиш и кое не. Предлагат много аксесоари /даже има стойка с която летния кош става на шезлонг/. Ето и как изглежда
http://www.stroller.ru/mutsy/big/college_green.jpg

# 175
  • Мнения: 3
Има ли някой,който да е ползвал количка на cosatto?

# 176
  • Мнения: 59
Майчета, на мен ли така ми се струва или наистина все говорите за колички около и над 1000лв.  #Crazy .Мойте извинения,но мъжа ми не работи цар /или футболист/ и аз не страдам от някакви скрупули .
Преди да купя количка за второто си дете много четох из форуми,вкл.чужди и в крайма сметка си взех на Inglesina. Като качество е на нивото на Peg Perego, но за разлика от Uno-то,на което се бях спряла, гумите са по-големи и вози по-комфортно.Не на последно място и цената ни устройваше  Grinning.

# 177
  • Мнения: 4 070
phil & teds  - адски съм доволна, една от най-добрите ни покупки от за детето

# 178
  • София
  • Мнения: 44 122
Pepe* - то и  инглезина не е нито евтина, нито случайна количка Wink
а всъщност е клас над перегото.

# 179
  • Мнения: 59
Pepe* - то и  инглезина не е нито евтина, нито случайна количка Wink
а всъщност е клас над перегото.

Благодаря за инфото  Hug ,често казано не знаех.Попаднах на количката случайно, хареса ми и цвета и хаааайде.... стана наша  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт