Биберон-да сменя ли залъгалката с по-голяма

  • 3 799
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 27 524
Сменях ги.

# 16
  • Мнения: 146
Е
Аз ги смених на 6 мес. Едва ли има кой знае какво значение.
Е как да няма значение???те побеляват като мине известно време....просто не стават за ползване!!!

# 17
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
За зъбите едва ли има кой знае какво значение. От хигиенна гледна точка, естествено, че има значение дали се сменят.

# 18
  • Мнения: 4 434
Сменях според месеците.

# 19
  • Мнения: 2 960
сменям ги/в смисъл подновявам на два-три месеца/-каучиковите на Нук. И досега обаче  сме на най-малкия размер за 0-ла месеца.Така е свикнал .Купувам му да е еднакъв/като вид,форма ицвят/ с предния.

# 20
  • Мнения: 6 274
Смени я.... Peace
Аз ги сменявам.. .

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 1 201
Аз също ги сменях и поради хигиенна гледна точка,и заради захапката.

# 22
  • Мнения: 2 910
Към 6-тия месец смених биберона с по- големия размер, също на Авент.

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 114
Скоро купих по-голямата/3-6/,също сме на Авент.Малко по-дебеличка е от предната,дъщеря ми си я хареса веднага.Сменят се,разбира се,затова са и указанията на кутийките.

# 24
  • Мнения: 542
ние изкарахме с първата биба до към 1 год и4 мес и после започна да ги яде!купихме 5 биби за 1 седмица и тях изяде и сега сме без биба

# 25
  • хасково
  • Мнения: 378
И аз ги сменям на 2-3 месеца и винаги купувам според месеците.Ние сме на Чико отначало тази 6+ не я искаше ,защото тя е доста по-голяма от другата,но от 7 месец само такава ползваме.То детето си показва дали е готово за по-големия размер.

# 26
  • Мнения: 1 629
Аз ги бях сменила, но разлика особена не  видях, може би в тази пластмасова част, която прилепва за устичката, май тя е по-голяма Thinking

# 27
  • София
  • Мнения: 184
Аз купих днес по-големи биберончета, ще пиша дали има разлика.

# 28
  • Мнения: 2 334
Сменям ги според възрастта както и на всеки 3 месеца  Peace

# 29
  • Мнения: 4 784
Сменям ги според възрастта, но най-вече от хигиенна гледна точка. Има малка разлика във формата на биберона, не знам обаче до колко е съществена за развитието на зъбките.

Общи условия

Активация на акаунт