Докога ползвахте количка

  • 7 827
  • 116
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 819
Беше на 1г и 7-8 месеца. Настана пролет и тя се юрна сама. Много я улеснихме и с факта, че дадохме количката. И неволята си свърши работата.

# 16
  • Мнения: 2 587
Ползвах количката докато проходи дъщеря ми(10 месеца),после тя не искаше да седи в нея,но при мен всичко ми е наблизо и рядко сме имали излизания на много дълги разстояния.

# 17
  • Мнения: 9 814
Точно 1 г. и 10 м. ползвах количката, като последните 5 месеца по мое настояване.
След като мина 1г. и 4-5-м. хич не искаше да се вози

# 18
  • Мнения: 1 897
До 2г.и 6м.

# 19
  • Мнения: 2 803
До година и 7-8 мес.

# 20
  • Мнения: 2 312
Ползвах количка до миналото лято ,значи някъде до 2г и 8,9м.
Винаги се е возила с удоволствие.
Скоро ми каза,че и се искало пак да я повозя в количката newsm78

# 21
  • Мнения: 4 433
Сега е на година и девет и на дълги разстояния я ползвам....но предполагам като тръгне на ясла и ще я прибирам.

# 22
  • Мнения: 8 999
И аз бях решила да правя по-голямото си дете пешеходец след раждането на второто, ама не ми се получи. Непрекъснато ми се налагаше да ходя някъде с двете деца, при това бързо. Затова си купих комбинирана количка. Дъщеря ми беше на 1г. и 3 м., когато родих брат й. Изхвърлих возилата, когато синът ми стана на 2.5 г.

# 23
  • София
  • Мнения: 3 064
Още ползвам. Мисия невъзможна е ходенето без нея, защото нашия спира на всяка керемидка и се движим с 20м в час. Или трябва да го нося, а тежи с парцалите над 13 кила.

# 24
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Още я ползвам ако трябва да пазарувам с Алек просто няма как  Wink

# 25
  • Мнения: 9 973
полззвам само ако сме надалеч,а трябва да спи

# 26
  • Мнения: 439
Докато навърши 2 години

# 27
  • Мнения: 1 555
На мойте деца разликата им е то4но колкото ще бъде и на твойте, но аз със сина ми ползвах количката до към 1г и 3-4 месечна възраст, после пеша и така бебка като се роди той държеше дръжката на количката и си ходеше до нас ! Против количките съм до късна възраст ! Simple Smile

# 28
  • Мнения: 10 012
София, и мен ме грабна тази количка и четох много добри мнения за нея. Дали ще е подходяща за теб зависи колко тежи голямото дете, защото докато бебето ползва "фурната", голямото ще е в бъдещата задна седалка, която издържа до 14 или 15кг.
Непременно виж дабъл кит-а (втората седалка) в магазина и прецени сама.
Моят фъстък вече тежи 12кг и не ми се рискува. На снимките си сложила модел SP, мисля. Новият модел Vibe е с по-широчка седалка и изглежда още по-добре. Ако детето ти е дребничко няма проблем.
Супер количка и съжалявам, че не е точно за нас.
Аз се спрях на Graco Quattro Duo

 защото предната седалка издържа до 23кг , а задната до 18. Точната цифра е 50lbs за първата и  40lbs за втората седалка. Тази количка никога няма да впечатли с дизайн, но е практична и здрава. ( и три пъти по-евтина).
Дали изобщо ти трябва количка за породени зависи какъв начин на живот водиш. Ако си в спокоен, малък град, където всичко ти е наблизо, може и с бейби борд да минеш. Ако препускаш ежедневно по паркове и градинки без количка не може. Ако реши голямото да хукне нанякъде, не можеш да оставиш бебо "на произвола на съдбата", а измори ли се, лошо става, защото иска да го носиш.
 

Последна редакция: чт, 22 яну 2009, 15:07 от Dez

# 29
  • Мнения: 817
До към 2 годинки на дълги разстояние само. Иначе след 1,6 год. тя просто не искаше да седне в количка.

Общи условия

Активация на акаунт