Възможно ли е да има такива мъже и жени???

  • 8 560
  • 131
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 757
Аз пък си мислех, че е нормално жената да пазарува дрехи за мъжа си. Не е задължително всичките, но от време на време... Моят мъж мрази да пазарува и предпочита аз да му купувам квото и да взема все се радва, нали е на далавера. И почти няма претенции. Ама и аз добре го издокарвам. По ми е странно за рождени дни други хора, приятели и роднини да му подаряват дрехи. Ама много мразя други хора да ми обличат мъжа. Самата аз мразя да ми се купуват дрехи. Но мислех че е нормално мъжете да не са претенциозни на тема дрехи и да не държат те да си ги купуват.

# 16
  • Мнения: 1 589
Преди 1 седмица му купих чорапи.И бельо и ризи съм пукувала и така като гледам ще продължавам да купувам.Просто не харесва да ходи по магазините и да се лута по 1 час за да си избира и пробва.Това за него е загуба на време.Може би ,защото има кой да го направи.За мен настъпва ужаса,когато трябва да се пробват обувки,панталони или дънки.Тези неща без проба не мога да купя и настъпват едни обяснения дни наред,че трябва да се отиде до магазина....Приемам го за нещо нормално,а и той всичко харесва.

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 3 737
Ама как му ги купува, с нейни пари ли?  Thinking

Да бе. Да има да взема  Joy.

# 18
  • Мнения: 22 436
Не виждам пък нищо чак толкова ненормално.
Купувам понякога пуловери, или тениски.
Бельото си го купува той, или по-точно двамата, защото е претенциозен на тази тема.
Но като видя нещо хубаво, защо да не му купя?
Когато успея да го накарам да излезем, за да си купи дънки, или обувки се минава целият град по 2пъти и накрая може да се приберем без нищо. )

# 19
  • Мнения: 317
моят мъж сам ки купува всичко,аз не се занимавам с неговите дрехи само ми се налага да ги пера Joy
Peace

# 20
  • Мнения: 14
Да!! ама че въпрос !??не виждам нищо лошо в това да купя на мъжа си чорапи ,боксерки ,дреха или каквото там ми скимне. Най омразното нещо му е да обикаля по магазини ,а на мен точно обратната:)). В никакъв случай това не прави мъжа ми "нерешителен" или    "без собствено мнение".Когато се случи да си купи нещо обикновенно пазарува на едро от един магазин всичко ако може да е:)

# 21
  • Мнения: 14
по тази логика авторката спокойно може да зададе и въпрос - "Възможно ли е да има такава жена,която пере дрехите на мъжа си?"Simple Smile Laughing

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 3 737
по тази логика авторката спокойно може да зададе и въпрос - "Възможно ли е да има такава жена,която пере дрехите на мъжа си?"Simple Smile Laughing

Не е едно и също. Дрехите се перат от машини. Жените претендират, че  не са такива.

# 23
  • Мнения: 6 713
По-стряскащо е на женен мъж майка му да му купува чорапи.

 smile3532 newsm62 newsm62
Точно нашия случай! Или майка му, или той си купува сам.

# 24
  • Мнения: 2 448
по тази логика авторката спокойно може да зададе и въпрос - "Възможно ли е да има такава жена,която пере дрехите на мъжа си?"Simple Smile Laughing

Не е едно и също. Дрехите се перат от машини. Жените претендират, че  не са такива.

А, от машини, ти май не си чела темата "перете ли гащите на мъжа си" да видиш как ССФ пере на ръка.  Joy

# 25
  • Мнения: 46 518
Чорапи купувам с шепи от Метро, зареждам чекмеджетата и на двмата за 6 месеца и изхвърлям старите.

Мъжът ми е "алергичен" към магазини Laughing ако му кажа, че трябва да идем да си купи дрехи, ще измисли 100 неща, за да го отложи  Crazy въобще не му дреме с каква блуза или дънки ще е, всички му изглеждат по еднакъв начин, стига да са изпрани и да не са от изкуствен материал. По празниците подарявам редовно, иначе не, има си достатъчно.

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 3 737
по тази логика авторката спокойно може да зададе и въпрос - "Възможно ли е да има такава жена,която пере дрехите на мъжа си?"Simple Smile Laughing

Не е едно и също. Дрехите се перат от машини. Жените претендират, че  не са такива.

А, от машини, ти май не си чела темата "перете ли гащите на мъжа си" да видиш как ССФ пере на ръка.  Joy

Не съм следила всичко  newsm78. Но и нямам нищо против щом ССФ държи да ексфолира всички секрети от бельото на половинката си собственоръчно  Joy.

Да не е съвсем спам: купувам му чорапи, но само това, по няколко броЙки, когато се сетя. Неугледните, обаче, истимаро ги изхвърлям. Като му намалее пищния избор той сам си го допълва.

Последна редакция: чт, 22 яну 2009, 00:36 от AlexaS

# 27
  • Мнения: 1 174
Не виждам нищо нередно в това да купувам чорапите на мъжа си. И не само чорапите. В моето семейство е било така, в неговото също - жената купува на мъжа...
Аз пък не намирам за много нормално мъжът да има особено отношение към магазините за облекло, съдържанието им, пазаруването. Моят излиза само с мен за дрехи, доверява се само на мен за тях и както e при NikiFin, не ми е приятно някой да ми ги подарява.
Той си върши мъжката работа и докато го прави, аз се грижа за детето, за дома и за добрия и спретнат вид на трима ни...

# 28
  • Мнения: 17 546
Мъжът ми е на работа от 7 до 20 часа всеки ден. Ако не направят денонощни магазини за дрехи, обувки и бельо, и аз не му купувам тези неща, ще трбва да ходи абсолютно гол. Така е от няколко години насам и не виждам нищо чак пък толкова стряскащо. Аз се грижа и за маникюра и прическата му. И това ли плаши?

# 29
  • Мнения: 2 015
По-стряскащо е на женен мъж майка му да му купува чорапи.

 smile3532 newsm62 newsm62
Точно нашия случай!
#Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт