Възможно ли е да има такива мъже и жени???

  • 8 588
  • 131
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 817
Все си мисля, че Борис, познавайки любовта му към провокации, пусна темата с ясното съзнание, че това е масова практика.  Mr. GreenСигурна съм, че отговорите, които получи ги е очаквал на 100% Mr. Green

# 76
  • Мнения: 25 808
А аз се чудя кой му купува дрешките, бельото и чорапките на многоуважаваният ни съфорумец Борис - мама или жена му?  newsm78
И кой му ги пере? Аз така и не можах да проумея какво толкова сложно има в управлението на една перална машина, че масово мъжете не знаят кое копче да натиснат (включително и моят, нищо, че без проблем я ремонтира.  Mr. Green).

# 77
  • Мнения: 12
Какво пък толкова чудно има винаги съм му купувала бельо.

# 78
  • Мнения: 1 039
Аз ако не му купя,той ще си носи старите докато не му се скъсат,и накрая от няма на къде ще отиде да си купи Laughing.Но когато му харесам нещо го купувам независимо какво е.Важното е,да ми хареса

# 79
  • София
  • Мнения: 8 012
Аз така и не можах да проумея какво толкова сложно има в управлението на една перална машина, че масово мъжете не знаят кое копче да натиснат (включително и моят, нищо, че без проблем я ремонтира.  Mr. Green).

Требе виШе инженерно...Масово са така, включая и вкъщи...Съдомиалната пуска, ама пералнята - не знаел как   Laughing

# 80
  • Мнения: 301
Аз така и не можах да проумея какво толкова сложно има в управлението на една перална машина, че масово мъжете не знаят кое копче да натиснат (включително и моят, нищо, че без проблем я ремонтира.  Mr. Green).

Требе виШе инженерно...Масово са така, включая и вкъщи...Съдомиалната пуска, ама пералнята - не знаел как   Laughing

И виШе инженерно не му помага на моя - пералня, съдомиялна и ... ооо микровълнова  Laughing - по-лесно самолет ще подкара.

Последна редакция: чт, 22 яну 2009, 16:58 от Джулия

# 81
  • Мнения: 1 888
Аз така и не можах да проумея какво толкова сложно има в управлението на една перална машина, че масово мъжете не знаят кое копче да натиснат (включително и моят, нищо, че без проблем я ремонтира.  Mr. Green).

Требе виШе инженерно...Масово са така, включая и вкъщи...Съдомиалната пуска, ама пералнята - не знаел как   Laughing

И виШе инженерно не му помага на моя - перялня, съдомиялна и ... ооо микровълнова  Laughing - по-лесно самолет ще подкара.

Някои от "удобство" не могат да се научат, ако ме разбирате Mr. Green

А Борката се опитва да грабне номинация " Количеството е повече от качеството! bowuu

# 82
  • Мнения: 1 485
Винаги  аз  му купувам  бельото  и  чорапите.

# 83
  • София
  • Мнения: 204
Преди години му купувах понякога чорапи,блузи или просто нещо,което ми е харесало,но все кусури намираше,затова от мноооого време насам,сам се оправя Mr. Green
Ходим и заедно по магазините,но рядко.

# 84
  • Мнения: 378
На някой мъже това им харесва а и като не могат да преценят и нямат капчица вкус(говоря за дънки и блузи) такъв е и баща ми добре,че е майка ми да му избира дрехите няма да ви кажа какви съчетания прави само.Мъжа ми е обратното той винаги държи на външния си вид и винаги е имал вкус по това отношение за дрехи Mr. Green

# 85
  • Мнения: 1 296
Днес случайно присъствам на един разговор между колежки и от дума на дума едната колежка спомена че е купила много хубави чорапи на мъжа си. Аз естествено изразих учудването си че му е купила чорапи - той да не е малък или тя да му е майка че да му купува чорапи, а тя най-спокойно заяви че това било най-естественото нещо са света - жената да купува чорапи на мъжа си. И не само това - каза че му купувала и ризите и бельото и дънките и панталоните и пуловерите и обувките даже  Shocked Shocked И го каза толкова спокойно все едно че това е най-нормалното нещо на света.
Аз се чудя - възможно ли е според вас да има такива мъже които не знаят от кой магазин да си купят дрехи за себе си и възможно ли е да има такива жени които се грижат за мъжете си все едно че са малки деца и не могат дори едни чорапи да си купят. На мен едно време като бях малък майка ми ми купуваше дрехите защото не можех сам да кажем. Но след едно определено време един мъж като не може едни чорапи да си купи това мъж ли е или непорасло дете още. И какви са тия жени които искат да бъдат като майки за мъжете си??? Ужас...
Аз не мога да си представя че моята жена ще ми купува дрехите... Вие смятате ли че това е нормално изобщо... Да купувате на мъжа си дрехи като на малко дете?

Да ти имам проблема. Купила му жената чорапи на мъжа. newsm78

А аз се чудя кой му купува дрешките, бельото и чорапките на многоуважаваният ни съфорумец Борис - мама или жена му?  newsm78
И кой му ги пере? Аз така и не можах да проумея какво толкова сложно има в управлението на една перална машина, че масово мъжете не знаят кое копче да натиснат (включително и моят, нищо, че без проблем я ремонтира.  Mr. Green).

Той сам се пере, щото жена му намира скритите презервативи дето са за "всеки случай" и става страшно Joy

Последна редакция: чт, 22 яну 2009, 18:19 от doby80

# 86
# 87
  • Мнения: 299
Ако не му купя аз чорапи,ще си ходи бос, но няма да се сети да си купи. По ми е неприятно да му гледам дупките по чорапите , отколкото да му купя такива.

# 88
  • Мнения: 3 394
какво да ти кажа....моят мъж работи по 6 дена в седмицата ( от 7 сутринта до 6 вечерта), а в неделя на къде да се обърне - жена, деца, къща. Определено не му остава време за шопинг. Пък на мен ми доставя удоволствие да му купувам дрехи Mr. Green

# 89
  • Ловеч
  • Мнения: 145
Обикновено пазаруваме двамата, но често ми се случва да му харесам нещо и да отидем да го купим /ако му хареса/.

Общи условия

Активация на акаунт