Тайната на дългата и здрава коса - 56

  • 61 988
  • 298
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 55
Леле тази тема много бързо набира скорост , сега влизам и виждам че 2 странички сте изписали само днес , хаха  Hug Много Много мерси на всички,които дадоха идеи за маски  Hug Успеххххх на всички в борбата за красиви и дълги коси Heart Eyes

# 226
  • Мнения: 122
na men mnogo mi pomogna maskata za kosa ECHO gracka e no ne e za rusi kosi ima li go v aptekite biotina

# 227
  • Мнения: 4 496
Моля те, пиши на кирилица.
Така е истинско мъчение да се чете.

# 228
  • Мнения: 302
na men mnogo mi pomogna maskata za kosa ECHO gracka e no ne e za rusi kosi ima li go v aptekite biotina
Ще те помоля да пишеш на кирилица, понеже пишеш в български сайт Hug
А иначе, биотина го има в аптеките и в почти всички витамини (хранителни добавки имам в предвид под витамини) Wink
мис арк ме е изпреварила bouquet

# 229
  • Мнения: 1
ами биотина си го купих от аптека, да. беше преди нова година и не си спомнам колко точно, мисля че беше 15 лв и нещо може и 16 и нещо Rolling Eyes
иначе да картинката е тази от предната страничка.
съдържа 50 капсули, като се пие  по 1 капсула на ден, т.е. за около месец и половина. всъщност преди това като се рових четох, че това всъщност е витамин Н.
на опаковката пише, че влияе добре на кожата, ноктите и косата, както и но разтежа и кръвотворната дейност.

П.С.: аз имах някакъв ужасен косопад, който започна от лятото и се миех с шампоани против косопад, правех си маски, слагах ампули и приемах такива добавки, но щом започнах биотина косата ми се оправи доста и искам да кажа, че не само биотина ми стабилизира косата  Rolling Eyes иначе наистина си заслужава Peace

# 230
  • Мнения: X
Българският биотин е на Здравит, тъмносиня кутийка, хапченцата са с вкус на ананас. Пила съм го преди години и си спомням, че кожата ми стана по-мека. Май са 60 таблетки.

# 231
  • Мнения: 122
 Embarassed ето пиша на кирилица приятелки
и все пак от кой да си купя българския или другия вариант от кой сте по-доволни Rolling Eyes

# 232
  • Мнения: 3 050
доволна съм от маската вчера- ето малко снимки  Wink
http://www.flickr.com/photos/34820364@N08/sets/72157613110337671/

# 233
  • Мнения: 1
ами и аз знам че е с вкус на ананас, обаче като отидох в аптеката, жената ми го показа този (немския) който е на капсули и каза, че е с нова опаковка Peace
не мисля, че има нужда да повтарям, но както казах вече, на мен ми повлия изключително добре Flutter


пише: фирма производител: PG-nathurpharma GmbH - Germany
           фирма вносител: naturpharma



П.С.: ♥ iguanka ♥  страхотна коса  bouquet

Последна редакция: пт, 30 яну 2009, 12:40 от ivilicious_blue

# 234
  • Мнения: 1 365
♥ iguanka ♥, нямам думи!!!  newsm09 Ще бъде ли нахално от моя страна, ако те помоля да ми кажеш какво точно слагаш в маската???   bouquet

Последна редакция: пт, 30 яну 2009, 12:48 от котенце десси-г

# 235
  • Мнения: 63
Здрвейте, някой пробвал ли е новата серия на Елсев(с пчелно млечице)...интересувам се по-скоро от флуида.. Hug Grinning Heart Eyes

# 236
  • Мнения: 122
coolady
това шампоан ли е балсам ли е серум ли е ? Извини ме много но немога да се сетя  Hug newsm78

# 237
  • Мнения: 3 050
coolady една колежка си взе маската - за нея мога след време мога да дам отзиви, не знам за флуида  Peace
котенце десси-г каквото имах налично - АДЗЕ 5 мл. , масло от ши (карите), стрит аспирин, кисело мляко  Peace

# 238
  • Мнения: 1 365
♥ iguanka ♥, благодаря ти за отговора!  Hug Аз аспирина по неизвестни причини го забравям всеки път  Whistling Еееееееех, старост - нерадост  Joy

# 239
  • Мнения: 3 782
♥ iguanka ♥, страхотна коса, ти колко пъти я подстригваш в годината? Наистина е пораснала много.  Hug
anastangelche наистина трябва да забравиш за пресата, определено време  Laughing косата ти е страхотна така, и ти явно като мен се подстригваш по-често отколкото трябва, защото нашите коси имам чувството че не растат.
Мен също ми е интересно за новата серия на Елсев.
Явно има доста доволни от този Биотин, трябва да го изпробвам. Така както пише по описанието му явно помага и за колити. Трябва да видя дали го има тук при нас.

Общи условия

Активация на акаунт