Положителен тест-отрицателен видеозон

  • 8 811
  • 114
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 10
Здравейте, мами!
Аз нали съм нетърпелива Embarassed и си направих днес кръвен тест-при два положителни теста Шуър чек  Hug на кръвен тест ми заявиха от лабораторията, че бременност няма Cry-направо съм изумена и незнам на кого да вярвам!А ако искате ми вярвайте гърдите и кръста и корема ми определено показат друго!Показателя ми бил под 5.00!АМИ СЕГА? Rolling Eyes
Какво ще ме посъветвате ВИЕ!

# 46
  • Мнения: 2
Здравейте мамчета и от мен!
Не се притеснявай и аз като теб избързах с прегледа и АГ ми каза че щом теста е + да се чувствам 90% бременна. Иди след 14 дни пак
Успех!

# 47
  • Мнения: 378
Зравейте, мами!
Вече си правих два теста през два дни-и двата положителни!Но вчера бях на гинеколог, който ми каза, че не вижда нищо-нямало бременност!А аз имам  всички симптоми-болят ме гърдите, кръста и т.н. и нямам цикъл. А така искам всичко да е наред и да си имам бебче!
Моля Ви, окуражете ме-споделете имали ли сте подобни страхове и притеснения?

същото ми се случи и на мен и след 4 дена го видя даже с вагинален ме гледа и нищо не видя 1 път.Успех  bouquet

# 48
  • Мнения: 96
Защо не отидеш и при друг лекар? може просто доктора да не го вижда? newsm78

# 49
  • хасково
  • Мнения: 378
Здравей!Първо се успокой!Моят съвет е да отидеш в друга лаборатори и да си пуснеш  тест за ЧХГ и след 48часа отново,ако се е удвоила стойността,значи бременност има и се развива добре.И аз бях като теб,не искам да ти давам празни надежди,но мен кръвния тест ми излезе грешен и си мисля,че и при теб е така,защото уринните тестове отчитат ЧХГ над 25 и ако твоето е 5 не е възможно да ти се появяват двете чертички.
Защо не отидеш и при друг лекар? може просто доктора да не го вижда? newsm78
Абсолютно съм съгласна с Валчето!
А симтомите ги остави,те са същите като преди цикъл,а и има голяма доза самовнушение!
Пожелавам ти успех!И всичко да се равие по на-благоприятния начин за теб! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 50
  • Мнения: 651
Всички мами тук са прави.Изчакай малко.Бъди търпелива.

# 51
  • Мнения: 345
Ще ми се смеете, но отидох на гинеколог още на 1-вия ден закъснение!
Много е рано,поне 10 дни закъснение...

# 52
  • Мнения: 498
Ще ми се смеете, но отидох на гинеколог още на 1-вия ден закъснение!
Много е рано,поне 10 дни закъснение...
Наистина е много рано,изчакай поне две седмици и тогава иди на лекар.

# 53
  • София
  • Мнения: 3 707
Аз лично си направих тест след 10дни закъснеие- оказа се положителен и отидох на преглед на 15-я ден- лекаря трудно го видя ,така че според мен още е рано - изчакай поне 10дни

# 54
  • Мнения: 233
здрасти, а можеш ли да ми кажеш какво видя докторът ти?
аз също бях днес на преглед като ми е осми/девети ден след закъснение и нищо не видя освен "удебеление"

# 55
  • Мнения: 345
здрасти, а можеш ли да ми кажеш какво видя докторът ти?
аз също бях днес на преглед като ми е осми/девети ден след закъснение и нищо не видя освен "удебеление"
Вижда се плоден сак

# 56
  • Мнения: 200
Както са те посъветвали и другите така и аз , изчакай малко . А аз все чаках МЦ, че такива ми бяха болките все едно ще ми идва, пък то било preggo  и после   ylinfant
, така че чакаме да се похвалиш   bouquet

# 57
  • Мнения: 233
За непросветените - първи ден на последна менструация 13,12 очаквана около 14,01 нали правилно смятам че е около девети ден, - ми си струва странно да се вижда само удебелението

# 58
  • Мнения: 302
Миличка искренно се надявам да си бременна. newsm17 newsm17 newsm17 newsm17 newsm17

# 59
  • Мнения: 233
миличка вчера направих два теста/различни, че не повярвах на първия/ и двата са положителни. днес док ми каза че било рано, а не мисля че е така. сега съм в чуденка дали да ида да си направя кръвен тест или да отида при друг доктор Thinking

Общи условия

Активация на акаунт