Идеи за сватбен подарък

  • 12 719
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • хасково
  • Мнения: 378
Аз съм в събота на годеж и прием идеи за подарък.Нямам си и на идея какво се подарява.
Дали сватбения албум е подходящ,защото много ми хареса идеята.

# 16
  • Плевен
  • Мнения: 1 014
ако идеята албум ти хареса, подари луксозен, но не сватбен. Годежа съвсем не означава, че ще се оженят Wink

# 17
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 737
Я и аз да се запиша. Имам още време, но идеи никакви. Това за сватбената книга с посвещения ми хареса, защото в случай човека ще го оцени.

# 18
  • София
  • Мнения: 2 855
В нашия край (Хасковския) сватбения албум се подарява от майката на младоженката, така че отпада като вариант за подарък от гости - провери и при вас да няма такава традиция. Всъщност получихме още един от наши приятели, но имахме предварителна уговорка за това - в него съм си подредила картичките с пожелания на гостите, което на практика замества сватбената книга. Аз също имах списък и който не желаеше списъка, даваше пари в пликче. За мен лично, ако не си 100% сигурен, че подаръка е подходящ, по-добрия вариант е или giftcard,  или пари. Все пак може да остане лош спомен от твоя подарък, ако не е уцелен правилно.

# 19
  • София
  • Мнения: 426
Аз бих питала младоженците от какво имат нужда а не да съберат еднакви подаръци(както ние събрахме десетина сервиза)

# 20
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 737
Аз бих питала младоженците от какво имат нужда а не да съберат еднакви подаръци(както ние събрахме десетина сервиза)
Питах, даже дадох идея да направят списък в Техномаркет илил Технополис, защото ще купуват нов апартамент. Отговорът беше: много неромантично  Shocked

# 21
  • Тук и сега
  • Мнения: 445
Здравей,
  bouquet Букет за булката и пликче в което си сложила ,ако си сама 50лв,ако сте двойка не по-малко от 100 да кажем с красива картичка.
Може да се комбинираш и с приятели,като предварително сте попитали младоженците от какво имат нужда и примерно можете да вземете някаква бяла или черна техника.
Но според мен на парички най-много ще се радват  Peace

# 22
  • Мнения: 267
най - добре са парите,казвам го от личен опит,преди 2 месеца се женихме и бях толкова доволна,че нямах глупави и ненужни подаръци,гостите ни бяха близки и им казахме че предпочитаме пари,а ние да си купим каквото искаме,защото сега колкото и да избираш,варианта да им улучиш вкуса,ако не са ти много близки е минимален,ще им събира прах в някой шкаф.За това си прецени колко можеш да дадеш и в един плик с хубава картичка според мен е най - добрия вариант

# 23
  • Мнения: 1 329
Наскоро си купих комплект чаршави за вкъщи, на LeVele страхотни са. Супер са за подарък, тъй като са доста луксозни и са опаковани в голяма кутия. В София ги има в един магазин на ул. Екзарх Йосиф, ето какво представляват http://www.le-vele.com/eng/urun_detay.asp?u=178
Също можеш да ги зарадваш с машина за хляб.

# 24
  • Мнения: 84
бих им подарила ваучер - или за някакъв магазин, или пък за СПА

# 25
  • Мнения: 3 993
И аз съм за пари. Най-практично, ако младоженците не са ти много близки. Ако са ти близки, попитай ги какво биха желали. Ако все пак държиш на подарък, зависи каква сума си склонна да отделиш. Например за 500-600 лева може да купиш маркова видеокамера, много полезна вещ, която вече заменя хартиени снимки и всякакви албуми.  Wink За по-малко пари можеш да купиш луксозна вещ за дома, например някаква украса, прибори за хранене/сервиране, комплект кухненски ножове, украса за маса, луксозни кърпи/чаршафи/текстил за дома и т.н. Ако посетиш магазините от типа на Дженезис за домашен интериор много идеи ще ти дойдат.   Peace

# 26
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
Аз не бих се зарадвала на ваучер за СПА или екскурзия, защото мъжа ми не би дошъл с мен на такова нещо, така че се обезмисля. Но чаршафите все ще влезнат в полза, стига да уцелиш размера на леглото, материята и десена  Grinning

# 27
  • Мнения: 267
Наскоро си купих комплект чаршави за вкъщи, на LeVele страхотни са. Супер са за подарък, тъй като са доста луксозни и са опаковани в голяма кутия. В София ги има в един магазин на ул. Екзарх Йосиф, ето какво представляват http://www.le-vele.com/eng/urun_detay.asp?u=178
Също можеш да ги зарадваш с машина за хляб.
чаршафите са страхотни,само в софия ли могат да се видят  и аз искам такива,иначе за машината за хляб много сполучливо  Peace

# 28
  • София
  • Мнения: 1 735
Досега имаше описани много хубави идеи.Ето още една,която се използва много дълго-прибори за хранене.На нас на сватбата ни подариха едни Солинген и вече 8 год. ги ползваме,много са красиви.

# 29
  • Мнения: 1 329
чаршафите са страхотни,само в софия ли могат да се видят  и аз искам такива,иначе за машината за хляб много сполучливо  Peace

Да, има ги в Айко на Околовръстното, но аз си ги взех от вносителя, фирма Уют намира се на ул. Екзарх Йосиф до Женския пазар, ето и сайта http://www.expresin.com/main.php?t=catalog&p=.1.0. Хубаво е да се отиде на място, може да имат и намаления в момента Wink

Общи условия

Активация на акаунт