Имате ли впечатления за д-р Марков/и

  • 19 156
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Средната земя
  • Мнения: 371
На теория е така. Той е лекар там и би трябвало да може. Но ако говориш с него ще ти откаже. Казва, че няма време да се занимава с това. На мен така ми каза. Прави изключения, но рядко и не можеш да разчиташ, че на раждането ще е там. Моя приятелка беше така. Не знам как го убеди, но на раждането той  беше изпратил брат си д-р Дяволов. Приятелката беше доволна. Питай си го, той ще ти каже. Успех.

# 16
  • Мнения: 1 671
Д-р Дяволов и д-р Марков не са братя  Wink.
Най-добре е да си говориш с д-р Марков и той да ти каже дали може да се ангажира или не.  Laughing Като всеки човек и той си има своите планове и едва ли точно тук знаем какви са те за лятната му отпуска например  Wink.
Иначе, когато аз раждах малката, дежурството му в РЗ тъкмо приключваше. За лош късмет родих при друг екип. Но беше много внимателен и ми пожела леко раждане. Щом дава дежурства в РЗ - би трябвало да може да бъде избиран за раждане.
Говоря за д-р Димитър Марков, този , който се занимава с ФМ.

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 4 480
Аз вероятно съм най-актуалната за питането ти  Party Д-р Димитър Марков ми направи секциото преди месец и 20 дни. Аз го избрах. Но нормални раждания на практика не води. Тъй като аз бях така да се каже на границата между естествено раждане и секцио, но много държах да съм при него, затова везните наклониха към секциото. Той самият ми каза, че нормални води много, много рядко. ПРосто защото те не са планирани, а той работи в МД само до обяд. Следобед е в центъра си поне до 8 ч. вечерта и просто няма как да зареже пациентите си, които са чакали за час месеци наред, за да иде да изражда. Докато си чаках деня за секциото брах много страхове да не би да тръгне нормално раждане, защото предполагам, че той нямаше да ме поеме. По принцип той работи с Дяволов, който води и нормалните.

# 18
  • София
  • Мнения: 75
Аз вероятно съм най-актуалната за питането ти  Party Д-р Димитър Марков ми направи секциото преди месец и 20 дни. Аз го избрах. Но нормални раждания на практика не води. Тъй като аз бях така да се каже на границата между естествено раждане и секцио, но много държах да съм при него, затова везните наклониха към секциото. Той самият ми каза, че нормални води много, много рядко. ПРосто защото те не са планирани, а той работи в МД само до обяд. Следобед е в центъра си поне до 8 ч. вечерта и просто няма как да зареже пациентите си, които са чакали за час месеци наред, за да иде да изражда. Докато си чаках деня за секциото брах много страхове да не би да тръгне нормално раждане, защото предполагам, че той нямаше да ме поеме. По принцип той работи с Дяволов, който води и нормалните.

Мерси за информацията, все пак ще говоря и каквото се получи   bouquet

# 19
  • Средната земя
  • Мнения: 371
Д-р Дяволов и д-р Марков не са братя  Wink.


Да, така е, просто съм пропуснала едно "и"

Общи условия

Активация на акаунт