AVON- обсъждане на продукти за 02-ра и 03-та кампания

  • 18 315
  • 253
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 30
Здравейте сладурки Simple Smile

Мисля да си поръчам гривничката, която е показана тук: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=328760&pid=9935036
Някоя от вас виждала ли е? Заслужава ли си?

# 16
Момичета, някоя от вас да е ползвала "Коректр за погрешно нанесен лак"? Как се използва точно? Слага се в/у лака или в/у кожичките отстрани?

# 17
  • София
  • Мнения: 5 828
Момичета, някоя от вас да е ползвала "Коректр за погрешно нанесен лак"? Как се използва точно? Слага се в/у лака или в/у кожичките отстрани?


Слага се върху лака, в случай, че си го развалила нещо - нали знаеш като не е изсъхнал добре и го лепнеш някъде - се набръчква, с коректора това се оправя.

# 18
  • Мнения: 363
Здравейте сладурки Simple Smile

Мисля да си поръчам гривничката, която е показана тук: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=328760&pid=9935036
Някоя от вас виждала ли е? Заслужава ли си?
Имам я, сладурска е Simple Smile Не знам, заслужава си според мен, много ми хареса и си я поръчах. Мога само да споделя, чев на удар в гранит не издържа, дъщеря ми я хвърли и се отлепиха няколко камъчета. Но при такова отношение май си е нормално Simple Smile

# 19
  • Мнения: 8
Момичета,аз съм координатор / зона 022/ и макар да не успявам да съм наясно 100/100 с всички въпроси, имам възможност поне една кампания предварително да видя нови продукти,които предстоят.Моето мнение,че ще става все по-трудно за поръчки.

# 20
  • Мнения: 14 490
Момичета,аз съм координатор / зона 022/ и макар да не успявам да съм наясно 100/100 с всички въпроси, имам възможност поне една кампания предварително да видя нови продукти,които предстоят.Моето мнение,че ще става все по-трудно за поръчки.

това в какъв смисъл?

# 21
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Момичета,аз съм координатор / зона 022/ и макар да не успявам да съм наясно 100/100 с всички въпроси, имам възможност поне една кампания предварително да видя нови продукти,които предстоят.Моето мнение,че ще става все по-трудно за поръчки.

Темата си объркала,за представители е друга

# 22
  • Мнения: 29
Може ли някой да даде мнение за този спрей за лице на Планет спа от нетна към К02 ?

# 23
  • Някъде тук
  • Мнения: 168
Може ли някой да даде мнение за този спрей за лице на Планет спа от нетна към К02 ?
Валя, в нетната към к02 няма спрей за лице, да не би да имаш предвид подмладяващия серум за лице? newsm78

# 24
  • Мнения: 13 812
Момичета, споделете нещо за обичките във формата на розови съчица, как изглеждат, как е кутийката...

# 25
  • Мнения: 29
Ох, аз съм в грешка!Не от нетната , а от интернет предложенията.Но ако знаеш нещо за подмладяващия серум добре ще е да споделиш.Мерси за поправката. Peace

# 26
Много ми харесват продуктите на Avon.Koй каза,че щели да вдигат цените?А има ли смисъл да ставам представител-имате ли представа каква отсъпка ползват?

# 27
  • Мнения: 35 968
има отделна тема за представители - използвай нея за въпросите си

# 28
  • Мнения: 363
Момичета, споделете нещо за обичките във формата на розови съчица, как изглеждат, как е кутийката...
Малки, сладки, розови сърчица Simple Smile Кутийката е розово сърце с панделкаSimple Smile Малко можеха да се постарят още с кутията, но пък няма кутията да нося Laughing Ако искаш мога да ги снимам.

# 29
  • Мнения: 578
Аз искам да попитам има ли някой проблем с лаковете от тази серия? http://www.nslavova.snimka.bg/album.php?album_id=317028&pid=9320645  Аз си взех Silver Foil и съм страшно разочарована. Нанася се много "рехаво", стои на ивици някакси и трябва да го мина поне три пъти, за дастане плътен слой...пробвах с различни основи - все същото.

Общи условия

Активация на акаунт