"Мартенски отбор от бебета сформираме, вече две близначета си имаме"

  • 13 804
  • 294
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 0
dobro_nastroenie   и аз съм за!

# 61
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
Хайде и аз да се разпиша в новата тема  Joy
Преди малко се прибрах цял слетобед миткам из улиците. Купих си подплънки за сутиен, пелената за изписването, въртяща музикална играчка за кошарата (пластмасова) - задължително я исках такава, а не плюшена, един гащеризон на Карамел за 16,70 лв. незнам дали е много или малко цената и още някоя дреболийка!!!

# 62
  • София
  • Мнения: 673
glafira благодаря за информацията за Вита.  Hug
А знаеш ли дали после връщат парите от здравната каса, както беше преди - нали връщаха около 400 лв.?

Криси, направо ме закопа с тоз въпрос:)))) Трябва да го проуча

# 63
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
Всичко най-хубаво и добро от мен!  Peace  Praynig  Hug

# 64
Честита нова тема ,да е на кадем!И отлични новини да имаме в нея!

Знаете ли показателите точно какво значат :BDP,FL,AC,HC
Днес на прегледа като гледам изчисленията от ехографа изоставаме,като на FL с цял месец.Килограмите също ми се виждат малко 1665гр.Макар ,че в един от сайтовете на първа страница за 32 г.с. дават 1700гр.
И на капак на всичко се е завъртяло напречно.Знам че е рано,ама да си седи с главата надолу Naughty
Така се чдосах,че чак ме заболя главата.Толкова чаках днешния преглед,като че ли си имах предчувствие.

Хемоглобина от 101 се е вдигнал на 112 (два месеца пия малтофер).
Само еритроцити и хематокрит са под границите.Те какво ли значат? newsm78

Последна редакция: чт, 22 яну 2009, 18:00 от marussia

# 65
  • Пловдив
  • Мнения: 727
Хайде да се запиша и аз в новата темичка!
Слънце, как смогваш незнам  ooooh! Поздравления   bouquet

Днес цял ден се рових из ПРОДАВАЛНИК-а и гледах колички, направо вече ме болят очите и спирам.

Мамчета, едни са с големи бебета, други пък изостават...то накрая ще си покаже, успокойте се!

Моя приятелка ходеше по най-модерните ехографи, накрая казваха 3 - 3,100 кг, а пък то се роди 2,600. За моята кака казваха около 3 200, а тя се роди 3,600 кг. Така че сега въобще и не питам, то накрая ще се види колко е Hug

# 66
  • Мнения: 361
Аз не ви се ядосвам на вас.  Hug

Оплетох гръбчето на жилетката за бебка.  Rolling Eyes
За срещата ме отпишете- съжелявам ама сега ми сервираха, че в неделя идва братовчетка му на Илия и ще я видим само за 2-3 часа на обяд, че после си отива в Бургас. Пък ни е накупила разни неща от Англия за бебка и ще е неуважително да ме няма.

Среща за лекцията на 9 месеца, 23.01.09 (утре), пред входа на ЦУМ откъм стройтелните кранове, в 9 и 50ч.
1. Елг
2. Зеленкото
3. Хели Хели
4. Дума
5. Окич
6. Дидето
7. Галфира
8. Росита

Последна редакция: чт, 22 яну 2009, 18:48 от Elg

# 67
  • София
  • Мнения: 459
Знаете ли показателите точно какво значат :BDP,FL,AC,HC

До колкото знам BDP е диаметъра на главата - по този показател нашия момък върви 1 месец напред... и заради това работата върви към секцио:(
FL е дължината на бедрото.
AC е обиколката (май, а може и диаметъра да беше) на коремчето.
HC не го знам какво е.

# 68
  • варна
  • Мнения: 11
 Hugи аз да се запиша в новата тема докато не сте я изписали.
вчера бях на лекар бебчо се е обърнал и е 1.950
отивам да ви чета че доста съм изтървала

# 69
  • Мнения: 151
анабелл,може ли да изтриеш нещо от пощенската ти кутия,не мога да ти пратя лично съобщение поради изчерпания ти лимит.

# 70
  • София
  • Мнения: 9 558
Здравейте и от мен Simple Smile

Аз днес се доста се поразходих и обикалях по магазините. Купих някои доста сладурски неща, включително и черно боди от плюш - но е размер 3-6 месеца. На мен страшно ми хареса, а майка ми ми се развика - как съм можела да купувам черно за бебе  Crossing Arms
Ми омръзнали са ми тези розави дрешки, а и бодито е супер шик, не и казах колко струва, защото тогава определено щеше да ме разстреля, успокоих я че съм взела и светло синьо.

Криси99 - аз също ще раждам във Вита и доколкото знам не възстановяват пари - просто ти взимат с 400 лв. по-малко . Сега обаче с новите тарифи не зная как е и дали не са променили сумата.

Еля пиши ме и мен за утре  Peace

Айде, моето домочадие се прибра и отивам да ги видя.

# 71
  • Мнения: 267
доволни ли сте от baby farlin като марка,харесах си няколко неща от сайта им,а не са скъпи.А чували ли сте за марка колички rocko нещо такова беше,днес докаот се разхождахме видях няколко майки с такива и мн ми харесаха,а никъде не съм ги срещала  Thinking

# 72
  • Мнения: 0
Айрис, този полски сайт е доста примамлив.  Запозната ли си с условията по пазаруването чрез него? Каква ще е цената на куриерската услуга за доставката? Сподели ако може, защото количката която съм харесала там е с около 250 лв. по - евтина в сравнение с продажната и цена тук. Количката е на Chocco - trio for me http://sklep.dladzieci.net/sklep/katalog/product_info.php/cPath/ … 2eb3baf145a0958e2

# 73
  • Мнения: 1 734
Хайде и аз да се запиша в новата тема. Голям зор докато ви изчета.
Относно срещата и аз съм ЗА Дон Вито, т.к. е в центъра. Другото място може би е много хубаво, но ми идва доста далечко и се чудя как бих стигнала, още повече сега не шофирам, поне не на далечни разстояния.
Разгледах какви покупки сте качили - страхотни са! И плетените неща - също. Направо мога само да съжалявам, че не мога да плета и шия.
Е, хубава вечер ви желая!  Hug

# 74
  • варна
  • Мнения: 11
някоя от Варненските мами беше питала за дрешки на H&M ако не се лъжа.Зад мак драйв има детски магазин има хубави бодита на H&M и дисни на разпродажба са по 5,6лв

Общи условия

Активация на акаунт