"Мартенски отбор от бебета сформираме, вече две близначета си имаме"

  • 13 851
  • 294
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 0
   smile3525 newsm44

МИРАМАР ДА СА ТИ ЖИВИ И ЗДРАВИ И САМО ДА ВИ РАДВАТ

# 91
  • Мнения: 5
Честити бебочета smile3504 smile3504 мамче МИРАМАР да са ти живи и здрави и много,много бързо да си дойдат вкъщи.  bouquet

# 92
  • Мнения: 28
ЛЕЛЕЕЕЕ,ИМАМЕ СИ БЛИЗНАЦИ.ЧЕСТИТО miramar!ДА НАДДАВАТ БЪРЗО И ДА ИМ СЕ РАДВАШ!

# 93
  • Мнения: 242
Честити бебчовци МИРАМАР. Да са Ви живи и здрави.

# 94
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
Честити малки юнаци и от мен!!!!

# 95
  • Мнения: 2 495
ЧЕСТИТИ БЕБЧОВЦИ НА MIRAMAR!!!ДА ТИ СА ЖИВИ И ЗДРАВИ И СКОРО ДА ГИ ГУШКАШ!

# 96
  • Мнения: 696
 smile3501 newsm30 newsm30 честито!!!!!!!!!!!да са живи и здрави!!доста сме бързи май ние мартеничките Shocked

# 97
  • Мнения: 1 734
Честито на малките близначета!!! Толкова ми стана мило като го прочетох!!!  Вече си имаме и първите родени близначета в темичката ни !  Laughing Да са живи и здрави и бързо да наддават Hug

Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 3 нови отговора.   Shocked

# 98
  • Ловеч
  • Мнения: 184
Браво на Мирамар, да са ти живи и здрави момците  bouquet


Айрис, този полски сайт е доста примамлив.  Запозната ли си с условията по пазаруването чрез него? Каква ще е цената на куриерската услуга за доставката? Сподели ако може, защото количката която съм харесала там е с около 250 лв. по - евтина в сравнение с продажната и цена тук. Количката е на Chocco - trio for me http://sklep.dladzieci.net/sklep/katalog/product_info.php/cPath/ … 2eb3baf145a0958e2


Зарибявам ви за да си делим транспорта. Плащането е по банка и авансово в полски злоти, курса беше сумата делена на 2.20 според бнб.

# 99
  • Мнения: 4 428
ЧЕСТИТИ БЕБОЦИ НА МИРАМАР!!!  baby_neutral  baby_neutral
Бързо възтановяване на мама, за да има сили да гледа малките мъже  Grinning

Аз от полския сайт бих си поръчала завивки. Но като не може да разберем какво вкл комплектите и дефакто колко излизат  newsm78

# 100
  • Мнения: 267
аз съм за защото си харесах количка ,май е полско производство,в гугъл само там излизат,ама уж превеждам ама пак не мога да разбера какво включва цената  newsm78

# 101
  • Мнения: 1 170
Честити рожбички, Мирамар!!! Много здраве и бързо възстановяване желая и на тях, и на теб


Зелено човече, отпишете ме за срещата, няма да мога да дойда. Мерси Peace

# 102
Честити ни близначета.Живи и здрави да са!   passifier passifierНа мама скорошмо възстановяване и поздравления  добре си ги хранила,за тази седмица са с добро тегло за близнаци. smile3525
С нетърпение очакваме при възможност да ни разкажеш подробности. Flowers Four Leaf Clover

# 103
  • Пловдив
  • Мнения: 727
Честити близнаци, Мирамар! Да са ти живи и здрави и бързо да ги изпишат!   bouquet

# 104
  • Мнения: 267
искрено благодаря на мамата,която беше казала че пие прясно пляко за колики   bouquet Hug,вече 3 ден ме спасява да спя спокойно,пробвайте и вие
новото заглавие е супер

Общи условия

Активация на акаунт